Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(dzemute @ 2009 06 04, 21:25)
o kam cia naudojat?  blink.gif nuo prakaito gal apsaugo?

Prakaituot prakaituojam, bet padeda nuo blogo kvapo biggrin.gif
Atsakyti
Dar primenu, kad prie šių nuolaidų, mūsų kortelė nesisumuoja.
Atsakyti
QUOTE(gizma @ 2009 06 04, 17:20)
Bet mes ir saules daug maziau gaunam.


tas tai taip drinks_cheers.gif O jei nusivežčiau tokį dezodorantą kur šilta, saulėta ir jūra? ax.gif Ar galiu nebijoti gulėti pliaže užkėlusi rankas virš galvos? biggrin.gif


QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 06 04, 18:52)
Ir kaip patinka ta kita, kur ne mėtinė? Koks jos skonis? 4u.gif Pabijojau imti kažkaip g.gif


ne mėtinę MB naudoja, jis ne mėgėjas mėtų smile.gif Na net nežinau ką pasakyti - normali, įprasta, niekuo neišsiskirianti dantų pasta rolleyes.gif Turi lyg tokį žolelių prieskonį, bet negirdėjau nė vienos pastabos, kad būtų keista, neskani, nenaudotina wink.gif

QUOTE(Dindilin @ 2009 06 04, 20:04)
Užėjau Jogailos gatvėje į Fresh line parduotuvę graikiškos ekologiškos kosmetikos.


tikrai nenatūrali schmoll.gif Pati ten tikrinau situaciją - muilo sudėties pateikt negalėjo, neva išmetė pakuotę g.gif , o buteliukuose radau kažką, prisimenu tik silikonus smile.gif

QUOTE(baggio @ 2009 06 04, 21:01)
As taip darau su Aloe sampunu


kas čia per šampūnas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2009 06 04, 22:42)
12.10 lt.
45% nuolaida taikoma VISOM PREKĖM, kurių talpa yra 35, 50, 65 ml. t.y. šampūnai, kondicionieriai, dušo želės, kūno losjonai, aliejai, kremai, dantų pastos ir t.t.

dabar net nzn, ar dziaugtis, kad as ne vln (bandant taupyk) ar liudet biggrin.gif
Atsakyti
apsidziaugiau, kai Palomina informavo apie mineralines kosmetikos atsiradima ekostudijoj. labai jau man tuso skubiai prireike (kadangi greit reikia, ir neaisku kiek laiko uztruktu atsisiust is Dr. H. o stepono g pirkt nenoriu su ju baisiais antkainiais) galvoju gal ta is naujai atsiradusi ismeginsiu. MB vakar buvo CUP'e tai jo paprasiau kad prigriebtu. jis saziningai nuejo, dar vietoj man paskambino ir dave su pardaveja pakalbet wink.gif mergaite, kuri ten dirba paaiskino, kad yra arba juodos spalvos tusas, arba bespalvis ir ji atseit galima maisyt su betkokios spalvos seseliais (pasirodo ne tik nagu lakas su jais maisosi mirksiukas.gif ). kadangi as pripazistu tik juodos spalvos akiu tusa, tai pasakiau, kad duotu ji. ir ka jus manot?! skambina MB vel po 5 min ir sako: "einu i pirma auksta i Egipto zeme"! kaip tai? ogi pasirodo, kad mergaite visus stalciukus isrause ir isaiskejo,kad yra tik tas bespalvis tusas. kadangi as nenorejau nei geltonu, nei zaliu blakstienu, tai pardaveja MB nusiunte i Egipto zeme paaiskinus, kad ten laaaabai gera ekologiska kosmetika. sakiau, kad nepirktu nieko ir tos egipto zemes sad.gif taip ir likau be tuso doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiniene-gerai: 05 birželio 2009 - 08:23
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 06 05, 09:22)
apsidziaugiau, kai Palomina informavo apie mineralines kosmetikos atsiradima ekostudijoj. labai jau man tuso skubiai prireike (kadangi greit reikia, ir neaisku kiek laiko uztruktu atsisiust is Dr. H. o stepono g pirkt nenoriu su ju baisiais antkainiais) galvoju gal ta is naujai atsiradusi ismeginsiu. MB vakar buvo CUP'e tai jo paprasiau kad prigriebtu. jis saziningai nuejo, dar vietoj man paskambino ir dave su pardaveja pakalbet wink.gif mergaite, kuri ten dirba paaiskino, kad yra arba juodos spalvos tusas, arba bespalvis ir ji atseit galima maisyt su betkokios spalvos seseliais (pasirodo ne tik nagu lakas su jais maisosi  mirksiukas.gif  ). kadangi as pripazistu tik juodos spalvos akiu tusa, tai pasakiau, kad duotu ji. ir ka jus manot?! skambina MB vel po 5 min ir sako: "einu i pirma auksta i Egipto zeme"! kaip tai? ogi pasirodo, kad mergaite visus stalciukus isrause ir isaiskejo,kad yra tik tas bespalvis tusas. kadangi as nenorejau nei geltonu, nei zaliu blakstienu, tai pardaveja MB nusiunte i Egipto zeme paaiskinus, kad ten laaaabai gera ekologiska kosmetika. sakiau, kad nepirktu nieko ir tos egipto zemes sad.gif taip ir likau be tuso  doh.gif  lotuliukas.gif

na ir idomiai jus cia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 06 05, 08:22)
pardaveja MB nusiunte i Egipto zeme paaiskinus, kad ten laaaabai gera ekologiska kosmetika.


