Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės drabužių, avalynės parduotuvės

Apklausa: Kiek išleidžiate per mėnesį pirkdamos drabužius internetu (tiek užsienio parduotuvėse, tiek LT)? (380 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 24, 10:02)
6pm - vienas mano mėgstamiausių  thumbup.gif iš ten esu pirkusi ne tik batus  rolleyes.gif  baby phat rankinė, kurią ten įsigijau su berods 50% nuolaida tarnauja puikiai, apie gražesnę  negalėjau ir svajoti (bet čia skonio reikalas wink.gif ). Batų pirkau bene 4 poras - Lacoste su nerealia nuolaida  thumbup.gif  italų Via Spiga už 26$  unsure.gif  doh.gif ir dar keletą, bet kol kas ne visus nešiojau, tai kaip nešiosis nežinau  biggrin.gif  (čia vėlgi ne 6pm bus kaltas, jei nesinešios, ne jie batus gamina biggrin.gif ).

Bet kuriuo atveju, 6pm paieškojus galima rasti laaabai gerų dalykėlių verta dėmesio kaina.  thumbup.gif  Tik reikia atkreipti dėmesį, kad tos "vienadienės" akcijos kainos kartais galioja jau ir prieš tai  lotuliukas.gif

Aš ir esu užsisakiusi iš 6pm, tai bateliai dar laukia savo eilės vasaros maratonui lotuliukas.gif Taip pat buvau užtaikiusi ant Lacoste nuolaidų, tik vat mano dydį greitai išpirko mad.gif
Atsakyti
rubai,ypac vaikiski, inernetu yra gerai thumbup.gif va o batus nelabai megstu siuo budu pirkti.
Atsakyti
Jau 2,5metų nei už kapeiką nesu pirkus LT nei sau, nei vaikui, nei MB g.gif Viskas keliauja internetu iš USA ar UK.
Aš paprasčiausiai tiek neuždirbu, kad leisčiau sau LT pardose įsigyt rūbus tokius kaip MissSixty, Killah, D&G, Theory, Lacoste ir pan., nes pas mus jie kainuoja šimtų šimtais litų, o ten už 1000Lt apsirengiu nuo iki, ir dar rūbais, turinčiais savo prekinius ženklus bei kokybę ir prieinamas kainas thumbup.gif Sūnui ECCO, Camper batai LT man brangu, ten per pus pigiau gaunu drinks_cheers.gif
Kosmetika irgi iš ten, kaip ir kvepalai... thumbup.gif Beje rankinės, aksesuarai (akiniai, papuošalai) irgi iš ten pat.
Nepamenu kada ką pirkau LT g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
labuka,ce viskas labai grazu ,o kaip manai ar siuncia i uzsienio salis g.gif
Atsakyti
Įdomu būtų pabandyti , bet kol galiu nueit į paprastą parduotuvę tai negalvoju apie tai .
Vis tiek batą prieš perkant reikia pasimatuoti , o jeigu netiks ? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuju @ 2010 04 16, 10:55)
o as vis su dydziais nepataikau..ypac batu sad.gif kazkoks uzkeikimas  schmoll.gif


Iš kokių parduotuvių tu perki?
QUOTE(juanda @ 2010 05 05, 10:00)
rubai,ypac vaikiski, inernetu yra gerai  thumbup.gif  va o batus nelabai megstu siuo budu pirkti.


