Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

Aciu, as irgi laukiau 4u.gif
Na o kaip isbandzius si vezimeli - gal islindo kokie trukumai ar atvirksciai, galima tik girti?
Atsakyti
QUOTE(Augustė @ 2009 11 25, 23:11)
Aciu, as irgi laukiau  4u.gif
Na o kaip isbandzius si vezimeli - gal islindo kokie trukumai ar atvirksciai, galima tik girti?

Jeigu ryt oras leis, vaziuosim pirma karta i lauka, tada bus matyt. Bet kol kas atsidziaugt negaliu, ptfu ptfu thumbup.gif Pati sulanksciau vezima, pati uzdejau lopsi, viskas labai paprasta, vienu judesiu, net vyro pagalbos nereikia prasyt thumbup.gif
Atsakyti
Pasitikslinsiu dar del ratu - atrodo nepripuciami ir nenusiimantys sitam vezimeli? Lauksim ispudziu is lauko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Augustė @ 2009 11 26, 00:20)
Pasitikslinsiu dar del ratu - atrodo nepripuciami ir nenusiimantys sitam vezimeli? Lauksim ispudziu is lauko  mirksiukas.gif

Nepripuciami, bet man tas tinka, nes pripuciami is kart duos daugiau svorio, o man labai aktualu, kad vezimas lengvas butu rolleyes.gif O ratai nusiima tikrai - labai paprastai, paspaudus sonini kvadratini mygtuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2009 11 26, 12:53)
Nepripuciami, bet man tas tinka, nes pripuciami is kart duos daugiau svorio, o man labai aktualu, kad vezimas lengvas butu rolleyes.gif  O  ratai nusiima tikrai - labai paprastai, paspaudus sonini kvadratini mygtuka mirksiukas.gif


O, tai thumbup.gif Man irgi nera svarbu, kad pripuciami butu, bet norisi, kad nusiimtu, jei pvz plaut reiketu
Atsakyti
blink.gif
QUOTE(Augustė @ 2009 11 26, 12:23)
O, tai  thumbup.gif Man irgi nera svarbu, kad pripuciami butu, bet norisi, kad nusiimtu, jei pvz plaut reiketu


O kaip su stabilumu? kazkuri mamyte rase kad labai virsta, net su vaikuciu uzkabinus maiseli ant rankenos? Ar tikrai toks nestabilus??? blink.gif

Kaip stumiasi, keliasi ant bortelio vezimukas, jei apsuki rankena? (t.y. kai mobilus ratukai buna gale) nes esu girdejus kad kitu vezimuku su permetamom rankenom (konkreciai Cappela) apsukus rankena labai sunkiai tampa valdomas, ir praktiskai neimanoma uzkelti ant bordiuro. reikai apsukti visa vezima ir uzsitraukti .... Rankena bekilnojant isisklibina ir kazkas ten isklera, kad nebesilaiko.... Idomu kaip cia???


siaip esu labai susidomejus siuo vezimuku...

Renkuosi tarp sito ir coneco toledo. Sitas zavi savo lengvumu, permetame rankena (tik bijau jog nebutu ta rankena vezimelio silpnoji vieta... g.gif ), o coneco toledo sako labai pravazus, stabilus, tik kad sunkus ir sedimoji dalis negali buti veidu i mama...

Labai laukiam isbandziusiu atsilepimu 4u.gif
Atsakyti
na va, kai toks š..... oras, pasivaiksciojimas neisdege doh.gif
Del permetamos rankenos - ratukai gale nebuna, nes rankena persimeta kitokiu principu- ji tik apsuka lopsi ar sedimaja dali 180 laipsniu kampu, tad mazieji ratukai visada buna priekyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2009 11 26, 14:47)
na va, kai toks š..... oras, pasivaiksciojimas neisdege doh.gif
Del permetamos rankenos - ratukai gale nebuna, nes rankena persimeta kitokiu principu- ji tik apsuka lopsi ar sedimaja dali 180 laipsniu kampu, tad mazieji ratukai visada buna priekyje mirksiukas.gif

oho kaip saunu!!! dar tokio dalyko nesu maciusi nei vienam vezimelyje bigsmile.gif reiskia vezimelis visda islieka toks pats mobilus!!! Nu cia tai liuks! reik butinai paciai isbandyti.. Tik kad vaikutyje ju kol kas nera... Sake i menesio gala bus - reiks skambint pasiklausti, gal vistik atveze jau...

O kaip del sportines dalies? patogi atrodo? Kaip reguliuojasi nugarele? dirziukais ar ne?

sportine dalis lankstosi kartu su remu ar reikai sedimaja dali nuimti ir tik tada susilanksto?
Atsakyti
QUOTE(Gile-Pile @ 2009 11 26, 14:14)
oho kaip saunu!!! dar tokio dalyko nesu maciusi nei vienam vezimelyje bigsmile.gif  reiskia vezimelis visda islieka toks pats mobilus!!! Nu cia tai liuks! reik butinai paciai isbandyti.. Tik kad vaikutyje ju kol kas nera... Sake i menesio gala bus - reiks skambint pasiklausti, gal vistik atveze jau... 

O kaip del sportines dalies? patogi atrodo? Kaip reguliuojasi nugarele? dirziukais ar ne?

sportine dalis lankstosi kartu su remu ar reikai sedimaja dali nuimti ir tik tada susilanksto?

Sportine dali nunesem i rusi iki pavasario, bet, kiek pamenu is parduotuves, kad nugarele fiksuojasi be dirzu(ju labai nemegstu, tai buciau atkreipusi demesi), o susilanksto kartu su sportine dalim, kiek supratau is instrukcijos mirksiukas.gif
Atsakyti
Na jau gal kas gyvai prasivezino su leliukus su Mateo? Butu idomu suzinoti kokie ispudziai.... kaip iveikia bortelius, nelygumus visokius? Kokia amortizacija? Ar nekrato vaikiuko ir t.t...

Domina viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gile-Pile @ 2009 11 27, 23:57)
Na jau gal kas gyvai prasivezino su leliukus su Mateo? Butu idomu suzinoti kokie ispudziai.... kaip iveikia bortelius, nelygumus visokius?  Kokia amortizacija? Ar nekrato vaikiuko ir t.t...

Domina viskas  4u.gif

vaikutyje yra coletto matteo siek tiek naujesni modeliukai, spalvos naujos yra zydra, zalia, raudona, oranzine, ir esminis dalykas, kad sie vezimukai su guminiais ratukais, manau, kad tai pliusas, atsiranda amortizacija.
Atsakyti
QUOTE(Gile-Pile @ 2009 11 27, 22:57)
Na jau gal kas gyvai prasivezino su leliukus su Mateo? Butu idomu suzinoti kokie ispudziai.... kaip iveikia bortelius, nelygumus visokius?  Kokia amortizacija? Ar nekrato vaikiuko ir t.t...

Domina viskas  4u.gif

Mes jau buvom lauke - vakar ir siandien smile.gif Kolkas jokiu minusu, vezimelis super thumbup.gif thumbup.gif Labai manevringas ir lengvas. Beje, skaiciau LT instrukcija, ten raso, kad sedima dali reik nuimti, norint sulankstyti vezima. Tai tiksliai ir negaliu dabar pasakyti, kaip yra is tikruju, nes naudosim sportine dali tik pavasari ax.gif
Pasirodom su sese ax.gif
user posted image
Atsakyti