Įkraunama...
Įkraunama...

Xenical ir Alli

As vartojau alli apie menesi, rezultatais likau labai patenkinta, -7 kg thumbup.gif galiu siek tiek papasakot apie vartojima - visiska netiesa kad jis varo i tualeta be perstojo, kad reikia likti namuose jei vartoji. Nieko panasaus, i tualeta eidavau kiekviena ryta labai lengvai ir graziai, bet yra vienas bet - nenorint apsividuriuot negalima valgyti riebiu saldziu produktu, reikia skaiciuoti riebalu kieki, mazdaug apsiskaiciuoti gramais, nes sis preparatas salina riebalus ju nepasisavinus, taigi isisvaizduokit kas butu jei suvalgytumet riebaus maisto - tie riebalai tiesiog isbegtu smile.gif karta buvau uzvalgius ir istiesu suviduriavau tikraja to zodzio prasme, paskui vel viskas normaliai. Zodziu juo likau patenkinta tik reikia vartoti grieztai ziurint ka valgai ir po kiek,insrukcijoje viskas graziai surasyta. O kas svarbiausia kad nekamuoja viduriu uzkietejimas kaip paprastai buna laikantis dietos. Velgi aisku galima sakyti kad laikantis dietos ir taip svoris krenta, bet man asmeniskai svorio nukrito apie 2 kg daugiau per menesi nei iprastai laikantis dietos. Ir dar pastebejau kad vartojant si preparata sumazejo apetitas , o ypac saldumynams praejo potraukis thumbup.gif Jei kas gali sau leisti jo isigyti ir tikrai turi valios pasedet ant dietos tikrai sakyciau kad verta smile.gif
Atsakyti
xenical vartojant irgi reikalinga mazai kaloringa dieta.Jis veiksmingas tik tuo atveju,kada laikantis dietos valgoma kazkas riebesnio.Nes tada apie 30%riebalu neisisavina.O priesingu atveju,jis veiks,kaip liuosuojantis ir tiek biggrin.gif zinau zymiai geresniu papildu,tikrai veiksmingi ir rezultatai matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coromandel: 22 spalio 2009 - 19:22
[FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=purple]sveiki, atsiverciau siandien si puslapi, skaitau ir negaliu patiketi ka skaitau. Prisiregistravau, nes labai norejau pasidalinti savo nuomone ir patirtimi. Patirtis dar nera labai didele, tik 4 savaites, kaip pradejau vartoti xenical piliules, kurias nusprendziau naudoti tik pasitarusi su gydytoja ir su jos prieziura. Be to sis vaistas pas mus (Anglijoje) yra parduodamas tik su receptu ir uz labai maza kaina (35 lt menesio doze). Tikrai juokiausi ir pykau is tu straipsniu kas rase, kad draugauja istisai su tualetu, bet tai yra tik del to, kad neisigilinote i visa sio vaisto poveiki. Tai nera preaparatas, kuris jums tirbdys jums riebalus. Xenical, tai vaistas kuri vartoti reikia butinai tik su dieta i kuria ieina mazai kaloringas ir mazai riebalu turintis maistas. Jus galite valgyti viska, tik kas turi mazai kaloriju ir mazai riebalu, tai ir pranesa daktaras pries skirdamas siuos vaistus. Dar labai svarbus dalykas, kad tu pati turi troksti atsikratyti savo nepageidaujamu kilogramu ir zinoma nepamirsti nors po puse valandos per diena skirti aktiviam sportui, tik puse valandos. As taip pat buvau isbandziusi ivairias dietas ir badavimus, bet tikrai galiu drasiai teigti, kad sie vaistai veikia labai gerai. Butina susidraugauti su kaloriju skaiciuokle, kad tikrai zinotumete kiek kaloriju suvalgote per diena ir kiek riebalu ieina i kiekviena jusu patiekala. Kaip