Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(/ Lisa / @ 2009 08 22, 00:16)
Mano lupos pries kokius 2 metus..
user posted image

Kadangi kazkiek pabluko , atsirado svesesniu demeliu, tai ejau atinaujinti pas ta pacia meistre. 
Mano lupos tik ka po  atnaujinimo proceduros...

user posted image

Spalva turetu buti persikine. 4u.gif

persikine aš manau ne bus. ( Persik ja dumaju budet složno polučit imho....u vas osnova starogo makiža holodnogo tona...dlja polučenija persika eto složnaja zadača).
Atsakyti
QUOTE(letta_n @ 2009 08 22, 00:28)
persikine aš manau ne bus. ( Persik ja dumaju budet složno polučit imho....u vas osnova starogo makiža holodnogo tona...dlja polučenija persika eto složnaja zadača).

Ziuresim, bent kazkiek i persiko puse. Dar galesiu nueiti i korekcija, truputi apatine lupa reikes manau patiesinti... biggrin.gif

Bet si karta istveriau be injekcijos suleidimo.. Idesiu foto, kaip atrodziau pries 3 metus , kai dare lupas su injekcija... doh.gif


Papildyta:
Silpnais nervais prasau neziureti... biggrin.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 21 rugpjūčio 2009 - 22:44
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 08 22, 00:36)
Ziuresim, bent kazkiek i persiko puse. Dar galesiu nueiti i korekcija, truputi apatine lupa  reikes manau patiesinti... biggrin.gif

Bet si karta istveriau ve injekcijos suleidimo.. Idesiu foto, kaip atrodziau pries 3 metus , kai dare lupas su injekcija... doh.gif

Lili, dorogaja a začem inekcii?????????? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(letta_n @ 2009 08 22, 00:44)
Lili, dorogaja a začem inekcii?????????? blink.gif

Jau rasiau, kad labai skausmo bijau ir negalejau kenteti. Suleido injekcija. ( pries 3 metus) Si karta iskentejau ir apsejau be injekcijos. Esu labai baile ir jautri... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 21 rugpjūčio 2009 - 22:52
blink.gif
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 08 22, 00:51)
Jau rasiau, kad labai skausmo bijau ir negalejau kenteti. Suleido injekcija. ( pries 3 metus) Si karta iskentejau ir apsejau be injekcijos. Esu labai baile ir jautri... biggrin.gif

blink.gif est prekrasnie geli dla obezbolivania...... zaemže kilot?
Atsakyti
QUOTE(letta_n @ 2009 08 22, 00:59)
blink.gif
blink.gif  est prekrasnie geli dla obezbolivania...... zaemže kilot?

As galvoju, kad visus gelius jau pabandziau ir viska zinau mirksiukas.gif , tik man vistiek skauda. Jautri labai...
Atsakyti
konturis su retašavimas , po 4 men.[img=http://img522.imageshack.us/img522/3165/per19.th.jpg]
Atsakyti
O įdomu daro kas nors taip: viršutinė lupa kontūras su retušavimu, apatinė tik retušavimas biggrin.gif Na nežinau, man pažiūrėjus į jau "padarytas" lupas baisiai nepatinka ta linija po apatine lūpyte, tai mastau gal galima jos būtų neapvedinėti, ar labai juokingai atrodytų? g.gif
Kas gali iš patirties papasakoti, ar taip kas nors daro, Lisa, gal Jūs? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pipe @ 2009 08 23, 00:44)
O įdomu daro kas nors taip: viršutinė lupa kontūras su retušavimu, apatinė tik retušavimas biggrin.gif  Na nežinau, man pažiūrėjus į jau "padarytas" lupas baisiai nepatinka ta linija po apatine lūpyte, tai mastau gal galima jos būtų neapvedinėti, ar labai juokingai atrodytų?  g.gif
Kas gali iš patirties papasakoti, ar taip kas nors daro, Lisa, gal Jūs? 4u.gif

Zinoma, galima padaryti tiesiog lengva retusavima, be riskaus konturo.
Atsakyti
Dorogie dami, kakoi cvet permanentnogo makiaža vi bi predpocli na svoih gubah ?
Atsakyti
spssibo za ocenku raboti....
Menja často udivljaet to, čto naši dami prosjat temnie tona dlja gub ( naverno hotjat čto bi vse videli , čto u nih sdelan permanent smile.gif )
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi ir ispudziais smile.gif Esu labai patenkinta Lisos is supermamu darbu. Pagaliau ir antakius pas ja pasidariau.. Po korekcijos galesiu ir foto ideti...Ir visai neskaudejo,nors esu labai jautri,net nzn,gal pas ja geliai kokie stebuklingi,, bigsmile.gif
Atsakyti