Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(Pamparam @ 2009 06 11, 10:41)
visada pykausi su tėvu, bet po chemoterapijos tas pyktis ištirpo, santykiai pasikeitė 180 laipsnių.

O kodėl pykaisi ir kas pasikeitė?
Ar dingo asmeninės nuoskaudos ir priešiškumas nes bendra nelaimė suartino? Gal tėvas nustojo tave ėst nes suprato kad ir taip daug išgyvenai? O gal pagaliau atkreipė į tave dėmesį?
Atsakyti
QUOTE(Paukšte @ 2009 06 13, 13:17)
O kodėl pykaisi ir kas pasikeitė?
Ar dingo asmeninės nuoskaudos ir priešiškumas nes bendra nelaimė suartino? Gal tėvas nustojo tave ėst nes suprato kad ir taip daug išgyvenai? O gal pagaliau atkreipė į tave dėmesį?


Pasikeite viskas taip kaip parasei.
O kodell pykausi jau nebenoriu atsiminti, gal ta reiskia, kad atleidau ir susitaikiau...
Atsakyti
Sveiki. Noriu paklausti ir pasidalinti, kaip yra kitoms moterims. Aš pati vaikų dar neturiu, bet labai noriu turėti, bet laikas nuo laiko mane aplanko baimė, kad vaikas gali gimti nesveikas, apsigimęs ir pan. Ir ji pakankamai stipri. Ar čia visoms moterims būna, ar kaip? Kaip išsivaduoti iš tos baimės, tokio nerimo? Kokios būtų jo priežastys? Ir kai pamatau netikėtai koki nesveiką žmogų, tai man tarsi energetinis smūgis per pilvą, kur yra trečioji - geltona čiakra. Tarsi nuimama energija. Patarkite, kas galite.
Atsakyti
QUOTE(Neldag @ 2009 06 13, 15:07)
Sveiki. Noriu paklausti ir pasidalinti, kaip yra kitoms moterims. Aš pati vaikų dar neturiu, bet labai noriu turėti, bet laikas nuo laiko mane aplanko baimė, kad vaikas gali gimti nesveikas, apsigimęs ir pan. Ir ji pakankamai stipri. Ar čia visoms moterims būna, ar kaip? Kaip išsivaduoti iš tos baimės, tokio nerimo? Kokios būtų jo priežastys? Ir kai pamatau netikėtai koki nesveiką žmogų, tai man tarsi energetinis smūgis per pilvą, kur yra trečioji - geltona čiakra. Tarsi nuimama energija. Patarkite, kas galite.


Idomus faktas, tas, jog rasai apie chakras... reiskia nesi visai naujoke .Tad manau ne naujiena bus ir tai, kad baime sukelia prieraisos - paieskok prie ko esi prisirisusi ir nustosi bijoti
Atsakyti
Grybelis. Ir ne vienoje organizmo vietoje. Kenčia ir oda ir gleivinė. Kodėl ir ką reikėtų daryti? Arba kas ne taip daroma?
Atsakyti
QUOTE(Adatuke @ 2009 06 21, 23:11)
Grybelis. Ir ne vienoje organizmo vietoje. Kenčia ir oda ir gleivinė. Kodėl ir ką reikėtų daryti? Arba kas ne taip daroma?


Grybelis plinta uzrugstejusiame organizme.
Oda atsakinga uz musu sauguma.Siuo atveju padirbek su savo nesaugumo jausmu, o dar geriau, uzsuk pas mus i svetainele:) ML
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 06 21, 23:23)
Grybelis plinta uzrugstejusiame organizme.
Oda atsakinga uz musu sauguma.Siuo atveju padirbek su savo nesaugumo jausmu, o dar geriau, uzsuk pas mus i svetainele:) ML


Ačiū. O svetainėje prisiregistravau jau, tik pastaruoju metu mažokai laiko skaitiniams interneto platybėse turiu, bet prisiruošiu.
Atsakyti
QUOTE(Adatuke @ 2009 06 21, 23:11)
Grybelis. Ir ne vienoje organizmo vietoje. Kenčia ir oda ir gleivinė. Kodėl ir ką reikėtų daryti? Arba kas ne taip daroma?

grybelis 4u.gif
QUOTE
ГРИБКИ:

Candida albicans – вынужденное подчинение и бессильная злоба в безнадежной ситуации, когда ничего нельзя сделать, а сделать все-таки нужно. Попросту говоря, из дерьма требуется сделать конфетку.

Cryptococcus neoformans – сосредоточение сил для того, чтобы назло критиканам добиться цели, поразив при этом мишень в яблочко.

Sporothrix echenckii – осознанное желание выжать из себя последнее либо страдать для того, чтобы что-то доказать себе и другим.

Все грибки указывают на крайнюю степень зашлакованности. Человек, который долго не мылся, говорит: «Пора в баню, а то на спине грибки вырастут». В этих словах содержится глубокий житейский смысл, и из них следует, что грибки вырастают там, где есть чрезмерная загрязненность. Когда человек желает несмотря ни на что доказать, что он способен прожить без свободы, как грибок, способный существовать без солнца и воздуха, его тело поражается грибками. Грибки приходят человеку на помощь, чтобы он не захлебнулся в собственной грязи.
Грибковое заболевание всегда связано с желанием избавиться от собственного стыда.

oda parodo musu poziuri i tiesa, odos grybelis - tai geda del tiesos.
gleivine - i mela, gleivines grybelis - tai geda del melo.

pvz. ranku nagu grybelis buna del gedos jausmo, kuri jaucia zmogus, kuris mirtinai kabinasi uz kito.
Atsakyti
Iš karto atsiprašau, nes tikiu,jog buvo kalbėta apie tokį negalavimą, tik aš neradau ax.gif Kamuojuosi su spuogais jau daug metų, gal yra tam koks paaiškinimas? 4u.gif Beje, beria dabar jau ne tik veidą, bet ir nugarą, pečius doh.gif Gal kas galėtų atsakyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 06 23, 09:15)
grybelis  4u.gif

oda parodo musu poziuri i tiesa, odos grybelis - tai geda del tiesos.
gleivine - i mela, gleivines grybelis - tai geda del melo.

pvz. ranku nagu grybelis buna del gedos jausmo, kuri jaucia zmogus, kuris mirtinai kabinasi uz kito.

Va, ir aš taip sakau.. Pageri antibiotikų ir.. prasideda gėdos jausmas - reikia žvakučių naudoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 06 28, 01:03)
Va, ir aš taip sakau.. Pageri antibiotikų ir.. prasideda gėdos jausmas - reikia žvakučių naudoti  doh.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Blyn, o aš ir pamiršau, kad šitą brudą po desėtko metų pertraukos surijau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adatuke: 28 birželio 2009 - 02:17
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 06 28, 01:03)
Va, ir aš taip sakau.. Pageri antibiotikų ir.. prasideda gėdos jausmas - reikia žvakučių naudoti  doh.gif


Ko gero, o gal tamsta manai, jog antibijotikus gerti vertetu is neturejimo ka veikti?Matyt ir jiem yra pirmines priezastys, apie kurias pati greiciausiai nenutuoki, nes infekcijas ar uzdegimus paprastai sukelia bakterijos, ar as klystu? Tik kaip cia nutinka, kad jomis vieni uzsikrecia, o prie kitu jos nu nelimpa nors tu ka? CIa as siap sau garsiai mastau bigsmile.gif
Atsakyti