Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti kai vyras pyksta kad paskambini?

Kuo mažiau medžioji vyrą, tuo daugiau jis medžioja jus- gyvenimo patvirtintas faktas biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai labai keistas vyras.. Na, jei skambinate darbo metu, tai suprantama, bet po darbo tai kazkas keisto g.gif Nebandet pasneketi? Issiaiskinti?
Maniskis irgi pora kartu yra supykes kai sutrugdziau darbo metu tik noredama paklausti kaip sekas, o jam susirinkimas buvo biggrin.gif
Atsakyti
Jei pyksta, kad skambinat, tai pabandykit gal neskambinti tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(angela2004 @ 2009 05 27, 18:59)
Kartu esame jau 3 metus. Ir iki šiol aš bijau jam paskambinti telefonu- dažnai po to seka priekaištai , kad skambinu ir jo ieškau. O to tikrai nėra, ir skambučiai ne tokie jau dažni- paskambinu tik kai reikia arba ilgai negrįžta į namus.
Jei nekelia ragelio , bet mato mano skambutį dažnai tyčia ignoruoja ir grįžta dar vėliau.. Gal kitai tai nebūtų svarbu, bet kievienas toks atvejis mane tap žeidžia, jog atrodo, kad prarandu dalelę savęs..
Ką daryti?..

kai aš skambinėjau irgi nervindavosi ypač kai užsilaiko darbe, pykdavo sakydavo nuo darbo atitraukiu,o nori kuo greičiau dabaigti
nutariau nebeskambinti, tada pats skambina ir klausia, kodėl neskambinu? kas nutiko lotuliukas.gif
per vienus metus aš jį išdresiravau, dabar galiu skambinti net del niekniekio - niekad nepyksta
Atsakyti
QUOTE(<jute> @ 2009 06 07, 00:26)
Jei pyksta, kad skambinat, tai pabandykit gal neskambinti tada biggrin.gif

O tai kaip tada supykdyt vyra patarsite? A?
Atsakyti
QUOTE(kruopa @ 2009 06 06, 17:54)
Maniskis irgi pora kartu yra supykes kai sutrugdziau darbo metu tik noredama paklausti kaip sekas, o jam susirinkimas buvo  biggrin.gif

Visi jie taip sako. Neissiskyret?
Atsakyti
QUOTE(Kristule2895 @ 2009 06 08, 11:14)
Visi jie taip sako. Neissiskyret?

Ir tavasis pyksta kai paskambini?
Atsakyti
QUOTE(sonteja @ 2009 06 08, 11:24)
Ir tavasis pyksta kai paskambini?

As neturiu savojo. Gavau patarima vienoj temoj, susirast furista. Susiradau. Tai va, jie ''savi'' yra daugeliui moteru.
Atsakyti
QUOTE(angela2004 @ 2009 05 27, 19:59)
Kartu esame jau 3 metus. Ir iki šiol aš bijau jam paskambinti telefonu- dažnai po to seka priekaištai , kad skambinu ir jo ieškau. O to tikrai nėra, ir skambučiai ne tokie jau dažni- paskambinu tik kai reikia arba ilgai negrįžta į namus.
Jei nekelia ragelio , bet mato mano skambutį dažnai tyčia ignoruoja ir grįžta dar vėliau.. Gal kitai tai nebūtų svarbu, bet kievienas toks atvejis mane tap žeidžia, jog atrodo, kad prarandu dalelę savęs..
Ką daryti?..



Tikrai keistas jusu vyruko poelgis. Nepagalvokite, kad giriuosi, bet mes su vyru po n kartu per diena susiskambinam, nors kartu jau 4 metai, iki siol taip yra. Ir kartais buna, kad garsas isjungtas, tai gaunu barti, nes vyras pergyvena, kur jau prapuliau, kas atsitiko... Manau taip ir turi buti, net nzn, kaip pati reaguociau, jei vyras man priekaistautu del to, kad pasiilgau ir skambinu.. Gal patarciau pasikalbeti, paaiskinti vyrui, kad pasiilgate jo, kad ir pats skambintu..
Atsakyti
Buvo ir mums su vyru nesusikalbėjimai dėl skambučių. dažnai vakarėjant skambindavau paklausti, kada grįš iš darbo, o jis vis pykdavo.
Tad vieną kartą neištvėrusi tokių gan piktų replikų- ko čia klausinėji- ėmiau ir pasisodinau poklabiui.
Taigi paaiškėjo, kad tikrai žmogų erzinau savo klausimu "kada grįši", nes jo darbas toks (remontuoja automobilius), kad nevisada gali nuspėti kiek gali užtrukti vienas ar kitas darbelis- kartais įmanoma užbaigti ir per pusvalandį, o kartais tnka pasikrapštyti ir kelias valandas, o dar mano klausimai išmušdavo jį iš vėžių. Kai paaiškinau, kad skambinu ne kontroliuodama, kad kur nenuklystų, o norėdama pasiplanuoti vakarienės reikalus, arba gal būt susiruošti kur nors išeiti, vyras suprato, kad man nei į galvą neateina, kad jis ką nors negero daro.
Taigi, kai išsiaiškinom tikrąsias mano skambinimo ir jo susierzinimo priežastis tapo daug paprasčiau. Nusprendėm, kad vakarienę ruošiu tam tikrą valandą- jei grįš vėliau- pasišilds, o aš skambinsiu tik svarbiu reikalu. O jei jis neatsilieps- nepyksiu- greičiausiai jo ne tik rankos, bet ir kojos prilipusios prie kokios detalės smile.gif
Galutinė išvada- pokalbis niekada nepamaišys, o gal net padės išsiaiškinti nesutarimų priežastis.
Atsakyti
O aš pagaliau apsisprendžiau viasai neskambinti- ir žinote , reikalai gal ir pasiteaisė. Kitap tariant , prieš vėją nepapųsi- jei nenori kalbėtis su manimi, aš rasiu kitą pašnekovą. Taigi, dabar, kai labai užsimanau jam paskambinti- susku gerai darugei lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angela2004 @ 2009 06 10, 12:07)
Taigi, dabar, kai labai užsimanau jam paskambinti- susku gerai darugei  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kaži kiek laiko draugė kentės...
Atsakyti