Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 09 21, 11:20)
Sveiki,

Norejau pasiteirauti turinciuju si vezimeli nuomones..  blush2.gif
Mes kai pirkom ji, tai atrode pasaka ne vezimas - lengvas, lengvai susideda, pats rieda ir vairuoti ji vienas juokas...dabar jau lenda ir pirmieji minusai - akivaizdziai truksta tabilumo.. kas per vezimas jeigu ant jo uzkabinta kuprine ji nusveria?  blink.gif  blink.gif  doh.gif siaip viskas gerai, tik vat stabilumo nulis... kazi kas bus kai maziuke paaugs ir jau vezime stotis bandys?  doh.gif

niekada nepritariau triraciams vezimams schmoll.gif
Atsakyti
bet i rketuraciams taip buna smile.gif
pvz maclarenas,jaigu vaiko nera vezime,ir pakabinsite tase,irgi virs,nes jis labai lengvas 4u.gif
manau jaigu vaikas atsistos ir lips link stogo,tada irgi apvirs,bet juk gamintojas tam ir padaro saugos dirzus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 10 25, 00:51)
bet i rketuraciams taip buna smile.gif
pvz maclarenas,jaigu vaiko nera vezime,ir pakabinsite tase,irgi virs,nes jis labai lengvas 4u.gif

bet nevirs su gulinciu jame vaiku (neku apie gulima padeti) doh.gif o sis virsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tanita761 @ 2009 10 18, 00:46)
Gal atsirado laimingų kurie jau važineja su tais vežimėliais ?  ax.gif  taip butu gerai atsiliepimų sužinoti  nestuke.gif


Šiandien tik jaučiuos gerai jį įsigijusi. Bet na ir patogus, lengvai valdomas, o ta rankena iš tiesų taip lengvai sukinėja vežimuką. thumbup.gif Manau nesigailėsiu šio pirkinio. 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pasikartosiu blush2.gif
Ar tikrai tikrai neina lopsio tvirtinti automobilyje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2009 10 27, 22:03)
Pasikartosiu  blush2.gif
Ar tikrai tikrai neina lopsio tvirtinti automobilyje?  ax.gif


Ir aš buvau užsiciklinusi, kad lopšys turi tvirtintis automobilyje. bigsmile.gif Bet dabar, po 3 mėnesių galiu pasakyti, kad jei kartą per savaitę išvažiuoju, tai ir kedutė puikiai tinka. O lopšį mes irgi tvirtiname automobilio diržais, kaip ir keleivį. mirksiukas.gif Be to nešti lopšį su vaiku nėra taip ir lengva, nes gyvename be lifto. Šiaip esu laaaaabai patenkinta šiuo vežimu, tik naudojame lopšį kol kas ir kedutę. Pirkome žalios spalvos. Visai STABILUS jis. Tikrai trūkumų neradau. thumbup.gif O supti tenka kasdien leliuką.
Atsakyti
QUOTE(Edditocka @ 2009 11 12, 19:09)
Ir aš buvau užsiciklinusi, kad lopšys turi tvirtintis automobilyje.  bigsmile.gif  Bet dabar, po 3 mėnesių galiu pasakyti, kad jei kartą per savaitę išvažiuoju, tai ir kedutė puikiai tinka. O lopšį mes irgi tvirtiname automobilio diržais, kaip ir keleivį.  mirksiukas.gif Be to nešti lopšį  su vaiku nėra taip ir lengva, nes gyvename be lifto. Šiaip esu laaaaabai patenkinta šiuo vežimu, tik naudojame lopšį kol kas ir kedutę. Pirkome žalios spalvos. Visai STABILUS jis.  Tikrai trūkumų neradau.  thumbup.gif O supti tenka kasdien leliuką.

gal gali lopsi ismatuoti blush2.gif niekur nerandu info doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 11 12, 19:00)
gal gali lopsi ismatuoti blush2.gif niekur nerandu info doh.gif


Lopšio ilgis - 77, plotis - 35, pakankamai gilus - 25cm. Mano sūnus 2 mėnesių buvo didelis - 61cm. Dabar dar paaugo, bet vis miegame lopšyje, ir į balkoną ar į lauką su kailio miegmaišiu telpa puikiausia. 4u.gif
Atsakyti
O kaip automobiline kedute tvirtinasi - su adapteriais ar tiesiog? Ar nusipirkus lopsi ir sportini ja galima pirkt veliau ar tik viska is karto parduoda?
Atsakyti
QUOTE(Augustė @ 2009 11 13, 23:45)
O kaip automobiline kedute tvirtinasi - su adapteriais ar tiesiog? Ar nusipirkus lopsi ir sportini ja galima pirkt veliau ar tik viska is karto parduoda?

automobliine kedute visada gali pirkti atskirai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos Mamos,

mes planuojame savo sunkuji uzniversala keisti i sportinuka, nusiziurejome Coletto Aveo 4. g.gif
stai toks: http://www.vaikutis....niai/aveo3m.jpg

gal kas turite toki ir galetumete pasidalinti ispudziais apie si vezima?
kazin kaip jo pravazumas ziema? g.gif


Atsakyti
Neradau atsiliepimu apie coletto austin 4? gal kas nors turi? ar bent zino ka nors apie juos?
Atsakyti