sakoma, reikia pakeisti savo maitinimosi iprocius kuriu mus ismoke mamos ir mociutes. Atsisakykite tu gal ir labai skaniu, bet tikrai labai riebiu padazu ir pagardu. As bijau net labai girtis, bet man per sias keturias savaites tikrai pavyko atsikratyti 10 kg. Kaip ir vyras man dave pastaba, kad tai net truputi per daug, bet taip tai tiesa, kuria ir pati negaliu patiketi. Svoris priaugo po antro vaikelio, o juo nusikratyti tikrai yra sunku. Buvo, kad pasisveriau ir isvydusi kiek sveriu buvau sokiruota, kad net vyrui buvo geda pasakyti, kad tiek sveriu. Svarstykles rode 100 kg! Tai per metus laiko savo pacios naturaliom pastangom atikraciau tik 5 kg ir nusprendziau, kad gal isbandyti xenical, nes viena bendradarbe akivaizdziai buvo numetusi svori su juo. Tai va per 4 sav. 10 kg rezultatas. Zinoma toliau mesiu ramiau, nes labai stipriai buvau apsiribojusi su riebiu maistu. Bet tikrai neturiu neigiamu atsiliepimu apie xenical, jei tik pati nenusizengiu jo taisyklem. Buvo, kad savaitgali pasmaguriavau kepta vistiena kuri buvo sumarinuota majoneze, tai salutinis poveikis buvo tas, kad tikrai reikejo fairio smile.gif, nes riebalu virsijama norma isejo lauk nesuvirskinta. Taip kad darykite mielosios pacios isvada, jei norite sulieseti su xenical, tai grieztai laikykites taisykliu. sekmes
Atsakyti
mano pazistama numete 10 kg per tris savaites gerdama po viena alli tablete per diena, nors pagal programa reikia tris gerti... rezultatai ispudingi!
Atsakyti
sveikos, aš susigundžiau Alli smile.gif nusipirkau šiandien, radau akciją vienam vaistinių tinkle. ir jau pradedu gert smile.gif man reikia nusikratyti daug kg ir greitai. na bet kaip išeis taip smile.gif Išstudijavau Alli svetainę, na man patiko visos rekomendacijos. Ir kas įdomu, aš niekad anksčiau nežiūrėdavau į riebalų skaičių produkte, neskaičiuodavau jo, man atrodė svarbu tik bendras kalorijų kiekis. Dabar žiūriu ir tuos riebalų kiekius, įdomu visai smile.gif
Kalbėjau su pažįstama vaistininke, ji galvoja, kad šitas preparatas nepavojingas, nes jis neveikia apetito, jis veikia tik suvalgytus riebalus, neleidžia organizmui dalies tų riebalų pasisavinti.
Mano nuomone Allli gal ir nepadės numesti labai daug svorio, bet jį vartojant privalu prisižiūrėt ką valgai ir kiek riebalų gauni, nes jei riebalų labai daug suvalgysi, tai pasireikš pašaliniai poveikiai, mergaitės anksčiau rašė kokie. Tai viskas gausis kaip ir turi būt - valgysi sveikesnį maistą, su mažiau riebalų, prisižiūrėsi ir tt. ir kris svoris. Na, kaip bebūtų, man patinka, aš dabar bandysiu, rezultatus pranešiu, jei kam nors įdomu smile.gif
Šiaip aš esu skeptikė, nemėgstu tų visokių stebuklingų preparatų, kurie mažina svorį. Bet na... Matyt visiems ateina laikas, kai ima bandyti kažką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Serena*: 13 gegužės 2010 - 21:21
QUOTE(coromandel @ 2009 10 22, 20:20)
xenical vartojant irgi reikalinga mazai kaloringa dieta.Jis veiksmingas tik tuo atveju,kada laikantis dietos valgoma kazkas riebesnio.Nes tada apie 30%riebalu neisisavina.O priesingu atveju,jis veiks,kaip liuosuojantis ir tiek biggrin.gif   zinau zymiai geresniu papildu,tikrai veiksmingi ir rezultatai matosi mirksiukas.gif

