Įkraunama...
Įkraunama...

Įdegio injekcijos - melanotanas ?

tokiu atveju tau netiks,kazkur skaiciau kad zmonems i ryzuma,strazdanotiems arba turintiems labai daug apgamu MT netinka.
Atsakyti
Mačiau pora panelių ,kurios naudoja šį dalyką atrodo labai gražiai ,bet ar neperdidelė auka dėl grožio ? aš kažkaip bijočiau ant savęs tai daryti blush2.gif bijočiau dėl sveikatos,juk jos niekas nesugražins ,gali ir pakenkti ,jei ne iš karto tai po kažkiek metų ...
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2010 08 16, 12:03)
Mačiau pora panelių ,kurios naudoja šį dalyką atrodo labai gražiai ,bet ar neperdidelė auka dėl grožio ? aš kažkaip bijočiau ant savęs tai daryti  blush2.gif bijočiau dėl sveikatos,juk jos niekas nesugražins ,gali ir pakenkti ,jei ne iš karto tai po kažkiek metų ...

Naudojau 4 men. jokiu problemu nepastebejau. Oda igijo lengvai rusva atspalvi, pradingo berimai. vasaros metu nenaudoju injekciju, nes nera tikslo, taciau ziema vel pratesiu.
Del sveikatos siulau pasiskaityti ankstesnius komentarus. Beje, uztenka pagalvoti, apie saules aktyvuma, radiacijos lygi, ka valgom, ka geriam ir ka kvepuojam .... ar tai sveika???
Atsakyti
Nebijau adatu, noriu labai idegusios lygios grazios odos. Tikrai pirkciau ir pabandyciau ant saves, bet prisiskaicius apie apgamas ir strazdanas. Tai vien tik del to jau man negalima naudoti. Labai gaila ax.gif
Atsakyti
2010m. geguzes 5d. Italijos farmacine kompanija Clinuvel Pharmaceuticals Ltd paleido i oficialia prekyba Melanotana-1 kaip vaista nuo fotodermatozes su SCENESSE komerciniu pavadinimu.

Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2011 01 09, 03:25)
2010m. geguzes 5d. Italijos farmacine kompanija Clinuvel Pharmaceuticals Ltd  paleido i oficialia prekyba Melanotana-1 kaip vaista nuo fotodermatozes su SCENESSE komerciniu pavadinimu.

Galite paaiskinti kas per lyga Fotodermatoze.?
ax.gif
Gal zinote ir vaisto dozavima?
Atsakyti
QUOTE(Pallada @ 2011 01 09, 10:02)
Galite paaiskinti kas per lyga Fotodermatoze.?
ax.gif
Gal zinote ir vaisto dozavima?

Na as neturiu medicinos laipsnio diplomo, mokausi tiksliu mokslu universiteto fakultete. Tad geriau pasinaudokite google paieka besieskant atsakymo i savo pacios klausyma arba kreipkites pas gydytojus biggrin.gif
Papildyta:
Istrauka is paieskos rezultatu saraso
http://www_kampo_lt/.../fotodermatozes
Atsakyti
Aciu uz nuoroda. Kazkada ziurejau laida apie tokia lyga. Dar vadinama "vampyru" sindromas.
Dabar kyla klausimas...Kodel Melanotana-1, o ne II g.gif
Kur perkate Melanotana ir perkate I ar II. Skirtumas koks?
Atsakyti
as taippat naudojau kjau pries kelis metus melanotan 2 smile.gif) likau labai patenkinta! kadangi labai megau eiti degintis soliariumuose... aplankiau broli londone ir jis man papasakojo apie si preparata, uzsake is kinijos ten kelis buteliukus po 10mg smile.gif isbandziua viena buteliuka ir nuejus kelis kart i soliaruma akimirksniu igavau gilu grazu idegi kuris laikesi ilgai smile.gif daviau viena buteliuka pabandyti draugei kurios oda labai jautri saulei ir beria puslemis, pavartojus melotano jos visiskai nebebere nuo saules vasara, sake kad niekas dar taip nera padeje ! smile.gif tikrai labai geras dalykas.. ir sprendimas norint apsaugoti oda smile.gif dabar ieskojau kaip i lietuva uzsisakyti, yra puslapiu siek tiek, bet reikia uzsisakyti is europos, nes manau is kinijos uzsisakant muitinei sustabdytu.. ir jis negali labai ilgai buti nesaldytas smile.gif dar nesumaisytas su bakteriostatiniu vandeniu (milteliu busenoj) turi buti saldymo kameroj, todel ir siuntini atsiuncia specialiai ipakuota. labai laukiu gal kas zino kur paprasciau uzsisakyti, nes noriu vasarai nusipirkti, kad oda apsaugoti smile.gif beje nebutina leistis, yra jau ir purskalo i nosi pavidalo, tik jis ne toks veiksmingas, skaiciau smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimam yra Skelbimų lenta.  
Atsakyti
as taip pat noreciau smile.gif pries kiek laiko maciau kad berods vaikinas kzkoks pardavinejo sportininku puslapiuose, reiktu vel dbr paieskot, nes tvirtai nusprendziau isbandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 22, 18:57)
Atsiprašau jeigu supykdžiau, bet aš savo nuomonės niekam neperšu, nė vienos žinutės neparašiau, jog noriu, kad pultumėt vartoti. Aš irgi dėl to paties čia ateinu, pasidomėti būtent apie ši preparatą, tačiau, man įdomu, tik tų asmenų nuomonė, kurie jau bandė arba bent kiek nusimano apie tai. Neargumentuotos nuomonės, kad tai neva "kenkia" man nieko nepasako, arba "badoties kaip narkomanai". Na tai kas čia per kalbos? Saulės radiacija bene geriau jau? doh.gif  Pasivaikščiokit po onkologinių ligų skyrių, pasižiūrėsite kiek žmonių nuo "sveikos saulutės" kenčia, melanoma jau ir taip pakankamai išplito juk... O štai čia, kaip suprantu, mokslininkai bando kažkokią alternatyvą surasti malanino stokojantiems žmonėms. Beje, matėte insulino adatas? Turbūt neįsigilinate į jos storį lotuliukas.gif Ja įdūrus vos pajauti, o ką jau kalbėti apie kažkokį sakusmą. Debetikai keliskart dienoje insuliną leidžiasi ir "pasaulio pabaigos" iš to beabejo nedaro. Sutinku, jog nevisiems tos adatos malonius jausmus sukelia, bet pasaulis vietoje nestovi, ne viduramžiuose gyvename, mokslas daug pažengęs mirksiukas.gif O žurnalų sudaryta nuomone tikėti būtų mažų mažiausiai naivu, jau čia ne mano kompetencijai dar aiškinti apie tai, Jūsų valia rinktis. Apibendrinant norėčiau pabrėžti, kad aš tikrai nesiūlau to melanatono vartoti nepasvėrus visų UŽ ir PRIEŠ, bet ir nuošidžiai patariu neimti visko "už gryną pinigą" ką tvirtina draugės, pažystamos, ar kokios bobutės.  rolleyes.gif



Super atsakymas, aš asmeniškai lygiai tokios pačios nuomonės kaip Povila$.
Atsakyti