Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkiški vežimėliai

Noreciau suzinoti mamyciu nuomone apie lenkiskus vezimus, nes daugumas mamyciu juos renkasi, ypac provincijoje, tik nesuprantu, ar del kainos, ar del kokybes, ar dar del kazko. As kalbu apie tuos universalus taip vadinamus. Ypac patinka tie, kuriu dirzine amortizacijos sistema. Jie kazkokie lengvesni atrodo. Mane domintu:
1. Ar jie patvarus?
2. Gal kas zinot, kiek tiksliai sveria?
3. Daugiau nezinau, ka klausti blush2.gif Tiesiog rasykit pliusus ir minusus smile.gif
Tiesa, cia kzkur perskaiciau, kad Deltim irgi lenkiski ir kad sveria 13 kg. Kazkas sake, kad sunkus, bet man taip neatrodo palyginus su Hauck Alaska 16,5 kg berods g.gif
Atsakyti
Lenkiškas lenkiškam nelygu. Kokia firma, konkrečiai, lenkiškų vežimaičių domina? Aš turėjau lenkišką Adamex - antram tokio nepirkčiau. Sunkus, nemanevringas. Nors, kai nėščia būdama pamačiau jį, kito nebereikėjo, bet kaip pati dabar sakau - nepakaltinama buvau, o be to ir patirties nebuvo. Supermamą per vėlai atradau tongue.gif
Atsakyti
As apie tuos lenkiskus, kuriu firmu net nezinau: ju pilni visi Lietuvos turgus.
As ne lenkiska pirmajai pirkau, o is TindiRindi kazkoki italu-prancuzu MONBEBE. Tuomet man labai patiko, kad su nuolaida ir kad autokedute tvirtinasi. Is tikruju tai buvo didelis pliusas - isveziojom toj autokedutej visa ziema, net per -17, na tik apsauga nuo lietaus uzdedavom ir oro tarpus palikdavom, kad neuzdustu smile.gif, miegodavo po tris valandas. Be to, labai patogu, kai vaziuoji automobilyje, vaikas uzmiega, po to atvaziaves tik idedi kedute i vezimo rema ir vel 3 val. spaciruoji. Nezinau tiksliai koks svoris, bet palyginti su tais dideliais ratais vezimais, be abejo lengvas: tampydavau ir su autokedute, ir su vaiku i 3 auksta vos ne po 2 kartus per diena.
BET... Visgi as irgi per velai atradau mamu forumus sad.gif IS pradziu tai buvo kankyne su situo vezimeliu: saule kaitina, vejas pucia - rankena nepersimeta, vezimelis sportinukas nuo 6 men su 6 ratukais i kita puse nevaziuoja, amortizacijos jokios, darda kaip traktorius, o musu vaikelis ziauriai neramus buvo, tai privargau siaubingai. PEr sniega sunku pravaziuoti, per smeli irgi. Tiesa, tik 2 nugareles padetys, tai normaliai jame sedeti pradejom gal tik nuo 1 metu. Po 2 metu nuluzo rato konstrukcija, bet labai aciu TindiRindi darbuotojams, nes nemokamai mums tuos priekinius dvigubus ratukus padovanojo, kazkur sandely rado smile.gif
Taigi... Apie ka as cia?smile.gif Truputi nukrypau nuo temos:) Sorry. Taigi dabar kol yra laiko noriu noriu gero vezimo. Bet 2000 Lt moketi nesinori. Noretusi max iki 1000 Lt, o dar geriau iki 500. IR kad tiktu lapkricio men. gimusiam, todel labiausiai akcentuoju lopsinius ir besisupancius. Isvis, besilaukian antro, pradejau realiau vertinti situacija ir nebetrokstu tik naujausio graziausio ir pan. Noriu patogaus vaikeliui, lengvo savo patogumui ir tvirto musu seimos biudzeto ir nervu issaugojimui.
Atsakyti
mes turim lenkiska DELTIM.
PRIVALUMAI:
suteikia 2 metu garantija.
labai gerai vaziuoja per duobes. palyginimui - kaip mersas pries antra golfa smile.gif TRUKUMAI
sunkus kaip velnias, apie 13 kg. bet jei gyvenat pirmam aukste, i kuri tik 1 laiptu pakopa, tai dzin.
nemanevringas. bet per duobes lekia kaip bite. ir pliaze per smeli ratai sukasi, o ne tempi iskaites.
Atsakyti
QUOTE(Bzzz @ 2005 09 07, 09:50)
Noreciau suzinoti mamyciu nuomone apie lenkiskus vezimus, nes daugumas mamyciu juos renkasi, ypac provincijoje, tik nesuprantu, ar del kainos, ar del kokybes, ar dar del kazko. As kalbu apie tuos universalus taip vadinamus. Ypac patinka tie, kuriu dirzine amortizacijos sistema. Jie kazkokie lengvesni atrodo. Mane domintu:
1. Ar jie patvarus?
2. Gal kas zinot, kiek tiksliai sveria?
3. Daugiau nezinau, ka klausti  blush2.gif Tiesiog rasykit pliusus ir minusus  smile.gif
Tiesa, cia kzkur perskaiciau, kad Deltim irgi lenkiski ir kad sveria 13 kg. Kazkas sake, kad sunkus, bet man taip neatrodo palyginus su Hauck Alaska 16,5 kg berods  g.gif


