Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

QUOTE(egile @ 2010 05 27, 15:05)
noreciau patarimo kokias sienu spalvas rinktis miegamojo kambariui? viena siena tapetai baklazanines spalvos pagrinde sviesiai alyvines geles su sidabro konturais. As galvoju gal tiktu drablio kaulo ? o gal samanu? nu esu pasiklydus doh.gif


Mes neleisime jums pasiklysti ir isvesime i kelia lotuliukas.gif kai pamatysime jusu grazuolius tapetus ir suzinosime kokius (sviesius ar tamsius baldelius) turite ar planuojate ten statyti mirksiukas.gif

QUOTE(Kashaya @ 2010 05 27, 23:03)
Kokia panaši į mano virtuvę bigsmile.gif Net užuolaidos lygiai taip pat kabo ir gėlėtos biggrin.gif O ir veidrodis matytas smile.gif
Aš sakiau sau, kad būtent tokio stiliaus orkaitę pirksiu, bet vyriškis mano ko tais užprotestavo, va jau metai, kaip be orkaitės gyvenam doh.gif


Panasus zmones - panasus gyvenimai mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2010 05 27, 09:01)
Butent, reikia kazkokio atspirties tasko - o siai dienai vis dar niekaip nematau sios patalpos vizijos...


Dija - sugalvojau ideja ir jau turiu atspirties taska thumbup.gif
Taip isigyvenau i tuos tavo namucius, kad jau matau kaip ir kur gurksnoju kava pas tave sveciuose lotuliukas.gif
Taigi jei ji tau tiks ir patiks, turesi ideti darbo mirksiukas.gif, nes uzduotys seks viena paskui kita smile.gif
Atspirties taskas, tai tavo pacios keturkojis AUGINTINIS!!! Tiksliau didele menine jo nuotrauka (ant valgomo zonos sienos). Kiek meiles/draugystes ir istikimybes slypi gyvuno akyse!
Tiesa, avatare jis toks slapokas atrodo lotuliukas.gif, todel pirma uzduotis butu ji pateikti visu grazumu. Kur lenkiu? Ogi tu ji nufotografuok ir ne bet kaip, o isgrazink (susukuok, apkirpk) ir padaryk keleta meniniu nuotrauku. Jei turi veidrodini fotoaparata (kuris sukoncentruoja objekta, o fona issklaido) gali bandyti ir pati, jei ne -teks paieskoti draugu arba vaziuoti i studija mirksiukas.gif
user posted image
Fone nereikia jokiu detaliu (cia liecia ir zmoniu fotosesijas) - tik suniukas ir kokia barchatine pagalve po pilveliu arba stilingas fotelis.
Kai jau turesi foto, issirinksi graziausia ir mieliausia wub.gif Mes galesim padeti tai padryti 4u.gif Tada teks pasidaryti ja XXL formatu, tikrai didesne nei 1x1m Jos spalvine gama padiktuos tolimesnes sienu spalvas. Jei grazi bus spalvota, sienu spalva bus vienokia, jei grazi bus juodai balta - sprendimas bus kitoks.
Kaip pvz. principas mazdaug toks, kaip siose nuotraukose: dydis kaip paveikslas su arkliu, pats vaizdas kaip moteriskes.
user posted image
user posted image

Taigi, jei ideja tinka ir idomu kas seks po to - duok zinot smile.gif Jei ne - ka gi verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(xxxaugustexxx @ 2010 05 26, 22:39)
nelb dar ismastau kaip pritaikyti stala noreciau maisyti 2stylius moderna su klasika.delto noriu statyt stiklyni stala+kedes(dar negalvojau kokias)
virs stalo noreciau pakabint koki sviestuva su kristolu maciau dubingiuose bet ten su juodu as lb linkusi i ruda spalva.
kaip mamytes Jusu nuomone ar auksyne(sompano spalva) su ruda nera praejusiu sezonu mada?
nes daug yra baltai-juodos spalvos.