Aš ir rūbus perku internetu. Dėl to, kad nesutiksi šimto tokių pat. Apsiperku 2 katus per metus per didžiuosius Lederuote išpardavimus. Kartais ir nusivilti preke.
Va batų nebandžiu, o kažkaip noris išbandyti. rolleyes.gif Bet, kad nelabai žinau tų parduotuvių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2010 07 07, 22:27)
Reikia moket ieskoti  biggrin.gif As jau turbut nieko neperku be nuolaidu - pasimokiau, kai paskubi, o ne uz ilgo ta daikta nukainuoja  doh.gif Aisku, LT tokiu nukainavimu gal ir sunku rasti, as viska is JAV siunciuosi  ax.gif Visa seima importiniai, taip sakant...  lotuliukas.gif


ir pigiau iseina? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 08 liepos 2010 - 10:40
QUOTE(fuksė @ 2010 07 08, 11:40)
ir pigiau iseina? g.gif


Kai kas zymiai pigiau, bet apskritai tai tiesiog daug daug geriau biggrin.gif Jei supratot, ka norejau pasakyti doh.gif Tiesiog pasirinkimas milijona kartu didesnis, kokybiskos, vardines ar tiesiog geros prekes kainuoja kapeikas, lyginant su LT kainom doh.gif
Labai geras pavyzdys - batai ir virsutiniai lauko rubai. Dolitoje bet kokie normalesni ilgaauliai kainuoja apie 1000 Lt. Seniau tai kaip ir normali kaina uz gerus batus atrode doh.gif doh.gif Pradejus pirkti JAV, man batai, brangesni, nei 200 Lt, jau atrodo OHO, brangus lotuliukas.gif
Tiek ilgaaulius, tiek sportbaciukus, tiek basutes, kainavusias 500-1000 Lt ar daugiau, visai nesunkiai galima nusipirkti iki 200 Lt rolleyes.gif
Tarkim, Lacoste sportbacius perku JAV po 100 - 150, Miss Sixty - iki 200, Diesel - 100 - 150... Neseniai parsisiunciau Diesel basutes is JAV uz 110 Lt, o Step Tope lygiai tokias pat pamaciau uz 500 Lt doh.gif Na, per gera akcija Roberto Cavalli prabangias basutes nusipirkau uz 200 Lt... Guess avalyne ir rankines - zymiai pigiau, nei pas mus... Vardint galima be galo doh.gif Bet cia turbut tema ne apie tai blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2010 07 08, 22:34)
Kai kas zymiai pigiau, bet apskritai tai tiesiog daug daug geriau  biggrin.gif Jei supratot, ka norejau pasakyti  doh.gif Tiesiog pasirinkimas milijona kartu didesnis, kokybiskos, vardines ar tiesiog geros prekes kainuoja kapeikas, lyginant su LT kainom  doh.gif
Labai geras pavyzdys - batai ir virsutiniai lauko rubai. Dolitoje bet kokie normalesni ilgaauliai kainuoja apie 1000 Lt. Seniau tai kaip ir normali kaina uz gerus batus atrode  doh.gif  doh.gif Pradejus pirkti JAV, man batai, brangesni, nei 200 Lt, jau atrodo OHO, brangus  lotuliukas.gif
Tiek ilgaaulius, tiek sportbaciukus, tiek basutes, kainavusias 500-1000 Lt ar daugiau, visai nesunkiai galima nusipirkti iki 200 Lt  rolleyes.gif
Tarkim, Lacoste sportbacius perku JAV po 100 - 150, Miss Sixty - iki 200, Diesel - 100 - 150... Neseniai parsisiunciau Diesel basutes is JAV uz 110 Lt, o Step Tope lygiai tokias pat pamaciau uz 500 Lt  doh.gif Na, per gera akcija Roberto Cavalli prabangias basutes nusipirkau uz 200 Lt... Guess avalyne ir rankines - zymiai pigiau, nei pas mus... Vardint galima be galo  doh.gif Bet cia turbut tema ne apie  tai  blush2.gif  biggrin.gif


Na tai dar isduokite, ar pati uzsisakote, ar per tarpininkes? Kaip del muito mokesciu?
Mamkos nesupyks, manau padesime -galbut- pakeisti poziuri i shopinga LT.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 07 11, 08:01)
Na tai dar isduokite, ar pati uzsisakote, ar per tarpininkes? Kaip del muito mokesciu?
Mamkos nesupyks, manau padesime -galbut- pakeisti poziuri i shopinga LT.. g.gif

