Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės drabužių, avalynės parduotuvės

Apklausa: Kiek išleidžiate per mėnesį pirkdamos drabužius internetu (tiek užsienio parduotuvėse, tiek LT)? (380 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
O mano įspūdžiai tokie: iš victoriassecret labai labai patenkinta maudomu, naktinukais ir medvilniniais ir iš satino ir pižama liuks, bet su bliuskutėm apsišoviau smile.gif per didelius užsisakiau ir vienos fasonas man nelabai tinka. Na, bet vieną pardaviau, kitą persisiūsiu ir psio smile.gif
Atsakyti
as nepataikiau su dydziais. Per didele suknute ir palaidinukes uzsisakiau. Bet jau pardaviau. Viena maikute liko... Daugiau bijau uzsisaineti. Nesimatavus gali ir netikti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2005 07 03, 19:29)
O as degintis labai nemegstu....be to tam reikalui turiu maudymkiu- tai viena karta idegsiu ir uzhteks. O su imantresne- bus galima vaziuoti i Jurmalos vandens parka, i vokietijos tropiku sala ir pan. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

joooo.....tik su šustra maudymke ir varyt į Jurmalos akvaparkąsmile.gif))..nusileisi vieną kart nuo oranzineės triūbos ir lauksi trauzų pargrįžtant:) Be to, srovė gali papus nunešt. I vandens parką tik su vientisa (čia draugiškas patarimas).
beje, Tylene, tavo maudymke išteis labai graži ( graži,nes modelis superinis!)
Atsakyti
aš tai taip aklai suknelę išleistuvėms užsisakinėjau - bet žinokit thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Saitas beje

www.asos.com

paieškokit ten labai gerų dalykėlių yra, ir kainos būna, kad visai mažos, tik į lietuvą užsakymų nedaro, bet amnau čia jums visoms jau įprasta...

bandykit tartis su kuo nors UK smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasytė @ 2005 07 11, 18:55)
joooo.....tik su šustra maudymke ir varyt į Jurmalos akvaparkąsmile.gif))..nusileisi vieną kart nuo oranzineės triūbos ir lauksi trauzų pargrįžtant:) Be to, srovė gali papus nunešt. I vandens parką tik su vientisa (čia draugiškas patarimas).
  beje, Tylene, tavo maudymke išteis labai graži ( graži,nes modelis superinis!)



Na kadangi Jurmalos akvaparke jau buvau tris kartus ir su visai paprasttute atskira maudymke- galiu drasiai pasakyti, kad nei trusu neteko laukti, ne papu nenunešė... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gal todėl, kad nelabai mėgstu ant užpakalio čiuožti vamzdžiais... blush2.gif esu labai atsargi moteriškė... ax.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2005 07 11, 20:00)
Na kadangi Jurmalos akvaparke jau buvau tris kartus ir su visai paprasttute atskira maudymke- galiu drasiai pasakyti, kad nei trusu neteko laukti, ne papu nenunešė... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Gal todėl, kad nelabai mėgstu ant užpakalio čiuožti vamzdžiais... blush2.gif  esu labai atsargi moteriškė... ax.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

aaa...na nebent nesi ekstremaliu pojuciu megeja. Tuomet galesi demonstruoti savo bikini jakuzi gurksnojant kokteiliukus. sekmes:)
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 07 11, 20:41)
aš tai taip aklai suknelę išleistuvėms užsisakinėjau - bet žinokit thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Saitas beje

www.asos.com

paieškokit ten labai gerų dalykėlių yra, ir kainos būna, kad visai mažos, tik į lietuvą užsakymų nedaro, bet amnau čia jums visoms jau įprasta...

bandykit tartis su kuo nors UK smile.gif



Tikrai neblogas puslapis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2005 07 19, 09:00)
Tikrai neblogas puslapis  g.gif


Aha, dzinsiuku tokiu neblogu yra, tik kaip ten su dydziais? kas tas 12??? blink.gif g.gif
Atsakyti
Parasykit kokiu saitu, kur galima butu parsisiusti drabuziuku tiesiai i Lietuva... Nu nepagailekit, ka?
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2005 08 13, 00:53)
Parasykit kokiu saitu, kur galima butu parsisiusti drabuziuku tiesiai i Lietuva... Nu nepagailekit, ka?


Aga smile.gif Tik dabar sumasčiau, kad ir aš galėčiau užsisakinėti biggrin.gif Pavardinkit kas tiesiai i Lietuvėlę atsiųstų, nes užsienyje ryšių nelabai turiu...
Atsakyti
Aga Tik dabar sumasčiau, kad ir aš galėčiau užsisakinėti Pavardinkit kas tiesiai i Lietuvėlę atsiųstų, nes užsienyje ryšių nelabai turiu...

aš užsisakiau vieną kartą iš www.yoox.com Siunčia į Lietuvą, atvažiuoja per savaitę (UPS kompanija) ir pristatymo kaina 12 EUR.
Visai nieko puslapis - dizainerių gaminiai, tik senų kolekcijų.
Atsakyti
o kaip jus tas prekes uzsisakinejate? kiek suprantu per kazkuria forumiete? O kiek kainuoja toks dalykas kaip atsiuntimas ,na sakykim, VS prekiu?
Atsakyti