Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti II

QUOTE(iowa @ 2009 09 23, 13:32)
hm isigijau masiniuka ir neveikia  priekiniai valytuvai ,kartais kai uzvedu ,tai suveikia sekundei ,ir vel stovi ,o galinis veikia  doh.gif  patarkit ka daryt ,skysti purskia ir jo yra  doh.gif

Pabandyk žėt patį mechanizmą valytuvo.. g.gif Gal ten problema..
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2009 09 23, 12:32)
hm isigijau masiniuka ir neveikia  priekiniai valytuvai ,kartais kai uzvedu ,tai suveikia sekundei ,ir vel stovi ,o galinis veikia  doh.gif  patarkit ka daryt ,skysti purskia ir jo yra  doh.gif

Aš ir ta problemą turėjau. Vežiau mašiniuką pas mašinos elektrikus tai buvo laidas nutrūkęs ar atsikabinęs , dabar viskas tvarkoje.
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 09 23, 13:36)
Pabandyk žėt patį mechanizmą valytuvo..  g.gif Gal ten problema..

nu bandysiu atdaryt ,kaupias lietus ,tai reik kad jie veiktu blush2.gif

QUOTE(Dakie @ 2009 09 23, 13:48)
Aš ir ta problemą turėjau. Vežiau mašiniuką pas mašinos elektrikus tai buvo laidas nutrūkęs ar atsikabinęs , dabar viskas tvarkoje.

o kiek kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2009 09 23, 13:32)
hm isigijau masiniuka ir neveikia  priekiniai valytuvai ,kartais kai uzvedu ,tai suveikia sekundei ,ir vel stovi ,o galinis veikia  doh.gif  patarkit ka daryt ,skysti purskia ir jo yra  doh.gif

greičiausiai bus blogi jungiklio kontaktai arba pats jungiklis
schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos.Na as ta kuri pirmoji sukiau sia tema.Bet laikui begant deja maciau kad ant manes buvo pikstama.Neva per daug is interneto info ikeliu.
Na as pati eisu vairuotuoja.Turiu Reno Safrane, pries tai golfa 2.Na visa laika domejausi technika.
Tad jai jus nieko pries kartai galeciau rasti kokios info.O jai busiu pati patyrusi toki gedyma tai is savo patirties gal padesiu.Beto internetas tikrai visagalis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JurSan @ 2009 09 23, 13:51)
Sveikos.Na as ta kuri pirmoji sukiau sia tema.Bet laikui begant deja maciau kad ant manes buvo pikstama.Neva per daug is interneto info ikeliu.
Na as pati eisu vairuotuoja.Turiu Reno Safrane, pries tai golfa 2.Na visa laika domejausi technika.
Tad jai jus nieko pries kartai galeciau rasti kokios info.O jai busiu pati patyrusi toki gedyma tai is savo patirties gal padesiu.Beto internetas tikrai visagalis. ax.gif

Tikrai nieko prieš. Aš nesu tokia patyrusi vairuotoja taigi viska dažniausiai klausinėju forumuose. smile.gif
Atsakyti
As tai ir kai ko reikia tai tik per interneta randu visokius visokiausius atsakymus i man rupymus klausimus.Kai ka per pazystamus. mirksiukas.gif
Et jau ir man reikia keisti visus dirzelius,filtrus ir tepalus.Nors mazai vazinejam bet jau praejo 3 metai kai nupirkom masinukas o dar filtrai nekeisti.Baj turiu benzinine safraniuke.
Ir dar reikia padaryti ratu suvedyma nes ir priekio kaires padangos viena puse daugiau sudilusi.Bet jau kaip nors atvazinesiu su tokios iki kol reikes jau ziemynes keistis.Tada kai keisiu tada man subalansuos ir padarys suvedima.
Noreciau dar nuvaryti i diagnostika nes kazko vis negesta mano lempute SERVISe.Tai lai elektrikas patikrins su gera aparatura.Ir kaina tik kaip man sake brolis apie 60lt.Bet cia Vilniaus pakrasty.
Atsakyti
g.gif rolleyes.gif
Na tai kaip sekasi ?
Atsakyti
Patarkit,kaip paruosti masinyte ziemos metui?Ka suziureti,ka patepti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingaaaa @ 2009 10 04, 13:00)
Patarkit,kaip paruosti masinyte ziemos metui?Ka suziureti,ka patepti smile.gif


Pasikeist tepalus,antifriza,filtrus,jei seniai keisti,na,veliau dar zieminiais batukais perausi,ir kaip ir viskas butu,jei visa kita tvarkinga ax.gif
Atsakyti
As noreciau paklausti, kokia masina geraiu pirkti - dyzelinine ar benzinine? Zinau, kad degalu sanaudu poziuriu geriau yra dyzelina. Bet kaip masinos eksploatacija, ar tai, ka sutaupysi ant degalu, nereiks padengt masinos prieziurai? Girdejau, kad dyzelinine masina reikia kur kas labiau priziureti ir pan. Gal yra nusimananciu sia tema, patarkit.
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2009 10 06, 10:10)
Girdejau, kad dyzelinine masina reikia kur kas labiau priziureti ir pan.

Aš ir girdėjau.. Ir man tokios kalbos visai nelogiškos, nežinau, iš kur toks įsitikinimas..
Visvien, kaiop bebūtų, dauguma perkam naudotas mašinas..
Taigi, tiek į benzininę, teik į dyzelinę gali tekt tiek pat remontuot..
O tokiom kalbom patikėčiau tik tada, kai būtų paimtas to pačio modelio, metų keli nauji auto ir sulyginti metam einant remonto kaštai.. Aišku, ir vairuotojai turėtų vienodai važinėt - nuo važiavimo irgi daug kas priklauso..
O kol tai nėra padaryta - netikiu tokiom kalbom, netikėjau ir nepatikėsiu schmoll.gif

Va labai geras pvz. yra iš patirties:
pas mane du pašįstami turi golfus (aišku nenaujus, berods '96), tai dyzelinis +/- tvarkoj, o va benzininis remonte kas savaitą stabiliai stovi biggrin.gif
Vairuotojai aišku irgi skirias, to benzininio tai uraganas biggrin.gif Keliai, kuriais tie golfai laksto maždaug tie patys..


Atsakyti