Per tarpininkes perku mirksiukas.gif Yra toks skyrelis forume "Internetines parduotuves" - ten galit susirasti patinkancia tarpininke (bent is JAV vienos tarpininkes nerekomenduoju, pora tokiu ''so so", o pati perku per tris, pas kurias visada viskas buna be priekaistu).
Butent per tas 3, per kurias perku, muitu nera.
Zinokit, pabandyt reikia, bent pamatyt, kokia pasiula JAV parduotuvese - galva apsisuks tuojau pat lotuliukas.gif Is pradziu galit nepataikyt ar su firma, ar su dydziu, bet pamazu ikirsit sistema, suprasit, kad visko neverta ziuret ir bet ko pirkt neverta. Tiesiog su laiku ismoksti atsirinkt, seki ispardavimus, kurie buna nuolat ir kartais nerealiai dideli rolleyes.gif

Beje, Lietuvoje nieko nebeperku - nei sau, nei vyrui, nei vaikui ax.gif Na, smulkmenas kazkokias perku, bet rubu, batu, kosmetikos ir pan. jau nebe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 12 liepos 2010 - 11:28
QUOTE(VVaiva @ 2010 07 08, 22:34)
Tarkim, Lacoste sportbacius perku JAV po 100 - 150, Miss Sixty - iki 200, Diesel - 100 - 150... Neseniai parsisiunciau Diesel basutes is JAV uz 110 Lt, o Step Tope lygiai tokias pat pamaciau uz 500 Lt  doh.gif Na, per gera akcija Roberto Cavalli prabangias basutes nusipirkau uz 200 Lt... Guess avalyne ir rankines - zymiai pigiau, nei pas mus... Vardint galima be galo  doh.gif Bet cia turbut tema ne apie  tai  blush2.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Būtent, pirkau Guess rankinę iš JAV per tarpininkes, dar muitą teko pamokėt, bet gavosi ji man 290Lt, pas mus StepTop'e ji kainavo 660Lt blink.gif doh.gif
Vaikui perku calvinklein apatinius triusikėlius, perku pakuotėje po 3vnt, tai vienas išeina apie 12Lt, o paprastoj aprangoj už lenkiškus ar turkiškus kažkokius po 19Lt prašo doh.gif
Crocsus sau ir vaikui už 2poras pasijamiau už 90Lt - pas mus tokie vieni 135Lt doh.gif
O apie vardinius rūbus lietuvos kainom net nebekalbu doh.gif Aš tiek neuždirbu net, kad galėčiau kažką įsigyt čia. O iš USA perku ir Armanius, ir Lacostes, ir net Givenchy kelnes pagavau už viso labo 200Lt (kai pradžioj pardavinėjo po 1000Lt ir paskui nukainavo iki minimumo thumbup.gif ) dar missoni kelnikių papirkau po 110Lt thumbup.gif
Žodžiu pirkimas internetu - JĖGA wub.gif Susitaupo krūvos pinigų, o ir rūbų nepalyginamai geresnių, gražesnių, kokybiškesnių ir modeliais įdomesnių galima gaut....Net vaikiškus vardinius rūbus pigiau man nupirkt, nei čia kokioj Vaikų Madoj doh.gif

QUOTE(VVaiva @ 2010 07 12, 12:27)
Beje, Lietuvoje nieko nebeperku - nei sau, nei vyrui, nei vaikui  ax.gif Na, smulkmenas kazkokias perku, bet rubu, batu, kosmetikos ir pan. jau nebe

Aš irgi jau 2,5metų net makiažo valiklio LT nebeperku, nenoriu naudot visokių rasų, Margaritų, bet už Lorealio kainą nusiperku Chanel, Dior, Clarins ir t.t. drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kiek laiko praeina nuo užsisakymo iki gavimo?
Atsakyti