Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Olesta, labai spalvingas ir originalus tortukas thumbup.gif
Atsakyti
wau mergaites kiek tortuku per toki trumpa laika,jau visu ir neisvardinsiu bet tikrai visos tikros saunuoles labai grazus,originalus,spalvingi tortukai 4u.gif ax.gif ax.gif
as irgi atnesu savo graitai padaryta dar greiciau suvalgyta lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau toks skanus gavosi su vaisias blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Joooooo, mergaites, jusu tortukais tiesioooog neimanoma atsistebeti! thumbup.gif Visu tokie grazus, originalus!

Aciu uz patarimus ir nuomones, del karamelinio ganaso. Pas mane problema buvo cukraus virime. Matyt negaledavau sulaukt kol jis paruduos, nors viriau ilgokai (cia matyt is baimes lotuliukas.gif kai Cipciuko bezui verdi sirupa, tai vis bijai nepervirt). Nzn kas man gausis (bet jau abejoju ar gausis), viriau, viriau, nelabai man jis ten rudavo (o pavirsiuj jau toks kaip cukrus atsirasdavo, tai ir bijojau ilgiau virt), po to ipyliau pasildinta grietinele, viskas graziai issimaise. O vat del plakimo.... tai matyt neissiplaks schmoll.gif Saldytuve jau ilgai stovi pabandziau plakt, tai neiisplaka, tik sutirstejo kazkiek. Tai padejau atgal i saldytuva iki ryto. Dabar galvoju, o gal tiesiog grietineles siek tiek saltos pripilt ir tada dar pabandyt? g.gif O jei nesigaus, tai tiesiog reiks plakta grietinele aptept.
Atsakyti
neramuole tortukas kaip is kokios pasakos wub.gif o gulbes kokios dailios 4u.gif

olesta tavo tortukas su kepure superinis thumbup.gif kita meta ir man tokio reikes tongue.gif (tikiuosi rolleyes.gif )

rozmarinas tik prasau neisizeisti, betman kazkaip nebaigtas tortukas atrodo, gal dar keleto gelyciu truksta, na nezinau unsure.gif bet siaip tai labai originalus smile.gif

vaidulyteee gal butu galima placiau is ko ir kaip susuktos tos vaisines rozyles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejk: 27 birželio 2009 - 23:48
vaidulyteee gal butu galima placiau is ko ir kaip susuktos tos vaisines rozyles?
[/quote]

tai kad cia persikai koncervuoti ir labai plonai supjaustyti juostutem,taip pat galima daryti is obuoliu bet visu pirma juos reikia plonai supjaustyti ir isvirti sirupe (vanduo+cukrus)ir dazu galima ipilti i sirupa tada gaunasi pvz raudonos rozytes,man labai patiko su vaisias puost,greit,lengva ir skanu,nes as pati nemegstu nei marzipano nei marshmellow mases schmoll.gif tai visada issimeta visi papuosimai.o su vaisiais viskas susivalge biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 27, 11:08)
nu įmetu naktinį vargelį,

man patinka wub.gif jėginis ..
privertei susimastyt, koks buvo mano vestuvinis tortas.. ogi neprisimenu.. unsure.gif reiks fotkes pavartyt..

QUOTE(Meian @ 2009 06 27, 13:54)
Nezinau, kaip aiskiai ta nupasakot, bet esme ta, kad tiesiog stengiesi butent ta klostuota vieta padaryt storesne pakeliant mase ir graziai nuleidziant, o ne kaip nors tampant.

ko gero čia ir bus mano klaida - kai dengiu, aš visada stengiuos tą masę patempti, palygindama. Ir taip pridarau dar daugiau klosčių doh.gif atrodo, skaitau skaitau, o nepagaunu kampo doh.gif blush2.gif nugis reik tą masę netempt, o gniuždyt probleminėse vietose..

QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 27, 14:25)
Naitas ...pas mane ant visų tortų tie kryngeliukai iš beze , puikiai laikosi ....kas liečia baltą aisingą , kuo ilgiau ( 3 val .) suksi tuo jis baltės , taip pat jis sukamas rankomis ne mikseriu , dar - yra pirkti spac balti milteliai , pora grūdelių ir aisingas toks baltas , kad tas baltumas net " akį veria " .....

naudinga info book.gif:

QUOTE(davija @ 2009 06 27, 16:38)
turiu vieną klausimą, aš niekad nedarau dviaukščių tortų, tai man įdomų nuo kokio aukšto pradeda pjaustyt ir kaip atrodo pjaustomas tortas daugiaukštis g.gif

tai žiūri vietoj, kaip atrodys tortas, kai nupjausi vieną ar kitą dalį.. dalinti tortuką pradedi nuo garbingiausių svečių..
šiaip tai ir aš neįsivaizduoju, kaip ten barbių sijonus pjausto..

QUOTE(Renata123 @ 2009 06 28, 01:35)
Tai padejau atgal i saldytuva iki ryto. Dabar galvoju, o gal tiesiog grietineles siek tiek saltos pripilt ir tada dar pabandyt?  g.gif  O jei nesigaus, tai tiesiog reiks plakta grietinele aptept.

Tu labai kantri.. aš taip ilgai nesivozojau su tuo ganašu.. man irgi nepavyko.. bet pats snikersas tada gavosi superinis.
Atsakyti
dar aš čia.. kilo klausimas: padengiu grybų kotellius aisingu: baltymas, cukraus pudra ir citrinos rūgštis. Kai išdžiūsta, balti koteliai įgauna švelnią geltoną spalvą, ir ne vientisai, bet ploteliais.. kas tai galėtų būti? Dažiau grybukus ne kartą, bet praktiškai visada matau tuos pageltimus doh.gif
Džiovindavau ryžiuose susmaigsčius. Galvojau, čia nuo sąlyčio su kruopom neva nusidažo doh.gif džiovinau ant pagaliukų susmaigsčius, - vistiek gelsva spalva vietomis prasimuša. doh.gif
Atsakyti
Neramuole, Tavo tortas tai išskirtinai nerealus, kažką panašaus įsivaizdavau, bet gulbės tai pritrenkė wub.gif wub.gif wub.gif super thumbup.gif o gal gali papasakoti iš ko darei? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
neramuole tokiu vaizdu atnese wub.gif wub.gif ir pati pabego biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas, aciu pagyras, tikrai ju nenusipelniau ax.gif , merginos sijonas darytas is 4 laksteliu ispjautu mazejancia tvarka, gulbes tikrai labai grazios deja jos ne mano darytos o parskridusios is lenkijos biggrin.gif mazoms gelytems turiu formeliu, jas parsisiunciau per bendra jungtini mergaiciu uzsakyma is ebay, atrodo viskas ai vakar enbeprisijungiau nes buvo mazyles gimtadienis dorojom torta biggrin.gif nelabai ir beliko is 7.5 kg ax.gif
olesta tavo koks idomus tortukas, o jau peliuko grozis wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti