Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI

Beje, kam neiseina prisegt foto temoj, tai galit pabandyt cia foto ikelimas
Atsakyti
labas rytas,

as vel apie sampana lotuliukas.gif o geriat sampana namuose? pries isvaziuojant?

pas mum is baigesi geri orai, prasidejo lietus... tai turetu sukelti man nuotaika mokytis, bet nea lotuliukas.gif kelia nuotaika i miesta eit bateliu ir bliuskutes ieskot thumbup.gif jauciu eisiu ax.gif ai, nepabegs gi tie mokslai mirksiukas.gif

tai kaip ten su tuo sampanu? jauciu viena reiktu isgert koki uz jaunuosius kai jau sapsikeicia puokstelem ir gelytem? g.gif


bet kazkaip kai ten tas tevu palaiminimas as isirasiau padeka tevams tai ir reikia isgert? ne? jauciu ne, nes perdaug jau gaunas tu isgerimu man g.gif
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2009 06 06, 09:32)
Papildyta:
O kaip jum tokios vestuves? http://www.youtube.c..._BKmJW9VVg&NR=1 doh.gif
Papildyta:
Va dar garazus filmukas http://www.youtube.c...feature=related wub.gif Vien daina ko verta thumbup.gif

o man tam graziam filmuke nuotakos puokste labai patiko.... reikalui esant pakimba ant kaklo ir nereikia laikyt.... as tokios uzsimaniau...tik nezinau kaip floristei paaiskint ar parodyt ka panasaus... g.gif
Atsakyti
Namuose isgeriama viena karta, po visu palaiminimu palinkit jauniesiem gero kelio. Jau pries iseinant is namu.
Ale su kai kuriais klausimais toks jausmas, kad jus netekejusios arba nesventusios vestuviu savu g.gif
Papildyta:
Gal kam tiks i koki laikrasti anekdotas:
Pagrindinė mano šeimyninio gyvenimo taisyklė - rėkti garsiau už žmoną, kad netektų sėdėti po jos padu. Pavyzdžiui, vakar ji užriko:
- Eik greitai pietų ruošti!
O aš garsiau už ją:
- Pati eik! Nematai, kad aš dabar grindis plaunu, o paskui skalbti eisiu!
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliukazz: 06 birželio 2009 - 11:38
Meginos gal turit kuri maketuka ramunei pasigamint 4u.gif
Atsakyti
O man iskilo klausimas, gal labiau patyrusiom svociutem, nes to fakto, kaip sveciai sako linkejimus prie stalo nepamenu doh.gif Berods muzikantai kontroliavo, kada kam duot zodi is sveciu. O man vis sunku, kai be ju, kaip suteikt zodi sveciam. Paklaust, gal kas ko norit palinket? g.gif Ne be rysio, dauguma buna kuklus ir pasidarys nemaloni pauze. Ar tiesiog sakyt, dabar noretume suteikt zodi tam ir tam g.gif Na kazkokia painiava siuo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2009 06 06, 13:31)
O man iskilo klausimas, gal labiau patyrusiom svociutem, nes to fakto, kaip sveciai sako linkejimus prie stalo nepamenu doh.gif Berods muzikantai kontroliavo, kada kam duot zodi is sveciu. O man vis sunku, kai be ju, kaip suteikt zodi sveciam. Paklaust, gal kas ko norit palinket? g.gif Ne be rysio, dauguma buna kuklus ir pasidarys nemaloni pauze. Ar tiesiog sakyt, dabar noretume suteikt zodi tam ir tam g.gif Na kazkokia painiava siuo klausimu.

pas mus per vestuves, tai pirsliai sveciam pasiule paskaityt savo palinkejimus is atviruciu, kurias buvo atsinese, tai daug kas sutiko, tame tarpe ir musu krikstateviai, tai pirslys pirmo uzsedimo metu paklause, ar nenoretu jauniesiems tarti keleta zodziu kriksto teveliai, paskaite palinkejimus jie, paskui kazkaip savaime gavosi, vieni stojo skaityt, kiti, kai jau niekas neskaite, pirslys paragino visus pakelti taures uz tokius grazius palinkejimus ir psio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pelze @ 2009 06 06, 12:22)
bet kazkaip kai ten tas tevu palaiminimas as isirasiau padeka tevams tai ir reikia isgert? ne? jauciu ne, nes perdaug jau gaunas tu isgerimu man  g.gif


del tu gerimu...man atrodo kad per daug nereikia ju planuoti, gausis savaime kada gert, kada valgyt. ir nebutinai pirsliai turi sapmana statyti. kad ir namie, uz tevus galima gerti, uz jaunuosius, bet nebutinai sampana, tiesiog taure sakyti...juk gerimu bus...tikrai ne mes-pirsliai-visur savo gerimus kisam, juk tures ir kiti
Atsakyti
del gerimu tai visiskai pritariu mandrai-sandrai nes juk ne pirsliu rupestis visur gerimus stayt,reik turet ispirkimui,dar kazkiek,bet gamta zaksas,baznycia-manau tai jaunuju reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2009 06 06, 12:38)

Ale su kai kuriais klausimais toks jausmas, kad jus netekejusios arba nesventusios vestuviu savu g.gif

Nu taip, o kas cia keisto. Mes tuokemes pvz be jokiu ten paprociu, islydejimu ir pan. Esu buvus tik keliose vestuves, kaip svecias. O dabar reik but svcia, ir tu tradicijom, man absoliuciai cia viskas nauja, ir nesuprantama. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deizzy @ 2009 06 06, 16:04)
del gerimu tai visiskai pritariu mandrai-sandrai nes juk ne pirsliu rupestis visur gerimus stayt,reik turet ispirkimui,dar kazkiek,bet gamta zaksas,baznycia-manau tai jaunuju reikalas  g.gif

visiskai sutinku, juk ir be gerimu yra daug islaidu pirsliam doh.gif
Atsakyti
Gal kas galit padėt įkelt nuotrauką? 4u.gif Atsiųsčiau į až. Niekaip neišeina doh.gif
Atsakyti