Įkraunama...
Įkraunama...

***Krikštynų tortas***

QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 07 22, 22:14)
Ir taip žiūriu ir anaip, na bet tikrai nėra Juknos puslapyje nurodyto šampaninio torto, ar aš klystu? bet labai gera idėja, kad įdėti tortai ne tik išorę, bet ir vidų parodantys. kažkaip aiškiau būna;) savo ruožtu aš užsakinėt bandau iš supermamyčių, bet manau, jog gali neišdegti, nes dar vyksta derybos su kunigu dėl datos. taigi atsarginiu atveju irgi manau, kad imsiu Biolos bananinį wink.gif

as irgi tam puslapi kazkaip nematau sampaninio torto,o noretusi paziuret kaip jis atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 07 22, 22:14)
Ir taip žiūriu ir anaip, na bet tikrai nėra Juknos puslapyje nurodyto šampaninio torto, ar aš klystu? bet labai gera idėja, kad įdėti tortai ne tik išorę, bet ir vidų parodantys. kažkaip aiškiau būna;) savo ruožtu aš užsakinėt bandau iš supermamyčių, bet manau, jog gali neišdegti, nes dar vyksta derybos su kunigu dėl datos. taigi atsarginiu atveju irgi manau, kad imsiu Biolos bananinį wink.gif

aha, puslapy nera sampaninio. Kai uzsakineji torta koki progini, duoda toki 'kataloga' va ten yra daugiau skoniu nei gamina pardavimui kasdien, puslapis naujas, tai dar toks visai sausas informacijos. siandien mama buvau nusiuntus paklausti ar padarytu sampanini tai sake jokiu problemu thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 07 22, 22:21)
as irgi tam puslapi kazkaip nematau sampaninio torto,o noretusi paziuret kaip jis atrodo  4u.gif

kaip atrodo ir as nezinau, tik valgiau ji beveik pries du metus tai laaaaabai skanus buvo essen.gif
Atsakyti
įdomu kiek dabar jo kg kaina? ir jei nesunku, apibudink skonįsmile.gif kas įeina?
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 07 22, 22:30)
įdomu kiek dabar jo kg kaina? ir jei nesunku, apibudink skonįsmile.gif kas įeina?

sakė kg kainuos 40lt, balti purus biskvitai pertepti grietinele, bet sakyciau gaivus gan toks ir ne 'cukrinis', slapias biggrin.gif tikiuosi kad ir sikart toks bus, nes manau nuo konditeres ir skonis priklauso g.gif
Atsakyti
Aš pas Gulbinienę išsirinkau "Kriaušiuką" - baltas purus biskvitas, perteptas paukščių pieno kremu ir kriaušių įdaru.
Pirkau prieš porą metų gimtadieniui ir tikrai visiems be išimties labai labai patiko - taigi nusprendžiau rinktis tai, ką žinau smile.gif

user posted image

tik aišku papuošimą užsakiau kitokį, štai kaip čia:

user posted image

- tikiuosi bus super wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 22 liepos 2010 - 23:18
Rasicka viskas bus ok, Gulbenienes tortai tikrai skanus smile.gif
Atsakyti
Rasička, kiek kg tavo išrinktame torte ir kokia galutinė kaina?smile.gif
Atsakyti
Panos padekit unsure.gif viena forumiete pavede,siandien turejom atsiimt torta,o tyli doh.gif sekmad krikstynos,gal zinot kas jonavoj kepa krikstynu tortus?reikia laaaabai skubiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 07 23, 19:42)
Rasička, kiek kg tavo išrinktame torte ir kokia galutinė kaina?smile.gif



Pas Gulbeniene kaina nuo puosybos priklauso. Ju puslapi visa info yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikčiurna @ 2010 07 23, 19:02)
Panos padekit unsure.gif viena forumiete pavede,siandien turejom atsiimt torta,o tyli doh.gif sekmad krikstynos,gal zinot kas jonavoj kepa krikstynu tortus?reikia laaaabai skubiai smile.gif

Aleee nepasisekė doh.gif O tai pati nebandei kreiptis g.gif Aš savąją atakavau kelis kartus, net išsigando, pagalvojo, kad kokį tortą pražioblino. Pati ir nieko nerašė, tiesiog buvo savo knygutėj užsirašius. Gal ir tavoji taip g.gif Ne, nu kaip galima šitaip, čia gi ne saldainių kilą nupirkti doh.gif Sunku bus rasti kas taip staigiai iškeptų. Draugę buvo šitaip firmoj pavedę, tai paskui parduotuvėj nusipirko vaikišką, kas beliko doh.gif Ale ne torte esmė schmoll.gif Kantrybės, tegu tai nesugadina šventinės nuotaikos. Geros jums šventės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikčiurna @ 2010 07 23, 20:02)
Panos padekit unsure.gif viena forumiete pavede,siandien turejom atsiimt torta,o tyli doh.gif sekmad krikstynos,gal zinot kas jonavoj kepa krikstynu tortus?reikia laaaabai skubiai smile.gif


Solidage yra labai skanių. nueik pažiūrėt;)
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 07 23, 19:42)
Rasička, kiek kg tavo išrinktame torte ir kokia galutinė kaina?smile.gif


Kaina už kg. 35Lt. wink.gif mes darome nediduką ~1,5kg. - tai jis bus vieno aukšto - ne taip, kaip toj reklaminėj foto - norint tokio triaukščio - manau reiktų užsakinėti panašiai apie 3kg. rolleyes.gif Mums tai toks didelis neaktualu, tai pasirinkau mini variantą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 23 liepos 2010 - 21:31