Įkraunama...
Įkraunama...

Įvaikinimas2

surfacing,
Priduodant prasyma isivaikinti pacioje proceso pradzioje, jei gerai pamenu, israsus is darbovietes apie gautas pajamas pateikinejome.

Pajamos nera apibreztos tiksliai, kaip pvz banke isduodant paskola, tiesiog yra protingumo kriterijus. Pati pagalvok, kiek pinigeliu Jusu seima gali skirti mazylio islaikymui ir ar ja turite. Jei pergyveni del neoficialiu pajamu, tai manau, kad neturetu buti kliutis wink.gif
Atsakyti
savjera, aciu uz atsakyma. nelegaliu pajamu mes neturim, bet atlyginimai musu ne per didziausi, aisku ne minimumai, bet is tikruju nedideli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo surfacing: 17 birželio 2009 - 07:03
Surfacing,

Mes dar neivaikinome (butent, dar nera teismo sprendimo, tad negaliu garantuot), bet jau lankome kursus, nekliude tai, kad gyvename nuomojamame bute. O musu pajamos, nors pakankamai vidutines (geros, nors "ne prudai"), bet jei noretume busta isigyt, aiskiai reiktu paskolos daugeliui metui. Ir nieko, tinkame kol kas smile.gif

Per daug nesigilinau, kokios turi but algos, bet palygink - jei jums gimtu vaikiukas, ar issiverstumet? Jei taip, tai tada nebus kliuciu ir ivaikinimui, esu tikra smile.gif

Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
Valporaiso, aciu, manau, kad galetumeme.
Linkiu Jums kad Jusu pupuliukas kuo greiciau atkeliautu namo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(surfacing @ 2009 06 17, 08:45)
Linkiu Jums kad Jusu pupuliukas kuo greiciau atkeliautu namo  4u.gif


Aciu, mes irgi laukiam, jau kazkada turetu skambint ir siulyt bigsmile.gif

Kaip Jusu reikaliukai, gal jau padavet dokumentus, o gal dar renkat? smile.gif
Atsakyti
sveikutes, gal kas galit parasyt kiek laiko praejo nuo isvadu gavimo iki irasimo i iteviu sarasa???
Atsakyti
QUOTE(jurgituke3 @ 2009 07 04, 12:09)
sveikutes, gal kas galit parasyt kiek laiko praejo nuo isvadu gavimo iki irasimo i iteviu sarasa???

Mums tai užtruko apie porą savaičių, kol suvaikšto paštas , nu tas popierinis bigsmile.gif , oficialus. Nes įvertintojai viską siunčia rajono VTAT, o pastarieji į Vinių į įvaikinimo tarnybą. tad kantrybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituke3 @ 2009 07 04, 10:09)
sveikutes, gal kas galit parasyt kiek laiko praejo nuo isvadu gavimo iki irasimo i iteviu sarasa???


Aš "pataikiau" ant vasaros, todėl turėjau laukti vos ne visą vasarą verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
Paskaičiau aš čia jūsų pokalbius ir kažkaip man keista pasidarė. Kol kas vaikučio nežadam įsivaikinti, turim savo, bet minčių yra visokių ateičiai. Man toks labai keistas dalykas pasirodė - siūlo vaikutį. Aš bent jau galvojau, kad tu nuvažiuoji į vaikų namus ar pan. išsirenki tau patinkanti vaikutį ir tada jau viską formini. O ką, netaip? Pirma viską reikia susitvarkyti, visus formalumus, kursus praeiti ir tik tada tau pasiūlo tik vieną vaiką? O pats negali iš kokių nors vaikų nuvažiavęs išsirinkti?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 07 24, 15:59)
Sveikos,
Paskaičiau aš čia jūsų pokalbius ir kažkaip man keista pasidarė. Kol kas vaikučio nežadam įsivaikinti, turim savo, bet minčių yra visokių ateičiai. Man toks labai keistas dalykas pasirodė - siūlo vaikutį. Aš bent jau galvojau, kad tu nuvažiuoji į vaikų namus ar pan. išsirenki tau patinkanti vaikutį ir tada jau viską formini. O ką, netaip? Pirma viską reikia susitvarkyti, visus formalumus, kursus praeiti ir tik tada tau pasiūlo tik vieną vaiką? O pats negali iš kokių nors vaikų nuvažiavęs išsirinkti?


Butu gerai jai galetum issirinkt, mes pries aštuonis mėnesius pradėjom tvarkytis ir dar net vardo, amžiaus, is kurio miesto mano vaikutis bus, net lyties tikslei nežinom... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 07 24, 13:59)
Sveikos,
Paskaičiau aš čia jūsų pokalbius ir kažkaip man keista pasidarė. Kol kas vaikučio nežadam įsivaikinti, turim savo, bet minčių yra visokių ateičiai. Man toks labai keistas dalykas pasirodė - siūlo vaikutį. Aš bent jau galvojau, kad tu nuvažiuoji į vaikų namus ar pan. išsirenki tau patinkanti vaikutį ir tada jau viską formini. O ką, netaip? Pirma viską reikia susitvarkyti, visus formalumus, kursus praeiti ir tik tada tau pasiūlo tik vieną vaiką? O pats negali iš kokių nors vaikų nuvažiavęs išsirinkti?


Pasižiūrėkite Ledynmetį 3 4u.gif Ten galima rasti gražų atsakymą į klausimą o kodėl pirma reikalauja susitvarkyti dokumentus (t.y. gauti patvirtinimą, kad esi tinkamas įvaikinti). Tad tam aš pritariu.

O dėl pasirinkimo - turiu savo nuomone, už tai kad reikia leisti pasirinkti, tai jau daug rašiau nebesikartosiu doh.gif beje, jei pasižiūrėsite įvaikinimo tarnybos svetainėje pamatysite parašyta, kad visoje Lietuvoje 2009 m. gimusių vaikų įvaikinti nesiūloma nei vieno, 2008 m. gimusių siūloma įvaikinti 5 ir t.t. Tai pasirinkimą galimybes sumažina labai smarkiai.

Kodėl vaikų dokumentai netvarkomi įvaikinimui - tai jau atskiras visiškai klausimas.
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2009 07 24, 23:05)
O dėl pasirinkimo - turiu savo nuomone, už tai kad reikia leisti pasirinkti, tai jau daug rašiau nebesikartosiu  doh.gif .

Žinau. Bet manęs vis vien neapleidžia mintis? ką reiškia "pasirinkti"? Na, o jei aš pasirenku, o vyras ne? Ir kiek tų abipusiai sėkmingų pasirinkimų? Aš nesuprantu pasirinkimo. Iš esmės jo nesuprantu. Nes nežinau, ką žmogus renkasi. Na, savo biologinio vaiko tai net lyties nesirenka. O įvaikinimo atveju... Na, aš galiu bandyti suvokti ir pajausti. Bet vis vien nesuprantu.Tarkim - kelrodė žvaigždė nušviečia kelią. Labai ryškiai. Man tai žavu nuo senų laikų. Deja, to nepatyriau, nors nelaimingesnė nesijaučiu. Aš pati kalu savo laimę, nes noriu būt laiminga. Myliu, tuos, kurie yra šalia. Tiesiog myliu ir viskas. Myliu savo vaiką iki negalėjimo, nors jis atėjo pas mus nesirinktas. Toks, kos yra. Nors yra toli gražu, ne angelas. Tačiau rašau su didele meile ir kitokiai nuomonei, kurios man neteko pažinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paragintoji: 25 liepos 2009 - 00:53