QUOTE(ostra @ 2010 05 27, 17:27)
rupestelis-langai.Jie pas mus trapecijos formos ir niekaip nenusprendziu,ko noreciau,kazko "kabinancio" nerandu,o siulomos vertikalios zaliuzes
visai nepatinka.Miegamajam labiau linkstu uzuolaidu link,o stai vaiku kambariams  g.gif


PRASOM NUOTRAUKU!!!
Ir lauksim visu komentaru/patarimu, nes turime tikrai kuribingu patareju thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 28 gegužės 2010 - 09:39
Digmaa - labai dėkui už pertvarėlių nuotraukas, kaip tik norėjau tokių kur nors surasti 4u.gif Viskas išsaugota, sunumeruota smile.gif

mamagabi - lova super. Įkvepi žygiams su savo kūribingumu biggrin.gif Gal reikės ir mūsų gremėzdą reabilituoti smile.gif O, jas vis dar gamina, radau foto lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odilija5: 28 gegužės 2010 - 13:58
QUOTE(Kashaya @ 2010 05 27, 18:25)
Merginos, help help.gif
Kokią orkaitę rinktis prie tokios virtuvės?


manau, kad puikiai tiktu ir iprastine orkaite.
imetu kataloga, ten nuo vidurio prasideda tokios labiau klasikines virtuvytes, tai man labai dailiai ziurisi 52-53 psl esanti virtuve, kazkas panasaus i tamstos, bet buitine technika paprasta mirksiukas.gif
59 psl, 62-63 ir tt ir pan... smile.gif
http://viewer.zmags....b66#/71f73b66/1

Atsakyti
mamagabi - lova super. Įkvepi žygiams su savo kūribingumu biggrin.gif Gal reikės ir mūsų gremėzdą reabilituoti smile.gif [/quote]

Jei akytes nebijos, o rankytes netinges - neabejoju, kad reabilituosi mirksiukas.gif
Juk niekas negime mokedamas lovas aptraukineti. O aptraukus viena - negali sustoti lotuliukas.gif Ir vaiku kambariams toks sprendimas puikiai tinka!
Sioje foto net lovu spalvyte kaip spec. tavo namukui rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2010 05 28, 15:24)
manau, kad puikiai tiktu ir iprastine orkaite.
imetu kataloga, ten nuo vidurio prasideda tokios labiau klasikines virtuvytes, tai man labai dailiai ziurisi 52-53 psl esanti virtuve, kazkas panasaus i tamstos, bet buitine technika paprasta  mirksiukas.gif
59 psl, 62-63 ir tt ir pan...  smile.gif
http://viewer.zmags....b66#/71f73b66/1

Lendu pasižvalgyt bigsmile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2010 05 28, 10:47)
Dija - sugalvojau ideja ir jau turiu atspirties taska thumbup.gif
Taip isigyvenau i tuos tavo namucius, kad jau matau kaip ir kur gurksnoju kava pas tave sveciuose lotuliukas.gif

Kavutes pas mane visada prasom, tik teks paciai pasigaminti, niekas mano rate jos nevartoja blush2.gif

Kaip smagu, kad pagalvojai apie mano namucius wub.gif O tai as mania, kad mano namai niekam nesukelia jokiu minciu kaip ir man. Jau vyrui vakar zirziau, kad butu lengviau nusipirkti kita nama, nei si nama man isikurti.

O ideja su suns foto man labai patinka thumbup.gif Ir ta moteriske ten kaip graziai ant tos sienos isitaisiusi smile.gif

Mat as buvau issisaugojusi sia foto

user posted image

Man kokia linksma si ideja, kai galva islindusi, o pats tarsi pasislepes uz uzuolaidu. Tik noretusi, kad tas zebriukas tarsi ziuretu islindes (na kokia mima nutaises - nustebes, besidomintis ar pan.), o ne tiesiai galva laikytu. Visa esme, kad man labai patinka zirgai. Tai maniau kad gerai butu koki gerai pagauta musu zirgo zvilgsni kur namie panaudoti (gal sunaus kamaryje galvojau).

Tad ideja su suniuku man irgi liuksiska wub.gif Nes musu suo mums pirmagymis tiek ismyletas. Reis lekti jo paveiksluoti, jei nesigaus vesiuos pas pazistama, kuri tuo uzsiima.

QUOTE(mamagabi @ 2010 05 28, 10:47)
Taigi, jei ideja tinka ir idomu kas seks po to - duok zinot smile.gif Jei ne - ka gi verysad.gif


Labai jau idomu ir smalsu kas ten seks po to wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija24: 28 gegužės 2010 - 19:26
QUOTE(Kashaya @ 2010 05 27, 20:25)
Kokią orkaitę rinktis prie tokios virtuvės?


