Įkraunama...
Įkraunama...

KT ir nėštumas

mes ir laukiam jau 8 men. ir nieko smile.gif o va pussesre o KT pastojo 3 menei bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
nenusimenam mergaites, kiek skaitinejau, visos anksciau ar veliau nestuke.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(benigna @ 2008 11 05, 12:52)
mergaites, dzinyte, j.lo, kaip jums sekasi darbuotis?
Man jau galva sukasi nuo minciu, iki mm liko apie savaitele ir as TAAIP tikiuosi, kad jos neateis...

As ir noriu pasvajoti, bet taip baugu prisivaigti g.gif As tai dabar nezinau kada laukti savo mmm. Nes pirma men po KT velavo 1 diena, o antra - tai jau visa savaite... Tai dabar visai pasimetusi schmoll.gif

QUOTE(j.lo @ 2008 11 06, 12:17)
nenusimenam mergaites, kiek skaitinejau, visos anksciau ar veliau  nestuke.gif
mirksiukas.gif

kitaip ir negali buti drinks_cheers.gif
Atsakyti

man iki mm liko savaitele (pirmu po KT), bet tokia keista savijauta, kad rankos niezti NT nusipirkti blush2.gif Vis bandau koki uzsiemima susigalvoti, kad nemastyciau vien apie tai...Darbas nepadeda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzinyte @ 2008 11 06, 16:50)
As ir noriu pasvajoti, bet taip baugu prisivaigti  g.gif As tai dabar nezinau kada laukti savo mmm. Nes pirma men po KT velavo 1 diena, o antra - tai jau visa savaite... Tai dabar visai pasimetusi  schmoll.gif
kitaip ir negali buti  drinks_cheers.gif


kai buvau pas endokrinologa, sake, dabar geriau ramiai pagyvenkit, pamastykit, vardus galvokit, muzikos paklausykit biggrin.gif biggrin.gif kitoks vaikas bus. sako mano pirmas gimo, kai zmona studente buvo, antras jau rimti zmones , sako skirtumas jauciasi iskarto lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

taip kad svajot pataria daktarai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(benigna @ 2008 11 06, 18:05)
man iki mm liko savaitele (pirmu po KT), bet tokia keista savijauta, kad rankos niezti NT nusipirkti blush2.gif Vis bandau koki uzsiemima susigalvoti, kad nemastyciau vien apie tai...Darbas nepadeda lotuliukas.gif

Nu sunku susikaupti ir negalvoti... Dar mano vyro pussesere laukiasi, gruodzio pabaigoje turetu pagimdyti. Tai net baltas pavydas uzpuoles blush2.gif Taip norisi kuo greiciau nestuke.gif

QUOTE(j.lo @ 2008 11 06, 18:13)
kai buvau pas endokrinologa, sake, dabar geriau ramiai pagyvenkit, pamastykit, vardus galvokit, muzikos paklausykit  biggrin.gif  biggrin.gif  kitoks vaikas bus. sako mano pirmas gimo, kai zmona studente buvo, antras jau rimti zmones , sako skirtumas jauciasi iskarto  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

taip kad svajot pataria daktarai  thumbup.gif

mmm, kad tos svajones pildytusi, tai isvis butu super thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Dzinyte @ 2008 11 06, 17:25)
Nu sunku susikaupti ir negalvoti... Dar mano vyro pussesere laukiasi, gruodzio pabaigoje turetu pagimdyti. Tai net baltas pavydas uzpuoles  blush2.gif  Taip norisi kuo greiciau  nestuke.gif
mmm, kad tos svajones pildytusi, tai isvis butu super  thumbup.gif

aš taip pat norečiau jau vaikelio...tačiau dar nesigauna...nereikia skubeti.Tačiau taip norisi,...atrodo pats laikas....beto dar drauges taip pat planuojasi, tad butu labai faina visom kartu po miesta su vezimeliais...labai laukiu mmm, taciau zinau kad jos bus, nors dabar , galima sakyti kasdien , pykina...net vakar ledu uzsinorejau, kuriu man gali visai nebuti. Bet testai rodo -neigiama schmoll.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif viskas..... siandien baigiau KT gerti, tie du menesiai kol geriau KT atrode amzinybe doh.gif Tikiuosi gydytojas bus teisus ir i Lietuva, namo, grysiu nestuke.gif labai to noreciau bet kazkaip kyla stipriu abejoniu, jug visdelto pries KT 2 metai kaip bandem susilaukti nesekmingai..... na bet neprarandu vilties lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai apie vilties praradima net neverta galvoti. As kai mergaites paskaitau tu kurios nuliudusios ir man nuotaika dingsta reikia tik planuoti smile.gif kai paskaiciuoju 8 men nemazai tai geriau net neskaicioti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuskinas @ 2008 11 06, 19:24)
aš taip pat norečiau jau vaikelio...tačiau dar nesigauna...nereikia skubeti.Tačiau taip norisi,...atrodo pats laikas....beto dar drauges taip pat planuojasi, tad butu labai faina visom kartu po miesta su vezimeliais...labai laukiu mmm, taciau zinau kad jos bus, nors dabar , galima sakyti kasdien , pykina...net vakar ledu uzsinorejau, kuriu man gali visai nebuti. Bet testai rodo -neigiama schmoll.gif

gal dar ankstoka, tai ir rodo neigiama?
Atsakyti
mergytes, taigi pasveikinkim benigna, ji jau turi ||
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

SVEIKINU NUOSIRDZIAUSIAI!!!!!
Atsakyti
Mes del KT tai taip darem: nustojau gerti, menesi palaukem, kita menesi pradejome darbuotis - rezultatas mano parase thumbup.gif Nestumas eina labai sklandziai, nors ir dvynukai, kad tik taip ir toliau thumbup.gif
Taip kad nebijokit tu KT ir tikrai nebutina laukti kaipkai kas sako - 3 men 4u.gif
Atsakyti