Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Palomina, ačiū už naujus namučius 4u.gif

QUOTE(skrendu @ 2009 06 04, 10:40)
kokią dantų pastą naudojate? smile.gif Weledos kurią nors gal? smile.gif

Turiu su ratanija - man labai patiko, puikiai gaivina ir labai gerai sutraukia burnos ertmę, tik prie spalvos reikėjo priprasti, nes ji tokia rausva, atrodo, kad kraują išspjauni biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 04 birželio 2009 - 12:23
gal kam teko bandyt,tiksliau gal kazkieno MB bande?
Skutimosi kremas su alijošium 32 lt.

Skutimosi kremas su moliu 26 lt.

Losjonas po skutimosi su alijošium 40 lt.

tevo diena arteja blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Na va, nusipirkau Weledos Herbal Gel dantų pastą smile.gif Įdomu, kokį įspūdį paliks vakare biggrin.gif Ačiū visoms už atsakymus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skrendu: 04 birželio 2009 - 13:27
QUOTE(Odora @ 2009 06 03, 20:00)
as irgi panasiai galvoju, nes radus visaziste dirbancia natur produkt dar neaisku kiek tenkins jos sugebejimas "piesti" sansai sumazeja kokius 90kartu, kad rezultatas patiks ir dar del atsparumo...
siaip zinoma butu fainai jei rasti tokia tik, kad greiciausiai is stebuklu serijos
Papildyta:
Dzemute gal kazka reikia sveikinti? smile.gif

Dar nereikia ax.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(linutiaaa @ 2009 06 03, 18:14)
As tai manau, esant itin svarbiai progai, rinkciausi nebutinai naturalu makiaza ax.gif  vienas kartas nieko nepagadins biggrin.gif

na gal tu ir teisi ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
noreciau nusipirkti to zaliojo molio, gal kuri dar prisijungtumete ?
Parasykit i AZ, as is Vln
Atsakyti
Sveikos,
jau antra diena bandau vietoj laimo naudoti citrina, nes laimo pas mus parduotuvej neuzveza, na zinokit ir citrina padeda, gal laimas kiek geriau veikia, bet ir citrina galima tam reikalui naudotis.
Tik man klausimas iskilo, ar galima sias rugsciasias fainuoles neribotai naudoti, ar reiketu pertrauka kokia daryti, nes visgi rugstis, ar nepakenks pazastu odai...
Atsakyti
negavau siandien vel laimo verysad.gif matyt reklama per SM gerai veikia doh.gif lotuliukas.gif reiks kada iki kokio akropolio ar pramones maximos nulekt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akwilė: 04 birželio 2009 - 15:10
QUOTE(eja @ 2009 06 04, 14:49)
Tik man klausimas iskilo, ar galima sias rugsciasias fainuoles neribotai naudoti, ar reiketu pertrauka kokia daryti, nes visgi rugstis, ar nepakenks pazastu odai...


jau kiek laiko naudoju, tai jokių neigiamų pokyčių nepastebėjau - natūrali rūgštelė, ką ji ten pridarys wink.gif Neabejoju, kad gizmos draugė, kuriai priklauso idėjos autorystė, metų metais pažastis laimais tepa ir nieko biggrin.gif

man kitas klausimas - kaip prieš saulę reaguotų patepta pažastų oda? Ar nerizikuojam pasipuošt pigmentinėm dėmėm???

QUOTE(Akwilė @ 2009 06 04, 15:09)
negavau siandien vel laimo  verysad.gif  matyt reklama per SM gerai veikia  doh.gif  lotuliukas.gif reiks kada iki kokio akropolio ar pramones maximos nulekt  doh.gif


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akwilė @ 2009 06 04, 16:09)
negavau siandien vel laimo  verysad.gif  matyt reklama per SM gerai veikia  doh.gif  lotuliukas.gif reiks kada iki kokio akropolio ar pramones maximos nulekt  doh.gif

as pramones ir pirkau smile.gif neradau iki ir rimi blink.gif
Atsakyti
na va, buvau Nimfali smile.gif) prigriebiau sau valomaji alijosiaus geli biggrin.gif 250ml. nuo atidarymo galioja du menesius..tai svarstau.. cia tik atkemsi ir jau 2menesiai tiksi? ar jei tarkim,as atkemsu, nusipilu sau puse naudojimui,o likusia puse uzdarau ir padedu saugiau..tai gal ta likusi puse galiotu ir ilgiau? ax.gif


dar pagriebiau teciui skutimosi krema ir losjona po skutimosi su alavijais biggrin.gif


dar maciau,kad sviestmedzio sviesto 500g dbr su nuolaida 100litu kainuoja (puikus metas vienytis,jei kas norit biggrin.gif )

visiem iki 65ml (imtinai) miniukam 45proc nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 06 04, 16:43)
as pramones ir pirkau smile.gif  neradau iki ir rimi  blink.gif


as irgi IKI kelias apejau ir dar savanoriu maximoj buvau ir nebuvo doh.gif reiks nulekt ten, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 06 04, 15:16)
jau kiek laiko naudoju, tai jokių neigiamų pokyčių nepastebėjau - natūrali rūgštelė, ką ji ten pridarys wink.gif Neabejoju, kad gizmos draugė, kuriai priklauso idėjos autorystė, metų metais pažastis laimais tepa ir nieko biggrin.gif

man kitas klausimas - kaip prieš saulę reaguotų patepta pažastų oda? Ar nerizikuojam pasipuošt pigmentinėm dėmėm???
biggrin.gif

lotuliukas.gif Darzoviu ir vaisiu vezejai turejo pajusti staigiai soktelejusia laimo paklausa. Va cia tai reklama thumbup.gif
Na, o del pigmentiniu demiu - nemanau kad jos atsiras. Juk siuo atveju laimo sultys naudojamos ne senu lasteliu pasalinimui (kaip kremuose kur naudojamos alfa hidroksi rugstys), o daugiau kaip kvapo sukeleju - bakteriju sunaikinimui. Juk zmones ta laima sugalvojo naudot ne dabar, o turbut dar gilioj senovej. Aisku, skiriasi musu klimato zmoniu ir tenyksciu zmoniu oda. Bet mes ir saules daug maziau gaunam. Na, bet cia mano tokie pamastymai.
Atsakyti