Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės drabužių, avalynės parduotuvės

Apklausa: Kiek išleidžiate per mėnesį pirkdamos drabužius internetu (tiek užsienio parduotuvėse, tiek LT)? (380 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 09 11, 19:18)
o kaip jus tas prekes uzsisakinejate? kiek suprantu per kazkuria forumiete? O kiek kainuoja toks dalykas kaip atsiuntimas ,na sakykim, VS prekiu?

Pačioj apačioj, skelbimų lntoj yra poskyris "internetinės parduotuvės". Visa info - ten rolleyes.gif
Atsakyti
O kas tas tencel per velnias? Aš irgi nežinau. Tiesa, ir nenusipirkau, ale ką gali žinot žmogus, nu... Ugniaplauke, klok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 09 12, 18:04)
O kas tas tencel per velnias? Aš irgi nežinau. Tiesa, ir nenusipirkau, ale ką gali žinot žmogus, nu... Ugniaplauke, klok smile.gif



niu taip, tas TEncel ten kazkokia super duper medziaga naturali g.gif http://eartheasy.com/wear_tencel.htm
bet mes nusprendem, kad is jos nieko gero.....pasirodo is tikro nieko gero g.gif .
Atsakyti
Sveikos,
kilo minčių apie internetinę batų parduotuvę? Kokia Jūsų nuomonė apie jas? Ar perkate? Užsienio šalyse tai labai populiaru, pamažu ši mada ateina ir į Lietuvą..bet labai jau pamažu 4u.gif Rašykit savo nuomones, ar tai Jums atrodo patikima, patogu, kokia ji turėtų būti, kad Jus sudomintų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 06, 19:24)
Sveikos,
kilo minčių apie internetinę batų parduotuvę? Kokia Jūsų nuomonė apie jas? Ar perkate? Užsienio šalyse tai labai populiaru, pamažu ši mada ateina ir į Lietuvą..bet labai jau pamažu  4u.gif Rašykit savo nuomones, ar tai Jums atrodo patikima, patogu, kokia ji turėtų būti, kad Jus sudomintų  4u.gif

Pirkčiau su mielu noru, jeigu būtų batų 35 dydžio ir gražių, o ne šiaip kokių nors sandalų.
Atsakyti
Tačiau turbūt iš pradžių vistiek perbėgate batų parduotuves ir tik tada ieškote internete, ar kaip? smile.gif Pastebėjau, kad norint internetu batus parduoti reikia labai daug reklamos g.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 06, 19:31)
Tačiau turbūt iš pradžių vistiek perbėgate batų parduotuves ir tik tada ieškote internete, ar kaip? smile.gif Pastebėjau, kad norint internetu batus parduoti reikia labai daug reklamos  g.gif

Na, aš galiu pasakyti, kad pie tą internetinį verslą nieko nenusimanau.
Bet batų ant savo kojos randu labai retai, tada bėgu dairytis į internetines parduotuves. Bet dar nieko nesu pirkus internetu, nes jeigu rasdavau batus kokie man patinka, jie dažniausiai kainuodavo nuo 500 dolerių iki 1000. Tai vat tokia mano patirtis.

Aš ir pati kažkada galvojau apie tokį biznį, kad tarkim iš kokios Italijos vežti batus mažais kiekiais ir mažom kojytėm. Nu maximum iki 37 dydžio. Bet taip ir liko planuose. Nes visų pirma neturiu pažįstamų ir visų antra - nežinočiau kaip tuos batus parsigabenti į LT.
Atsakyti
jei parduotuveje randu batus, daznai tos firmos paieskau internete, bet dar nebuvo taip kad rasciau nuziureta modeli pirkti internetu verysad.gif
taciau internete daugggggg batu, kurie net negali lygintis su LT pardese esanciais baciukais doh.gif
siaip perkant batus internetu (man) pakaktu issamios info, nemazai foto visokiu kampu, tada butu lengva apsispresti
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 09 06, 18:36)


Aš ir pati kažkada galvojau apie tokį biznį, kad tarkim iš kokios Italijos vežti batus mažais kiekiais ir mažom kojytėm. Nu maximum iki 37 dydžio. Bet taip ir liko planuose. Nes visų pirma neturiu pažįstamų ir visų antra - nežinočiau kaip tuos batus parsigabenti į LT.



aš ir galvojau apie tokią parduotuvę biggrin.gif tik kažin ar daug yra tų mažakojų? g.gif nes manau, kad jau būtų kas nors atidaręs mažų dydžių batų krautuvėlę...bet matyt neapsimoka g.gif
Atsakyti
O čia rinkos tyrimus darotės, ar ką? mirksiukas.gif Teigiamai žiūriu ir perku. Į lietuvišką internetinę parduotuvę taip teigiamai turbūt nežiūrėčiau, mat lietuviškoje, spėju, ir kainos būtų lietuviškos (t.y. per aukštos beigi be jokių nuolaidų sistemų) ir modeliai "lietuviški", nuobodūs.
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2006 09 06, 19:41)
aš ir galvojau apie tokią parduotuvę biggrin.gif  tik kažin ar daug yra tų mažakojų? g.gif  nes manau, kad jau būtų kas nors atidaręs mažų dydžių batų krautuvėlę...bet matyt neapsimoka g.gif

Žinok tikrai yra ir nemažai thumbup.gif . Čia anksčiau tem kažkokia buvo apie mažą ūgį, koją. Tai ohoho kiek moteriškių skundėsi, kad neranda batų ant savo kojos. Kitų koją iš viso 34 blink.gif , tai ką joms daryti?
Čia biznis tikrai geras būtų, bet reikia ne vienam daryti, o su kažkokiu partneriu. Aš pvz viena nesiryžčiau schmoll.gif .
Atsakyti
Tiesiog įdomu, kokia reakcija į tokį reiškinį, todėl ir užvėliau tokią temą wink.gif Šiaip jei darysiu, tai tikrai ne lietuviškų batų, o vokiškų, itališkų. Ir kainos...na man pirkti rudeninius ilgaaulius daugiau kaip už 250 lt yra kažkokia beprasmybė, taip sakant į tai ir norėčiau lygiuotis smile.gif
Atsakyti