as irgi turiu deltim vezimuka, na ir esu laaabai juo patenkinta thumbup.gif normalus lopsys (ypas aktualu ziema gimsianciam), manevringas, nes valdosi priekiniai ratai thumbup.gif na aisku svorio yra, ir jei gyveni daugiabutyje be lifto auksciau nei 2aukstas tai tikrai nepatariu mirksiukas.gif o as viena eile iki lifto uzsinesu lengvai thumbup.gif na kas dar? amortizacija thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aqisku yra ir munusu- mum didziausias buvo tas kad masinoj uzeme laaabai daug vietos, na bet mes ta issprendem nusipirkdami sketuka, kuri laikom masinoj. o sitas pasivaiksciojimams ir visam kam kitam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
siaip tavo vietoj pirkciau padeveta lopsini peg perego vezimaiti, bet kadangi sita gavau dovanu tai taip ir gavos, o lopsini tikrai toki verta nusipirkt, nebijok kad bus devetas, juk lopsys max iki 6men. o pegai nenusidevi greit mirksiukas.gif aisku cia tik mano nuomone mirksiukas.gif
sekmes renkantis.....
Atsakyti
Turim Deltim Fokus. Svoris 13 kg, normalus lopšys, sėdima dalis ir autokėdutė, kuri tvirtinasi ant ratų. Kol kas esu labai patenkinta. puiki amortizacija, gerai važiuoja mišku ir per smėlį, labai gerai skalbiasi, nusirenka praktiškai visos dalys.
beje, gyvenam 5 a. be lifto. kuo puikiausiai užsivežu galiniais ratais. Kai pagalvoji, tai ar vežimas svertų 10 kg, ar 20 kg ar 5 kg, kai dar vaikas apie 4-10 kg sveria, tai net ir pačio lengviausio varianto bent jau aš nė pro kur neužsineščiau. o čia sau ponio, užsitempiau, nusitempiau, vyrui po ausim zyzt nereikia.

Ai dar. kaimynė turi su diržine amortizacijos sistema, tai laiptais užsivežti jau nesigauna. reikia kelti. Tai net ir tie keli laipteliai ne pyragai gaunasi ir šiaip visus laiptus kieme apvažinėja aplinkeliais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinka: 09 rugsėjo 2005 - 21:46
Savaitgali buvau LAtvijoje ir apziurejau Deltimus is arti - labai patiko. O dabar dar jusu visu atsiliepimus paskaiciau, tai isvis gundausi. Tik LAtavijoje jis kainuoja 1000 Lt ir tik puse metu garnatija sad.gif Beskaitinejant foruma kazkur buvau radusi tokia info, kad kaina apie 600 Lt ir garantija 12 men, o cia kazkuri paminejote, kad net 24 men. Pasidalinkite, kokiose parduotuvese pirkote?
Ir dar, tiesa, man svoris 12-13 kg atrodo labai lengvas. As tuos paprastus lenkiskus kilnojau, tai kuriu ratlankiai metaliniai ir dideli pripuciami ratai, tai berods sake apie 25 kg sveria, tai tikrai sunkus, o tie kur plastmasiniais ratlankiais ir 17 kg, tai net irgi visai normalus pasirode. Na as vaikysteje sportavau, dar ir dabar nemazai atsispaudimu padarau, tai gal del to man taip atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bzzz @ 2005 09 14, 08:09)
Savaitgali buvau LAtvijoje ir apziurejau Deltimus is arti - labai patiko. O dabar dar jusu visu atsiliepimus paskaiciau, tai isvis gundausi. Tik LAtavijoje jis kainuoja 1000 Lt ir tik puse metu garnatija sad.gif Beskaitinejant foruma kazkur buvau radusi tokia info, kad kaina apie 600 Lt ir garantija 12 men, o cia kazkuri paminejote, kad net 24 men. Pasidalinkite, kokiose parduotuvese pirkote?
Ir dar, tiesa, man svoris 12-13 kg atrodo labai lengvas. As tuos paprastus lenkiskus kilnojau, tai kuriu ratlankiai metaliniai ir dideli pripuciami ratai, tai berods sake apie 25 kg sveria, tai tikrai sunkus, o tie kur plastmasiniais ratlankiais ir 17 kg, tai net irgi visai normalus pasirode. Na as vaikysteje sportavau, dar ir dabar nemazai atsispaudimu padarau, tai gal del to man taip atrodo smile.gif

