Įkraunama...
Įkraunama...

***Krikštynų tortas***

Sveikutes,

Gal kada teko ragauti "Sigitos kepiniai" tortus? Kiek is info supratau, tai kepa Plungeje, Taurageje, Raseiniuose, Jurbarke, Silaleje...

Butu saunu, jei kuri pasidalintumete informacija.

Didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
Šiandien Bijoloj išsiaiškinau, kad ten yra taip: išsirenki kokį nori skonį, tuomet gali išsirinkti kokį norį apiforminimą, ir jei pastarasis nebus sudėtingas, tuomet kainuos +10lt už kilogramą, o jei sudėtingesnis, tai ten jau kitokie niuansai. Tai dabar klausimas - kiek kainuoja bananinis tortas arba geniukas? nes jie vienodi, o kainų nenurodyta. jau kažkaip širdis linksta prie šito varianto 4u.gif
Atsakyti
As uzsisakiau bananini torta, papuosta krikstynu batukais, 1,5 kg ir man paskaiciavo, kad kainuos apie 40 lt
Atsakyti
stai musu krikstynu tortas berniukui melyni batukai ir soske net matyti,vilniuje naujoj vilnioj kepa kazkur tik 25lt uz kg.kriksto mama pirko
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 07 27, 17:40)
stai musu krikstynu tortas berniukui melyni batukai ir soske net matyti,vilniuje naujoj vilnioj kepa kazkur tik 25lt uz kg.kriksto mama pirko
http://s46.radikal.r...a1befa09d95.jpg

O ar galit patikslint kurioj vietoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moira @ 2010 07 21, 21:48)
bet vis konkreciau butu 4u.gif  gal pastebetume koki desninguma, gal pvz tik viena rusis yra ypatingai neskani blush2.gif

Man Bijoloje labai patinka naktele. Nepatiko Genelis ir Bananinis. Labai saldus. ax.gif
Atsakyti
As irgi kai klausiau koks tortas Bijoloj skanus, tai man labai isgyre bananini, o paragavus skonis siaip sau. Man ir saldus ir sausas pasirode.
Atsakyti
musu toks buvo (birzuose) 4u.gif
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestyyte: 29 liepos 2010 - 11:39
QUOTE(Ernestyyte @ 2010 07 29, 12:39)

cia namuose keptas ar parduotuvinis?
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2010 07 29, 13:27)
cia namuose keptas ar parduotuvinis?

Parduotuvinis 4u.gif
Papildyta:
seip gal ne i tema bet dar labai graziai arbuzas buvo ispjaustitas wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ernestyyte @ 2010 07 29, 14:21)
Parduotuvinis 4u.gif
Papildyta:
seip gal ne i tema bet dar labai graziai arbuzas buvo ispjaustitas wub.gif
http://images54.fotk...100_0291-vi.jpg

super wub.gif Ar patys pjaustet? bigsmile.gif
Atsakyti
vis tik užsakinėjau tortą pas Gulbinienę, pirmas aukštas konkorėžis, antras vyšniukas. Gal kas ragavę esat? kaip skonis? g.gif unsure.gif
Atsakyti