Įkraunama...
Įkraunama...

TV veidai

nesiginchysiu, gal ir talentinga, bet mane dabar jos rodomas talentas, nervina, nezhiuriu jokiu laidu su ja
Atsakyti
Na man ji ir kiek vulgaroka atrodo  :smile.gif
Atsakyti
man ji atrodo įdomi, galbūt net talentinga asmenybė (kad graži-tai nepasakyčiau, bet užtat simpatiška  wink.gif), tačiau labai jau iššaukiančiai,  nenatūraliai atrodo, tasi kažką specialiai kitiems demonstruoja, verčiasi per save, kiek gali  :smile.gif, joje pačioje ne viskas dera (aš tai visuomet pirmiausiai pastebiu  wink.gif), turi būti pirmiausia harmonija savyje  :smile.gif
Atsakyti
Donalda? Mano galva ji yra ekshibicioniste. Tik tiek. As jos nemegstu. Neturiu priezasciu nemegti, tiesiog nemegstu is vidaus. Laidu vedejai? Geriausi pramoginese laidose yra Valinskas, Ramanauskas ir Kuriene. Na dar Sejunas. Politinese laidose - kad ir kaip nemegciau jo, bet tenka pripazinti, kad Jakilaitis. Ziniu - Deksnys. Futbolo - jus vis vien nezinosit  ;D ;D

Del Donaldos drasos - manau, kad nereikia cia daug drasos savo krutis demonstruoti. Be je per Dviracio zinias, penktadieniais, ji megdavo su persvieciamais rubais, be liemeneles, padainuoti  ;D
Atsakyti
Normali, faina, originali, "kazka tokio" turinti mergina. Ji nevaidina, ji tiesiog tokia yra ;D ;D Ja kazkada vadino "panku motina". Taip kad... :smile.gif Harmonijos jai uztenka. Ji anksciau vede labai populiarias radio laidas vaikams, taip pat veda renginius vaikams, tai jos duona. tik neseniai ji isplauke i platesnius vandenius kartu su Ozelyte ir kitomis klubo 6666 atstovemis, o po to ja pakviete "Dviracio zynios".
Kiek teko matyti "real", tai labai paprastas zmogus. O papus parodyti - anokia cia naujiena ;D kas ju nerodo wink.gif
Atsakyti
Kadangi asmeniskai jos nepazystu,negaliu pasakyti ar ji man patinka ar ne. Bet va ivaizdis jos tikrai vulgarus.
Atsakyti
Su vyru visada žavėdavomės Donalda, jos talentu. Bet visą įvaizdį sugadino Dviračio žinios padainuotos dainuškos prie ežero. Visada maniau, kad ji vyresnė. Drąsa jos tikrai žaviuosi, bet išvaizda nea. Labai patinka Valinskas, Ramanauskas. Vaitiekūnas ir Veto vedėjas man yra netinkantys, neten patekę. Kurienė irgi dera televizijoje, bet jos partneris visai netinka. Gerai atrodė Pečiulienė su Ramanausku. Nomeda irgi nepatinka. Manieros kartais atrodo perdėtos, nenatūralios.
Atsakyti
Superteti, kai turiu vyra futbolo fana, tai zinau viena topini futbolo vedeja - Maslacenko smile.gif
Atsakyti
pasiziurejau siandien per 11 kanala kazkokios laidos epizoda, kuria vede Renata Plumpiene. Nenoriu nieko apie ja sakyti, dirba moteriske, tai tegul dirba, bet kad jos balsas neeterinis, tai jau tikrai.

Niekada nepatiko Siaurusevicius ir Paleckis. Truksta jiems dinamikos. O va Juozapavicius su Musnicku dirbo puikiai, visada ju dueto pasiilgstu. Gaila, kad Raigardas taip nusibaige.
Papildyta @ [mergetime]1088713369[/mergetime]
Svarbiausia, tema istraukiau is gilumu gilumos. Paskutine zinute joje skelbta buvo pries metus biggrin.gif Bet vis tiek idomi tema
Atsakyti
Man patinka stebeti Mildazytes vedama laida "Moterys ir Vyrai" . O ypac patinka paklausyti psichologo isvadas .
Atsimenu , kad kadaise Mildazyte kele kazkokia antipatija , bet dabar ydomu ja stebeti , gal as pasikeiciau , o gal cia senatve... smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (*MAGIC* @ 2004 07 01, 22:35)
o gal cia senatve... smile.gif smile.gif smile.gif

g.gif Kieno senatve? Ar Mildazhytes? laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vega: 01 liepos 2004 - 22:39
QUOTE (Smurka @ 2004 07 01, 22:18)
pasiziurejau siandien per 11 kanala kazkokios laidos epizoda, kuria vede Renata Plumpiene. Nenoriu nieko apie ja sakyti, dirba moteriske, tai tegul dirba, bet kad jos balsas neeterinis, tai jau tikrai.


na kad ne tik balsas , bet ir vaizdelis liudnas ohmy.gif juk cia TV, todel vedantieji turi buti patrauklus g.gif
man is vedanciuja patinka algis greitai , tiksliau patinka, kaip jis saiposi is visu. uztat gradauskiene nepatinka, matosi kad jai senai virs 30 ties, o vaidina kokia tai niolikmete unsure.gif
Atsakyti