man maniškį atvežė toks vyrukas, kainavo 800 Lt, galiu koordinates duot. gariūnuose toks pats variantas 850 lt, pardoj (Vilniuj Karolyje) - 1200 Lt. garantoija turbūt normali tik pardoj. bet šiaip jei yra bėdų, tai tam vytruykui skambini ir viską susitvarkai. Šiaip Deltim Fokuso yra kiek mažesni ratai, nei šiaip tų dideliais ratais, ir tie ratai kažkaip mistiškai atitinka laiptų pakopos dydį, tai su užvežimu jokių problemų. nei sykio nenešiau.
Atsakyti
Mes turim Deltim Voyager ( universalus). Jau isvardijo cia jo privalumus, tikrai ir grazus ir vaziuoja "minkstai". Sunkokas - 13kg bet as laikau ji masinoje, tai tas svoris dzin biggrin.gif Pirkau Gariunose uz 550Lt su garantija tik neatsimenu kiek ta garantija galioja metus ar 2 doh.gif . Tai tas pardavejas sake kad is jo Latviai perka ir veza i Latvija mirksiukas.gif Jeigu reikia as turiu to vyro telefona ( tik rasyk i AZ). Dar yra svetaine Deltimo: deltim cia

QUOTE(Bzzz @ 2005 09 14, 09:09)
Savaitgali buvau LAtvijoje ir apziurejau Deltimus is arti - labai patiko. O dabar dar jusu visu atsiliepimus paskaiciau, tai isvis gundausi. Tik LAtavijoje jis kainuoja 1000 Lt ir tik puse metu garnatija sad.gif Beskaitinejant foruma kazkur buvau radusi tokia info, kad kaina apie 600 Lt ir garantija 12 men, o cia kazkuri paminejote, kad net 24 men. Pasidalinkite, kokiose parduotuvese pirkote?
Ir dar, tiesa, man svoris 12-13 kg atrodo labai lengvas. As tuos paprastus lenkiskus kilnojau, tai kuriu ratlankiai metaliniai ir dideli pripuciami ratai, tai berods sake apie 25 kg sveria, tai tikrai sunkus, o tie kur plastmasiniais ratlankiais ir 17 kg, tai net irgi visai normalus pasirode. Na as vaikysteje sportavau, dar ir dabar nemazai atsispaudimu padarau, tai gal del to man taip atrodo smile.gif



Atsakyti
QUOTE(joljo @ 2005 09 15, 13:04)
Nejau už 800 pilną komplektaciją( su autokėdute ir adapteriu). pasaka... 4u.gif
Nes parduotuvėj 1200 kainuoja visas pilnas komplektas iš 5 dalių. Dar ir apsauga nuo lietaus dovanų  4u.gif

ha, su viskuo. ir dar su lopšio tvirtinimo mašinoj sistema. O apsaugą nuo lietaus už 22 Lt nusipirkom, tokią universalią, kuri visiems lopšiniams tinka. nes kai buvau Karolyje, atskirai deltimam nepasiūlė. o gal nebūna g.gif

man vienitelis šio modelio trūkumas - kad rankena nepersimeta. Tiesa galima kėdutę uždėt ir kita puse, bet su sėdima dalim tai jau nelabai gaunasi, nes stogas ir rankena kažkaip per arti būna. Bet iš bėdos manau sueitų. Nu bet turbūt nebūna ir lopšinio varianto ir permetamos rankenos.
Atsakyti
Jau susirūpinome vežimėliais, pažystama turi lenkiškąjį AKJAX vežimėlį, neatsidžiaugia, rankena persimeta, sėdimos 4 padėtys, ratai dideli pripučiami, apsauga nuo lietaus, nuo vabzdžių, lopšelis ilgas ir platus, na lyg viskas yra kas turėtų būti vežime g.gif bet norėtūsi ir daugiau nuomonių, ar patvarus ax.gif Gal kas turite, kokia nuomonė apie šiuos vežimėlius 4u.gif
Atsakyti
Viskas, kas isvardinta tikrai yra, dar linges tokios nzn kaip tiksliai apibudint, jei vaziuoji toli grazu ne lygiu pavirsium, tai maziuko netranko, miego netrikdo tie nelygumai.Sportinukas pasidaro - erdvus. Vienintelis jo trukumas - svoris.Man jo nesiot nereikia, laikom garaze, bet jei reiktu nesiot, butu nekas schmoll.gif

del patvarumo - mums sita vezimuka atidave - buvo vieno vaiko, tiesa itin nedaug naudotas, nes vaikutis is vis nepripazino jokio vezimo ir nesededavo juose doh.gif tai tikrai kuo puikiausios bukles iki siol thumbup.gif
Atsakyti