Įkraunama...
Įkraunama...

Xenical ir Alli

Superinis dalykas, ji geriu jau ilgai ir galiu net ir kepsnius valgydama dziaugtis lieknu kunu ax.gif
Tik jei reikia kur nors eiti taj nepatarciau riebiai valgyti, nes gali riebalais vidurius paleisti, nemalonus dalykas doh.gif
Atsakyti
Manau, kad buna. Pati nevartojau, bet logiskai mastant, jei nekeiti mitybos iprociu ir toliau kaip cia kazkuri rase, valgai kepsnius, tai kol vartoji Ali, tai kepsniu riebalus surisa ir pasalina, o jei nebegeri, tai ir nebesurisa, vadinasi vel viskas seda i lasinukus ten kur nereikia. Tai belieka arba pastoviai gerti, arba keisti mityba.
Atsakyti
Idomu, gal kas zinote, ar geriant ALLI galima vartoti alkoholi? Laukia keletas baliuku, ir noriu pradet vartot preparata..... g.gif
Atsakyti
labas.Esu ir as vartojusi siuos vaistukus.MAN JIE PATIKO SAVO poveikiu ir jokiu pasaliniu pozymiu nebuvo.Kadangi jie brangus,as paskaiciavau kad viena kapsule kainuoja apie 5lt.,tai automatiskai pradejau vengti riebesnio maisto kad sutaupyciau dar viena kapsule kitam kartui kai pavalgysiu riebiau.Taip mano organizmas gaudavo maziau kaloriju ir svoris tolygiai mazejo.
Atsakyti

 ! 
Forume griežtai draudžiama prekiauti/platinti/dovanoti vaistus, maisto papildus ir panašiai. Tokios žinutės yra trinamos. Pasikartojus, bus skiriamos nuobaudos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 18 balandžio 2012 - 12:04
Liekninančios tabletės - http://tonzes.com/slimlt.htm
mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi. 
Atsakyti