Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(M&V @ 2009 06 13, 19:48)
mergaites ka galima padaryti iš starkio  doh.gif  blush2.gif


zuvies karbonada-lb skanu
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 06 16, 12:38)
Vakar vakarienei skanavom virtinukus 4u.gif

MB skaniausias valgis thumbup.gif
labai jau jūsiškiai skaniai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Vaiiva,2009 06 16, 13:38]
Vakar vakarienei skanavom virtinukus 4u.gif

Virtinukai su varške ir špinatais ir virtinukai su grybais

labai skanus patiekaliukas, mes pietums su varske ir spinatais valgem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M&V @ 2009 06 13, 18:48)
mergaites ka galima padaryti iš starkio  doh.gif  blush2.gif

as kazkada buvau paprastai starki darius... ji paprieskoniavau ir palikau porai val saldytuve.
Tada zuvytei dariau eiline procedura : )) Voliojau miltuose, kiausinio plakiny ir sykart cornflakuose ..kepiau ant sviesto.Na man labai patiko thumbup.gif
Prie zuvies patiekiau svogunus pakeprus ant rapsu aliejaus, tada uzpiltus pora saukstu pomidoru pastos bei saukstu medaus. 4u.gif

user posted image

siaip kaip zuvis ji man labai patiko, as ja paprieskoniuociau ir ant sviestuko viena siaip pasikepciau. Dar su kokiom svieziom bulvytemis apsivalgymas blush2.gif
Atsakyti
O tie kornflakes nera saldus.
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2009 06 16, 16:29)
O tie kornflakes nera saldus.

savaime jie nera saldus, cia gi paprasciausi kukuruzu dribsniai (jei lietuviskai). yra ir pasaldintu, be abejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2009 06 15, 14:36)
Braškiniai kukulaičiai

user posted image kaip iš žurnalo puslapio atrodo bigsmile.gif vos vaizduoklio nenuseilėjau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,reikalinga jusu pagalba gal kas zino recepteli suktinuku kur isukama i vistos odeles ax.gif Turejau issaugojusi kompe,o MB perinstoliavo kompa ir istrine visus mano receptus doh.gif Kai turejau recepta odeliu niekur negalejau rasti,o dabar kai nupirkau odeles recepto neturiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukaja @ 2009 06 16, 16:42)
Sveiki,reikalinga jusu pagalba gal kas zino recepteli suktinuku kur isukama i vistos odeles  ax.gif  Turejau issaugojusi kompe,o MB perinstoliavo kompa ir istrine visus mano receptus  doh.gif Kai turejau recepta odeliu niekur negalejau rasti,o dabar kai nupirkau odeles recepto neturiu  blush2.gif


kur-gi-cia kur-gi-cia...sita ciuuuda skaiciau kazkada "taupanciuju dienos meniu", perkelk klausima i ta temele, o jei uzmatysiu - as ikelsiu 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Lukaja @ 2009 06 16, 16:42)
Sveiki,reikalinga jusu pagalba gal kas zino recepteli suktinuku kur isukama i vistos odeles  ax.gif  Turejau issaugojusi kompe,o MB perinstoliavo kompa ir istrine visus mano receptus  doh.gif Kai turejau recepta odeliu niekur negalejau rasti,o dabar kai nupirkau odeles recepto neturiu  blush2.gif


Aš radau tokį variantą
Atsakyti
QUOTE(*DoGy* @ 2009 06 15, 09:25)
Atnesu Jums troskintu sirdeliu smile.gif ...... apviriau vistienos sirdeles.....tada i keptuve....ipyliau to paties sultinio siek tiek....tada pridejau morku, svoguno daug...ir laisku svogunu....vistienos prieskoniu...i pabaiga - grietines.....skanaus smile.gif

user posted image

Labai gardziai atrodo 4u.gif O kiek mazdaug laiko reik sirdelem apvirt? blush2.gif Niekad nebandziau is ju ko nors padaryt..
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2009 06 15, 13:36)
Braškiniai kukulaičiai

0.5 kg riebios varškės, 15 nedidelių braškių, 3 kiaušinių tryniai, 50 g cukraus, nutarkuota citrinos žievelė, saujelė džiuvėsėlių.
Kremui: stiklinė neriebios grietinėlės,1  a.š. krakmolo, 2 š. aguonų, pagal skonį vanilinio cukraus

Braškes nuplauti, nusausinti ir apvolioti cukruje. Varškę gerai išsukti su likusiu cukrumi, kiaušinio tryniais, suberti džiūvėsėlius, nutarkuotą citrinos žievelę ir viską gerai išmaišyti. Iš tešlos šlapiomis rankomis formuoti apvalius kukulaičius, į juos įspausti po braškę ir virti ant silpnos ugnies apie 5 min.
Paruošti kremą: užvirti giretinėlę, į ją supilti 2 šaukštuose vandens ištirpintą krakmolą, suberti vanilinį cukrų, aguonas ir užvirti. Braškių kukulaičius aplieti kremu.


namie turiu turiu 35% riebumo grietinele. kazin, ar tiktu? unsure.gif
Atsakyti