Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visuokius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-e barbi ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jus esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Taip pat norėčiau priminti, kad konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Štai kaip mes išmokom puošti tortus:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Inočka kur tavo snikersas user posted image....jau kiba suniamniojot ,turėjo būti skanus , su tokiais nuotykiais darytas.

Ačiuks už temikę user posted image
Atsakyti
Aciu Inočka uz nauja temele 4u.gif
Atsakyti
Man karamelinis ganašas vistik neišsiplakė doh.gif naudojau 35 proc grietinėlę, medučiui labai gerai išsiplakė, o šįkart matyt nebuvo lemta jos išplakt net ir iš ketvirto karto doh.gif įdėjau želatinos, biškį apstingo, tai supykus aptepliojau belekaip doh.gif Niekaip aš neišmoksiu gražiai padaryt tortų doh.gif Pats snikersas skanus pasidarė tik į trečią dieną, iš pradžių mums per saldus buvo, dabar thumbup.gif
Bet pasak vyro, niekas neprilygsta medučiui rolleyes.gif
Atsakyti
Nu ka merginos, matyt laukiat mano pabaisos hihihi.gif , ziuriu niekas neraso .

Oj, Cipciuk, nesuniamnijom. Ne mano skonio tortas. Nezinau, kaip cia mes ji iveiksim, vaikui nepatiko, man irgi, nors MB sako, kad visai jam skanu. MB i darba ryt puse nesis, nes kitaip bus batai doh.gif

Gerai, jau rodau. Nors ir geda cia pirma puslapi gadint. Va kas buna, kaip perplaki grietinele doh.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 07 birželio 2009 - 15:11
QUOTE(Inočka @ 2009 06 07, 16:05)
Nu ka merginos, matyt laukiat mano pabaisos hihihi.gif  , ziuriu niekas neraso .

Gerai, jau rodau.  Nors ir geda cia pirma puslapi gadint. Va kas buna, kaip perplaki grietinele  doh.gif 
user posted image

user posted image

Inočka cia darei su rozyciu antgaliu?
Na jei taip tai visai liuks atrodo ir is grietineles smile.gif net nereikia spacialaus kremo.
Atsakyti
rutyte11, baik tu cia tyciotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 07, 16:05)
matyt laukiat mano pabaisos hihihi.gif 



bijau.gif tikrai, koks ''pabaisa'', Inocka greiciau nesk man ji, kaip nors sudorosim toki ''pabaisa'' hihihi.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 07, 16:13)
rutyte11, baik tu cia tyciotis  lotuliukas.gif

As nesitycioju blink.gif Rimtai palyginti su mano kreminem rozes tavo tikrai grazesnes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 07, 16:05)
Nu ka merginos, matyt laukiat mano pabaisos hihihi.gif  , ziuriu niekas neraso .



na, jei cia baisuoklis, tai tada man tik patyleti reiktu biggrin.gif
man tai labai grazus tortukas 4u.gif o roziu is kremo daryti,matyt, ilgai dar neisdrysiu daryti, man cia aukstasis pilotazas rolleyes.gif
Atsakyti
inocka,neklausk ka mb iziurejo ten,bet sake erotiskos rozes hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Mergaites, cia ikeliau ta savo torta tam, kad pamatytumet, kad visiems buna PROVALAS. Kadangi tortas savam vartojimui, tai per daug nesukau galvos ir palikau taip kaip yra, tingejau begti per toki ora dar grietineles.

Jei butu ne sau, tai tikrai taip nepalikciau. mirksiukas.gif
Atsakyti