Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos būnančios namuose su 3 vaikais

auginu tris vaikucius ir turiu tris suniukus,kuo puikiausiai susitvarkau,man gera su savo vaikais ir geru vyru smile.gif
Atsakyti
Ir aš namuose auginu tris. Vyresnieji daug žaidžia kartu, tai palengvina.Žinoma būna visko, bet stengiuosi išlikti rami, audringai nereaguoti į situacijas. Nors miego ir trūksta, buitis komplikuota ir varginanti, bet į viską žiūriu optimistiškai. Stengiamės išlaikyti dienotvarkę, bet jei nukrypstam nuo plano tai nesijaudinu.
Atsakyti
Yra ka veikti kai 3 vaikai namuose. Neleidzia mamai uzmigti ant lauru wink.gif visko buna. Bet isvada thumbup.gif
Atsakyti
na ką, jau šiek tiek patirties su trim pametinukais turiu, tai galiu pasidalinti:)

1. Kaip džiaugiuos, kad išbraukėm dukrą iš darželio. Nes šiek tiek bandėm vesti- tai nors be proto jai ten patiko, bet ištisai sirgdavo ir parnešdavo mums visiems (tada dar keturiems) virusų, visi paeiliui iškrisdavom kaip lapai... O ir vidurinėlis labai liūdėdavo be vyresniosios sesės.....

2. PAsisekė tiems, kas gyvena 1 aukšte arba nuosavam name, nes tai gerokai palengvina išsikrapštymą į lauką. Aš kol kas gyvenu tarpiniame variante, tai į savo kiemelį žiemą sunkiai išsikraptydavom iš 3 aukšto, bet per mėnesį įgudau, ir eidavom net ir didesnius atstumus smile.gif

3. Vasara išvis gėris- du vaikai už rankų, trečias- slinge thumbup.gif

4. Lengvumas priklauso dar ir nuo vaikų amžiaus. 10 metį "auginti" yra viena, o 3metį- visai kas kita. Net su kūdikiu man lengviau, negu su vyresnėliais savo. Todėl manau, kad po kokių 3 metų viskas bus paprasta, ir trys darželinio amžiaus vaikučiai bus puiki "chebra" vienas kitam 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi, neisivaizduoju kaip su pametinukais, nors gal taip ir geriau- atvargsti, kol mazi, bet kai jau paauga- tai zymiai lengviau. Mano tai panasiai kas 3 metai vaikuciai- trecias pareis rudeni. Ir atrodo, kad bus trys mergaites blush2.gif O vyras taaaaaaip nori sunelio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2013 05 27, 15:46)
  su kūdikiu man lengviau, negu su vyresnėliais savo. 

lotuliukas.gif thumbup.gif kazkas pakartojo mano mintis .... nors , gal tai reali tiesa mirksiukas.gif
Labas
Pas mane trys kolkas biggrin.gif , buvo laikas kai buvo pametiniai ir to laiko baisiai baisiai pasiilgstu- gal del to, kad jis buvo savotiskai sunkus , bet labai idomus wub.gif
O siaip, aisku lengviau fiziskai kai jie paauge.. bet tada per psihologija trenkia doh.gif
Nezinia- gimdysi tada 4 mirksiukas.gif
Atsakyti
Fiziskai atlaikyt eina,bet emociskai sunku. Tai jei au 2-3 m taip,tai su pradinukais dar sunkiau buna?....smile.gif
Atsakyti
Man su trim pametinėm visumoj nebuvo/nėra sunku nei fiziškai, nei emociškai. Vienintelis minusas, tai žiauriai nerealizuoju savęs, jaučiuos užsisėdėjus namie ir savęs nemylinti biggrin.gif Užtat pradėjau mokintis ir dar darbuotis namie ax.gif Bet nelabai mano sritis, tai vėl nesirealizuoju biggrin.gif Galvoju naujų veiklų.
Bet visumoj smagu su vaikais ax.gif Jei dar tik rasčiau nors mažytę nišą, kurioje galėčiau savo mintis ir likusią energiją padėt, galėčiau pasakyt, kad esu beproto laiminga motera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2013 07 19, 13:)

Bet visumoj smagu su vaikais ax.gif  Jei dar tik rasčiau nors mažytę nišą, kurioje galėčiau savo mintis ir likusią energiją padėt, galėčiau pasakyt, kad esu beproto laiminga motera biggrin.gif



Iš kur pas jus ta niša dar yra blink.gif
Taigi su trim mažyliais tik eik ir eik.....ar kada bepasėdit ramiai,su savo mintim... unsure.gif
Žaviuosi požiūriu.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2013 07 19, 15:14)
Iš kur pas jus ta niša dar yra blink.gif
Taigi su trim mažyliais tik  eik ir eik.....ar kada bepasėdit ramiai,su savo mintim... unsure.gif
Žaviuosi požiūriu.

kas daug kelia, tas daugiau ir pakelia bigsmile.gif O kas cia blogo, kad zmogus is tikro labai nori save realizuoti ? juk visu musu noras, kad paciam butu gera ir kad kitas ivertintu.
Alekto- o kokioj srityje noretum save realizuoti ir ar tai imanoma padaryti bunant namuose ? Kiek suprantu ir 4 tuoj turesi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Loveco @ 2013 07 19, 12:57)

  tai su pradinukais dar sunkiau buna?....smile.gif

biggrin.gif ne , su sitais dar lengva mirksiukas.gif , palyginus jau su kokias treciokais ir auksciau .. bet velgi.. nuo vaiko ir santykiu priklauso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2013 07 19, 15:26)
Alekto- o kokioj srityje  noretum save realizuoti ir ar tai  imanoma padaryti bunant namuose ?  Kiek suprantu ir 4 tuoj turesi  ax.gif


Jeigu žinočiau, kur esu talentinga, tai problemų nebūtų - jau būčiau realizavus biggrin.gif Vat vis bandau kažką daryt, bet norisi, kad tai teiktų ir malonumą, o ne tai, kad būtų tik darbas doh.gif Na,bet kas ieško,tas randa biggrin.gif
Aha,turėsiu ketvirtą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2013 07 19, 15:32)
Jeigu žinočiau, kur esu talentinga, tai problemų nebūtų - jau būčiau realizavus biggrin.gif Vat vis bandau kažką daryt, bet norisi, kad tai teiktų ir malonumą, o ne tai, kad būtų tik darbas doh.gif Na,bet kas ieško,tas randa biggrin.gif
Aha,turėsiu ketvirtą ax.gif

tai daryk tai kas patinka dabar ir pamatysi is to tasko nueisi toli mirksiukas.gif
As pries 4 metus visai nerankdabiavau ir nieko apie tai nenutuokiau ... siai dienai , nebespeju paskui savo idejas bigsmile.gif
Sveikinimai .... mes ir turesim rudeni, permainos konkrecios- po bernu maratono- mergyte- pagranduke, sako bus ax.gif
Atsakyti