galvoj jai gal negerai blink.gif Ar čia kaip tolimuose kraštuose - draugeliai vieni kitiems klientus siuntinėja g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 06 04, 19:07)
sveikos  4u.gif
noriu isgirti Logonos kuno sviesta Oriental. Ilgai ieskojau ir rinkausi, kas galetu pagelbeti mano sausai blauzdu odai ir va pagaliau radau  bigsmile.gif  tepuosi po kiekvieno duso ant dar dregnos odos, labai lengvai tepasi, gana greit isigeria, malonus kvapas ir liux drekina  thumbup.gif  esu laaabai patenkinta...

ir dar pastebejimas... is nikovitos sakiausi ECO apsaugini krema su spf 24, nes Eco studijoje pasake, kad netures kremu su apsauga, ir se tau, labai apsigavau... uz ji mokejau 45 lt, o Eco studijoje atsirado taip pat jo ir tik uz 30 lt  doh.gif  tai va, tos pardavejos amzinai ko nezino, na taip nusivyliau  verysad.gif

aha logonos sviestai geris, mes tau sakem ax.gif
nuo saules cia sitas? butu idomu ispudziai, man reiktu jau turet irgi krema nuo saules, bet nebezinau ar pirkti ar uzsisakineti trypcioju vietoje doh.gif kas zino per kiek laiko is zknaturals ateina siuntinys i LT?

QUOTE(katutis @ 2009 06 05, 09:50)
galvoj jai gal negerai  blink.gif Ar čia kaip tolimuose kraštuose - draugeliai vieni kitiems klientus siuntinėja  g.gif

jau geriau butu i biobautika nusiuntus biggrin.gif
bet mb koks saunus ir tuso eina pirkti ir kantrybes turi su pardavejom aiskintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 06 05, 10:27)
kas zino per kiek laiko is zknaturals ateina siuntinys i LT?

man mazdaug per savaite atejo.. pakankamai greit sakyciau
Atsakyti
As tai naudoju Phyto - cia daugiau gydomoji galvos odai ir plaukams. Anksciau uzsakinejau is valstiju, bet dabar jau pamaciau ir Lietuvoje. SUPER 4u.gif Galesiu greiciau tureti, ypac slinkimo nereali bigsmile.gif Is naturaliu dar anksciau buco MOP produktas, bet dabar jau nematau. Pasilieku su PHYTO ax.gif Visa info radau www.phyto.com. Gero naudojimo visiems. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Prašysiu jūsų pagalbos bigsmile.gif Esu visiškai "žalia" natūralios kosmetikos srityje blush2.gif Bet jau apie pusę metų naudoju šampūnus, kurie skaitosi prie natūralesnių rolleyes.gif Naudojau weledos, sibericos, faith in nature cool.gif Taigi po sibericos atsirado pleiskanų ir nusausėjo galvos oda, weleda ir nelabai įtiko man, bet retkarčiais panaudoju, pakaitomis su Faith in Nature cool.gif O va Faith in Nature naudojau jau senokai ir vargo nemačiau, bet žiūriu ir tas nusausino mano galvos odą, prieš pora dienų tik ploviau plaukučius, o šnd taip nusausėjus galvos oda, kad net niežti, toks diskomfortas unsure.gif Ką daryti, kad tie šampūnai taip nesausintų tos odos galvos? Ar aliejuko kokio ar kokio tepaliuko galite pasiūlyti, nes to pasekoje ir pleiskanų šiek tiek atsiranda? 4u.gif Oj kaip nesmagiai šnd jaučiuosi dėl tos tempiančios galvos odos unsure.gif
PS: Kol naudojau tuos nenatūralius šampūnus, dėl sausėjančios galvos odos problemų neturėjau....Bet po šitų natūraliųjų mano plaukučiai tikrai atsigavę, ilgiau nesukrenta wub.gif Tik vienas didelis minusas- ta sausėjanti galvos oda unsure.gif
Gal patarsite kaip išvengti šios problemos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 06 05, 09:27)
jau geriau butu i biobautika nusiuntus biggrin.gif


kai išgirstu tokius nuotykius, labai rimtai suabejoju siuntusios kompetencija, žiniomis, susivokimu ir asortimentu, aišku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingridap @ 2009 06 05, 09:36)
As tai naudoju Phyto


o čia natūrali kosmetika ar šiaip pareklamint atėjai? smile.gif
Atsakyti