Kaip tik instrukcijoje rasoma, kad reikia valgyti riebu maista, tik tada veikia preparatas. Nors as to veikimo net prisiminti nenoriu doh.gif Ir svorio nenumeciau as su juo visai... Dar turiu beveik pilna pakuote, galvoju, kad parduoti reikes lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte666: 02 liepos 2010 - 12:00
QUOTE(pupyte666 @ 2010 07 02, 12:59)
Kaip tik instrukcijoje rasoma, kad reikia valgyti riebu maista, tik tada veikia preparatas. Nors as to veikimo net prisiminti nenoriu  doh.gif Ir svorio nenumeciau as su juo visai... Dar turiu beveik pilna pakuote, galvoju, kad parduoti reikes  lotuliukas.gif


Jus neteisi. Atidziau perskaitykite instrukcija. Raso, kad vartoti kuo maziau riebaus maisto. Ir is patyrimo sakau, jei jusu antsvoris yra koks 20 ir daugiau kg. tai svoris tikrai krenta stabiliai apie 4 kg.per menesi smile.gif
Buvau nupirkusi mamai, mitybos pakeisti nesugebejo, bet saziningai gere 3 menesius, numete 12 kg., kurie niekada nebeataugo. Ji beveik nevaiksto (sanariai), ir yra 75 metu. Tai jei gertu jauna moteris ir bent kiek judanti, tai manau numestu daugiau.
Sekmes mergaites 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes,

laikiausi visokiu dietu, bet nieko nesigavo schmoll.gif

Dabar geriu Alli, tai svoris galu gale pradejo kristi, nors ir pamirstu isgerti kasdien po 3 tabletes, o kartais ir visai apie jas pamirstu. Prisimenu tik tada, kai jauciuosi persivalgiusi biggrin.gif

Per 3 men numeciau 8 kg, aiskiai sumazejo drabuziu dydis nuo 44 iki 40 thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(domina @ 2010 07 22, 00:13)
Lietuvos vaistinėse visi preparatai, kuriuose yra sibutraminas uždrausti, ir jau turbūt nuo pavasario.
O maitinančiai mamai tikrai nereikia galvoti apie kažkokių papildų ar piliulių gėrimą- nustosit maitinti ir tam bus visas gyvenimas. Negi ir lelius su jumis lieknėti pradės?  biggrin.gif
Aš pati apie Ali pagalvoju, bet dar nesiryžau, todėl ir skaitinėju.


As apie Alli pirma issiklausinejau pas vaistininke, kaip veikia, tik tada pasiryzau. Pasake taip, kad 1 tablete sutraukia 350 ml riebalu. Jeigu valgai nesilaikydama viska is eiles, tai ir pasiima is suvalgyto maisto, o jeigu prisilaikai, tai pasiima is suvalgyto maisto, o kita ima is organizmo. Jas gerti butinai reikia valgant, geriau veikia.
Atsakyti
QUOTE(Vidulka @ 2005 03 15, 14:30)
Geras.O as buvau pasiryzusi paaukoti tuos pinigelius.Gal nevisi organizmai taip reguoja.O dar kai paskutiniu metu sedziu namie,gal surizikuot.Beje o kiek kainuoja 1 pokelis?
Motina kiek kg numetei su tais vaistais?


Papildyta:
QUOTE(_delete_ @ 2009 07 05, 17:13)
labuka,sunkiai krenta svoris nuo ju bet apetitas pagereja tai zymiai,per beveik metus apie 10kg tik pavyko atsikratyt tongue.gif
Papildyta:

labuka drinks_cheers.gif ,nauja dalyve as cia taciau ta xenical120 geriu senokai jau,nu kad svoris nebeauga tai tikrai bet kad kristu tai reikia pastangu verysad.gif

priskaiciau tiek nesamoniu apie xenical....as geriu jau 7menesius,numeciau 15kg jauciuosi super.sitie vaistai nekenkia sveikatai kaip kiti preparatai lieknejimui.o merginoms kurios gere ir nepavyko atsikratyti svorio tai turbut per daug valgote... smile.gif arba jums tiesiog netinka sis preparatas.siulau visiems pabandyti ka kankina svoris man tai sitie vaistukai:super .nebejauciu to pilnumo jausmo kuri anksciau jausdavau
Atsakyti
XENICAL arba ALLI? g.gif
Padėkit dabar galvoju ką geriau pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Mikeladzelo @ 2010 11 06, 02:48)
XENICAL arba ALLI?   g.gif
Padėkit dabar galvoju ką geriau pirkt?


Sunku pasakyti ka pirkti. Xenikal 2 kart stipresnis t.y.120 mg.orlistato, uz tat brangesnis uz ta pati kieki kaps. O Alli tik 60 mg.orlistato.
Stai ir atsakymas. Jums rinktis.
Be to, jei jums antsvoris koks 5 ar 10 kg., tai nepades sie vaistai. Garantuoju 100 proc. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danačka: 06 lapkričio 2010 - 12:46
QUOTE(Butaforija @ 2010 11 06, 13:50)


Isbandyta. Ir ne mano vienos. Per mazas antsvoris biggrin.gif

Nedaug puslapiu yra, paverskit nuo pradzios, yra ir mano postu kam padeda uztikrintai. O is kitu suprasit, kad nepadeda...........zodziu reikia paskaityti.
Atsakyti