Įkraunama...
Įkraunama...

Ryan Air Už ar Prieš

QUOTE(Rikute @ 2009 05 26, 16:01)
Mergaites tai sakot kad su vaikais ir uz dyka praleidzia pirmesnius?Nes as nepirkau tos pirmenybes.Tegul jie raukiasi kiek nori man vienodai o tokiom dar leisciau kad mazius ir uz plauku patasytu tos jaunos kai tures savo vaiku supras ka tai reiskia as kad ir neturejau visada sesdavau prie mamu ir skrydis greiciau praeidavo ir linksmiau su maziukasi pabendraut ir galu  gale mamai vezima padet isskleist
O kaip dabar su vezimais prie lektuvo LT atiduos ar tik kartu su bagazu?mes antradieni skrendam

del vezimu , skrisdama palieki prie lektuvo , ir islipusi lygiai taip pat - pasiimi prie lektuvo. mirksiukas.gif

Del praleidimo pirma su vaikais-Lt tikrai po priority kviecia mamas su vaikais.O val Anglijoje isskrendant negirdejau,kad taip butu. g.gif bet jeigu angsciau atvaziuosit i oro uosta i eiles prieki atsistosit gal..vis ne paskutiniai.

Atsakyti
Lt.mus praleido su vaiku i prieki,o va uk tai stovejom eile ir dar paciam gale,nes pakeiti vartus ir teko pereiti iki kitu,o as kol su savo vyruku nuejau tai ir gavomes eiles gale blink.gif ir niekas musu i prieki neuzleido doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elba @ 2009 05 26, 20:36)
Neprisikabins jie prie vezimo  4u.gif Kiek esam skraide - nieks nieko ir iki 2 metu ir po 2. Nebent suprantu, jei vaikas neskristu ir vien vezima veztumet, tai reiketu moketi uz ji atskirai. Ir vaikui vyresniam nei 2 taip pat priklauso rankinis bagazas - tie 10 kg uz dyka. Nes iki 2 metu tai nebuvo. O bagaza priduoti, as suprantu, kad reikes stoti i ta minia norinciu ji priduoti. Paskutini karta man naujove buvo, kad pries stojant priduoti bagaza reikia jau paciam check in'a aerouoste pasidaryti. Nes po to jos vel grazina - atstovi ilgiausia eile- i po to pagrazina pirma isichekinti ir vel is naujo stoveti  doh.gif O uz check ina dar esi susimokejes po tuos 4.5, ar kiek ten, uz zmogu. Tai kita karta su online imsiu, vistiek tas pacias eiles reiks stoveti, tik jau uz pigiau  smile.gif

As kaip tik vakar is ju gavau emeila, kad lagamina priduoti reikes airport check-in'ime.Tai jau ramiau. O del vezimuko tai vistiek abejoju, o jei nepaims kur tada man ji deti g.gif Nes cia irgi laimes dalykas ant ko papulsi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kamuoliukė_ @ 2009 05 27, 12:38)
As kaip tik vakar is ju gavau emeila, kad lagamina priduoti reikes airport check-in'ime.Tai jau ramiau. O del vezimuko tai vistiek abejoju, o jei nepaims kur tada man ji deti g.gif  Nes cia irgi laimes dalykas ant ko papulsi... doh.gif

O kada skrendi?gal 2 birzelio rytiniu reisu is lutono?Gal kartu skrisim? mirksiukas.gif
As ir gavau emeila kas nusipirko iki 21d geguzes ir mokejo uz checkina orouoste ir priduoda bagaza tenai o kas online tas stojasi i eile prie kazkokio langelio
Atsakyti
QUOTE(_Kamuoliukė_ @ 2009 05 27, 11:38)
As kaip tik vakar is ju gavau emeila, kad lagamina priduoti reikes airport check-in'ime.Tai jau ramiau. O del vezimuko tai vistiek abejoju, o jei nepaims kur tada man ji deti g.gif  Nes cia irgi laimes dalykas ant ko papulsi... doh.gif

Tu taip nepergyvenk,kad paims tai tikrai mirksiukas.gif gali tekti susimoketi uz ji nebent. Bet irgi nemanau..ziurek kiek skridusiu sako,kad viskas ciki su vezimais- praleidzia kuo puikiausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2009 05 27, 16:31)
O kada skrendi?gal 2 birzelio rytiniu reisu is lutono?Gal kartu skrisim? mirksiukas.gif
As ir gavau emeila kas nusipirko iki 21d geguzes ir mokejo uz checkina orouoste ir priduoda bagaza tenai o kas online tas stojasi i eile prie kazkokio langelio

As viena diena veliau 3d birzelio is Stansted'o smile.gif
ugniuk -tai tada tikrai reikia pasiimti vezimuka, jei jau visos taip sakot 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kamuoliukė_ @ 2009 05 27, 14:51)

ugniuk -tai tada tikrai reikia pasiimti vezimuka, jei jau visos taip sakot 4u.gif  mirksiukas.gif

thumbup.gif ir mes is Stanstedo skridom smile.gif
Atsakyti
labas smile.gif
turiu toki klausima... ax.gif gal kam teko bilietus uzsisakyti anksciau, o skristi atgal jau su kita pavarde(turiu galvoje -iene)? kaip ten jie tikrina bilietus pagal pavarde ar tiesiog pagal asmens koda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zipzip @ 2009 05 27, 19:23)
labas  smile.gif
turiu toki klausima...  ax.gif  gal kam teko bilietus uzsisakyti anksciau, o skristi atgal jau su kita pavarde(turiu galvoje -iene)? kaip ten jie tikrina bilietus pagal pavarde ar tiesiog pagal asmens koda?  g.gif