Kashaya, cia rimtai Jusu virtuve?! bigsmile.gif Nors as ir nelabai tokio stiliaus megeja, bet sita virtuve is keliu pusiu turiu issisaugojusi pas save (radau internete biggrin.gif ) kaip viena is graziausiu klasikiniu baltu virtuviu pavyzdziu, su taip gerai apgalvotomis smulkiausiomis detalemis bigsmile.gif wub.gif Tikrai labai netiketa buvo pamatyt sita fragmentuka cia, supermamoje bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciukas uz nuorada
cia idedu virtuves nuotrauka.

user posted image

manau is keires puses pastatyt saldytuva(ziurejau saldytuvus imontotus bet jie mazesni nei paprasti gal paprasta statyt?)poto indaplove, praustuve tada tiesiai siena tai virikle tada spinteles ir is desines tokios siauros spinteles kad tilptu indai nekasdieniniai bokalai ranksluostukai ir tt.


2. siena virtuves ir svetaines cia manau daryt ta dekoratyvine siena kad atskirt virtuve nuo svetaines o is desines puses stala .

user posted image

3.cia svetaines siena per viduri manua Tv kabinti ta kvadrata padaryt is gipso remeli jame isklyjot tapetus po apacia mini spynteles kompaktams ir tv visai technikais sudet.
prie tapetu priderinti uzuolaidas.

user posted image

4.cia kampas svetaines o is desynes bus zidinis ir ant tos sienos nezinau gal bra ta vadynama pakabint ar paveiksliuka geriau?

user posted image

kaip manote del spalvu ar tiks auksyne su ruda?
gal kas gali patart kitokiu idom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxaugustexxx: 28 gegužės 2010 - 20:09
QUOTE(elva @ 2010 05 28, 20:58)
Kashaya, cia rimtai Jusu virtuve?! bigsmile.gif Nors as ir nelabai tokio stiliaus megeja, bet sita virtuve is keliu pusiu turiu issisaugojusi pas save (radau internete biggrin.gif ) kaip viena is graziausiu klasikiniu baltu virtuviu pavyzdziu, su taip gerai apgalvotomis smulkiausiomis detalemis bigsmile.gif  wub.gif Tikrai labai netiketa buvo pamatyt sita fragmentuka cia, supermamoje bigsmile.gif  thumbup.gif

Oi, aš nesakiau, kad tai mano virtuvė schmoll.gif
elva, šita virtuvė (Lidingo fasadai) iš ikea fanų puslapio, kur prisiregistravau, kai pradėjau galvoti apie savo naują virtuvę. Būtent ši įkvėpė labiausiai. Pas mane ir rankenėlės tokios pat, ir kranas beveik toks, ir plytelės (pas mane jos geriau žiūris biggrin.gif ), tik stalviršis medinis smile.gif
O e-erdvėj savo rodyt bent kol kas nenoriu, nes kartą įdėjusi savo foto (plaukų priežiūros subforume) vėliau pamačiau (tiksliau parodė man) ją (savo foto) vienos forumietės fotoalbume, kur siūlė maketavimo paslaugas. Mano foto, beje, irgi buvo banaliai "pagražinta" doh.gif Nuo to laiko kažkokia paniška baimė atsiradus unsure.gif
Sorry už offtopinimą blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2010 05 28, 20:23)
Kaip smagu, kad pagalvojai apie mano namucius  wub.gif O tai as mania, kad mano namai niekam nesukelia jokiu minciu kaip ir man.
O ideja su suns foto man labai patinka  thumbup.gif 
Reis lekti jo paveiksluoti, jei nesigaus vesiuos pas pazistama, kuri tuo uzsiima.
Labai jau idomu ir smalsu kas ten seks po to  wub.gif


Lauksim nuotraukeliu ir rinksim favorite thumbup.gif
O kad smalsu - tai liuks, todel kad eidama mazais zingsneliais ir i kiekviena is ju idedama sirdies net nepajusi kaip tuos namucius isimylesi, nes visur kur pazvelgsi -bus taves pacios (na ir musu ax.gif ) prisiliesta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 05 25, 22:07)
nieko ten ypatingo nera  schmoll.gif 
nzn, ar imanoma cia ka nors issziureti....

man jusu langai wub.gif gal pasakysite kas gamino? ax.gif 4u.gif
Atsakyti