Įkraunama...
Įkraunama...

TV veidai

QUOTE (Smurka @ 2004 07 04, 12:43)
Pasenusios tavo zinios.Laida jis vede. O dabar kazkur ilsis, o gal ir gydosi. Nuo alkoholizmo sad.gif Nusigere jis, vaiksto paburkusiu veidu, karta net tiesioginiam etery ikales buvo ohmy.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Negaliu klausyt Kudabienes....tas jos "sssssroves" man rezia ausi, jos ta "s" raide viska gadina. Tiesa, su jos profesionalumu tai neturi nieko bendro wink.gif
Nepernesu daugelio TV4 kanalo vedeju: Grineviciutes, Eigirdo, ar kaip ten jis (toks suaugusiais antakiais), Janciaus...tiesiog ne is vaizda trukdo, o vedimo stilius...
Dar, negaliu ziuret filmu, garsintu T.Alisausko (Tomazas)...nei intonacijos, nei jausmu...kaip automatas.
O patinka Juozapavicius su Matoniu, Miliute, Mikelkeviciute, Nomeda, LRyto TV vedejai, Bartkus, Stasaityte....tiesiog maloni akiai svaizda, malonus ausiai balsas.

Oi dar man ziauriai nepatinka "Labirintu" vedeja....nu sakes blink.gif
Atsakyti
Man tai geriausi laidu vedejai yra Mauzeris ir Surskis biggrin.gif Net nzn, kuris geresnis biggrin.gif
Atsakyti
patinka, kaip ir daugeliui, Valinskas, be tabu laidos vedėjai dar kažkas turėtų g.gif
bet žiauriai nepatinka Beata iš maximanijos, tiksliau jos vedimo stilius dry.gif visiškai nemoka vesti laidos
prisiminiau, kai tik pradėjo Grinevičiutė vesti koridą, tai irgi nepataikydavo , dabar prasimušusi thumbup.gif
dar žiauriai nepatinka Peleckio laidos vedimo stilius, nu jau taip neduoda žmogui kalbėt, nutraukia... labai gaila Raigardo unsure.gif ar tai jis su Juozapavičium vesdavo laidą? Pliumpienę esu mačiusi, tokia liuks entuziastė biggrin.gif
Atsakyti
Nu.... kaip nesakykit,bet 'labirintai' vedeja yra super laugh.gif
As i ja ziuret negaliu,man ji tookia tupa doh.gif tiesiog vemt vercia laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 07 05, 00:05)
Nu.... kaip nesakykit,bet 'labirintai' vedeja yra super laugh.gif
As i ja ziuret negaliu,man ji tookia tupa doh.gif tiesiog vemt vercia laugh.gif

pati laida jei ka yra tupa,o vedeja turi prie jos prisitaikyt wink.gif
o seip ji yra gana protinga moteris,aktore tongue.gif
Atsakyti
O man Mikelkevičiūtė nepatinka, tokia kažkokia iščiustyta, nenatūrali
Atsakyti
o man ruta labai patinka,tokia elegantiska wub.gif
Atsakyti
QUOTE (meduza @ 2004 07 05, 06:56)
QUOTE (Natalija @ 2004 07 05, 00:05)
Nu.... kaip nesakykit,bet 'labirintai' vedeja yra super laugh.gif
As i ja ziuret negaliu,man ji tookia tupa doh.gif tiesiog vemt vercia laugh.gif

pati laida jei ka yra tupa,o vedeja turi prie jos prisitaikyt wink.gif
o seip ji yra gana protinga moteris,aktore tongue.gif

Gali but,nesigincinu...bet ji netinka visiskai tai laidai.
Reiskia ji prisitaikit nesugeba wink.gif
Atsakyti
Man patinka Ruta Mikelkeviciute, Asta Stasaityte, Algis Ramanauskas ir Livija. thumbup.gif
Nepatinka jau labai tai Beata is Maksimanijos, man atrodo, kad ji visai netinka vesti tos laidos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (meduza @ 2004 07 05, 08:40)
o man ruta labai patinka,tokia elegantiska wub.gif

Man tik biški jos stoikės, pakreipus galvelę smile.gif Neveža.
Atsakyti
o ma beata kaip tik patinka thumbup.gif
o bavaras juozas tai neeeeeee dry.gif
Papildyta @ [mergetime]1089024469[/mergetime]
o del rutos, kaip cia issireiskus g.gif nera ji didele grazuole, smakras kvadratinis, maza burnele, bet stengiasi moteriske ir is to ka turi (isvaizdos) isspaude maximuma biggrin.gif
todel tai ka matau tv ekrane visai nieko wink.gif
Atsakyti