O tu nebandei pasiskambinti i RyanAir ? g.gif As nerizikuociau tavo vietoje,pabandyk gal susisiekti su jais smile.gif
Atsakyti
Skridau ryanair pries tris dienas. na daugiau ir nemanau kad skrisiu..na man ju politika nepatinka...grieztai cabin luggage...deda i kazkokiu remus, matuoja...butinai 50ant 40 gali buti..ne didesni...
Nors as mokejau uz airport check in kai pirkau bilieta, bet pries skrydi pasidariau online check in bet visi keleiviai, tiek online tiek airport check in stovejo vienoje eileje....tik zinau kad bauda reikia moketi jei netuiri boarding card atsispausdine..berods 40svaru...dar vienas dalykas...spausdinkit su geru printeriu...nors musu neblogas, bet mb boarding card kompas neskaite, mete error...nors atrode atspausdinta be broko...tai mano mb kainavo nemazai nervu, atstoveti keliose eilese...ejo net du art security gates ir kompas vis mete errora.... blink.gif
kas del vezimuku, tai nezinau...bebiams tai aisku nemokamai veza, bet vat didesniems nezinau kaip yra, nes si karta neemiau vezimo... ax.gif Musu skrydzio metu skrido dvi mamos su beibiais bet ir be vezimu blink.gif , vien del to kad nenori vargti lankstant ir gerai... thumbup.gif dbara ziuriu tie vezimai tokie madrus, kad vargo mergaites ten lakstydamos.... rolleyes.gif
O kas del priority, tai ka as zinau...londone tai tikrai mamu su vaikais niekas pirmu nepraleidzia, bet val kaune irgi to neteko matyt..vat kartais kaunas nustebindavo kai pakviesdavo mamas su vaikais pirmas passport check in..bet jau du kart skridau ir niekas pirmu nebekviecia...kova uz buvi..!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 05 28, 00:25)
Skridau ryanair pries tris dienas. na daugiau ir nemanau kad skrisiu..na man ju politika nepatinka...grieztai cabin luggage...deda i kazkokiu remus, matuoja...butinai 50ant 40 gali buti..ne didesni...
Nors as mokejau uz airport check in kai pirkau bilieta, bet pries skrydi pasidariau online check in bet visi keleiviai, tiek online tiek airport check in stovejo vienoje eileje....tik zinau kad bauda reikia moketi jei netuiri boarding card atsispausdine..berods 40svaru...dar vienas dalykas...spausdinkit su geru printeriu...nors musu neblogas, bet mb boarding card kompas neskaite, mete error...nors atrode atspausdinta be broko...tai mano mb kainavo nemazai nervu, atstoveti keliose eilese...ejo net du art security gates ir kompas vis mete errora.... blink.gif
kas del vezimuku, tai nezinau...bebiams tai aisku nemokamai veza, bet vat didesniems nezinau kaip yra, nes si karta neemiau vezimo... ax.gif Musu skrydzio metu skrido dvi mamos su beibiais bet ir be vezimu blink.gif , vien del to kad nenori vargti lankstant ir gerai... thumbup.gif dbara ziuriu tie vezimai tokie madrus, kad vargo mergaites ten lakstydamos.... rolleyes.gif
O kas del priority, tai ka as zinau...londone tai tikrai mamu su vaikais niekas pirmu nepraleidzia, bet val kaune irgi to neteko matyt..vat kartais kaunas nustebindavo kai pakviesdavo mamas su vaikais pirmas passport check in..bet jau du kart skridau ir niekas pirmu nebekviecia...kova uz buvi..!! biggrin.gif

oho tai nelabai kokie ir ispudziai tada g.gif O tiu man paaiskink kas tas boarding card? Cia tas mano registracijos nr, sita reikia atsispausdint? g.gif ***** namie nera printerio teks lekti kur nors atsispausdint doh.gif
Atsakyti
Ar matet, mergaites, kad ryanair panaikino airport check-in'a. Skrydziams pirktiems po geguzes 21 g.gif

http://www.ryanair.c...ine_check-in-GB

Dar pabrangino uz bag'a - 20 uz abi puses. Ir uz korteles aptarnavima - 5 uz zmogu i viena puse, o ir pats on -line check in'as - 5 svarai vienam zmogui i viena puse doh.gif Va cia tai naujienos doh.gif Dar brangiau nei budavo airport schmoll.gif
Niekada man tiek streso nebudavo su kitom linijom, bet kad pasirinkimo nebeliko schmoll.gif
Idomu tualetus irgi jau apmokestino lotuliukas.gif Buvo spaudoje, kad uz karta - 1 svaras liezuvis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elba: 28 gegužės 2009 - 13:55