Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti II

Aš prisiminiau vieną dalyką su tais D, TD.. Pagal gamintojus, kaip jie rašo, tai D, TD, TDI kuro sąnaudos nesiskiria.. Bet realiai kiek teko susidurt - D už tuos TD, TDI.. ant viso litro mažiau ima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2008 02 08, 07:41)
Aš prisiminiau vieną dalyką su tais D, TD.. Pagal gamintojus, kaip jie rašo, tai D, TD, TDI kuro sąnaudos nesiskiria.. Bet realiai kiek teko susidurt - D už tuos TD, TDI.. ant viso litro mažiau ima  g.gif

D yra be turbinos, tai normalu, kad mažiau ima. Bet ir traukia ne taip rolleyes.gif
O tas vieno litro skirtumas, tai nemanau kad daug sutaupyt padeda.
Mano 1,9 TDI (ir dar su DI raudonom raidėm) ryja apie 6 litrus, na daug važinėjant mieste, per kamčius - apie 7.
Autostradoj važiuojant apie 110 km/h - sąnaudos 5,2 litro / 100 km.
Va jei važiuojant 140 km/h - sąnaudos jau virš 7 litrų / 100 km.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acacia: 08 vasario 2008 - 09:36
QUOTE(Acacia @ 2008 02 08, 09:33)
D yra be turbinos, tai normalu, kad mažiau ima. Bet ir traukia ne taip  rolleyes.gif

Tai žinau, kad be turbinos, ir savaime aišku, kad traukia ne taip.
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2008 02 08, 09:35)
Tai žinau, kad be turbinos, ir savaime aišku, kad traukia ne taip.

Parašiau nepaskaičius, kad apie tai jau ankstesniame puslapyje diskutavot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 02 08, 07:25)
Gal dar yra kokių panašių puslapių?


http://www.avtomarke...ipts/info/tech/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vladislava: 08 vasario 2008 - 10:38
Yra lietuviškas
http://www.automobil...biliu katalogas

Kažkas čia jua dėjo šitą nuorodą..

Bet kad mano Xantia 9.3 mieste ryja, tai kažkas fantastiško lotuliukas.gif Nu pas mane tiek nesuėda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2008 02 08, 11:44)


Bet kad mano Xantia 9.3 mieste ryja, tai kažkas fantastiško  lotuliukas.gif Nu pas mane tiek nesuėda  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Maniskes "apetitas" irgi mazesnis...
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2008 02 08, 10:33)
D yra be turbinos, tai normalu, kad mažiau ima. Bet ir traukia ne taip  rolleyes.gif
O tas vieno litro skirtumas, tai nemanau kad daug sutaupyt padeda.
Mano 1,9 TDI (ir dar su DI raudonom raidėm) ryja apie 6 litrus, na daug važinėjant mieste, per kamčius - apie 7. 
Autostradoj važiuojant apie 110 km/h - sąnaudos 5,2 litro / 100 km.
Va jei važiuojant 140 km/h - sąnaudos jau virš 7 litrų / 100 km.

O ta I raidė? Na, nusipezėsiu tai nusipezėsiu, bet ar ji reiškia tiesioginį įpurškimą? Kuo skiriasi tiesioginis ir paskirstomasis įpurškimas? Ta prasme ne kas tai yra, o kuo skiriasi vieno ir kito įpurškimo rezultatai? Turi įtakos kuro sunaudojimui? 4u.gif

QUOTE(Vladislava @ 2008 02 08, 11:38)

Super, radau ko man reikia 4u.gif

QUOTE(Amry @ 2008 02 08, 11:44)
Bet kad mano Xantia 9.3 mieste ryja, tai kažkas fantastiško  lotuliukas.gif Nu pas mane tiek nesuėda  lotuliukas.gif


Maniskes "apetitas" irgi mazesnis...

O koks variklis ir kiek "jama" kuro, jei ne paslaptis? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 08 vasario 2008 - 11:43
QUOTE(aisvyde @ 2008 02 08, 11:37)
O koks variklis ir kiek "jama" kuro, jei ne paslaptis? 4u.gif

Pas mane 1.9TD.. Nu kuro.. Trąsoj apie 5.2.. O mieste... Nu sakyčiau 6-7, ne daugiau g.gif Ir to man rodos 7 netraukia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2008 02 08, 12:42)
Pas mane 1.9TD.. Nu kuro.. Trąsoj apie 5.2.. O mieste... Nu sakyčiau 6-7, ne daugiau  g.gif Ir to man rodos 7 netraukia  g.gif

biggrin.gif Pas mane irgi 1.9 TD ir suvartojimas kuro laabai panasus...
Atsakyti
Nu sveikutes, žiuriu cia visos auto ases biggrin.gif , tai gal ir mano beda kam pažystama bus. Vienu žodziu turiu AUDI B4 2,0 litro. Anksciau viskas kaip ir normaliai su tuo "edimu" buvo nu kažkur 11-12 litu/100km.(duju). O pastarasias dvi savaites 18 ltr/100km blink.gif blink.gif . Nu isipyliau 25,68litro ir užgesau nuriedejusi 140km. Tai kas cia per velnias blink.gif g.gif ?
Ir dar vienas bajeris: stabdžiu pedalas "nukrenta"nu tipo suminksteja karts nuo karto. Tai pirma karta reikia minti iki galo, kad stabdyti pradetu, antra karta jau kietesnis, o trecia karta jau normalus. Tai taip ir "pompuoju' pries kokia sankryža schmoll.gif . Kas tai galetu buti?
Aciu visoms bandancioms padeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyturys @ 2008 02 13, 15:13)
Nu sveikutes, žiuriu cia visos auto ases biggrin.gif , tai gal ir mano beda kam pažystama bus. Vienu žodziu turiu AUDI B4 2,0 litro. Anksciau viskas kaip ir normaliai su tuo "edimu" buvo nu kažkur 11-12 litu/100km.(duju). O pastarasias dvi savaites 18 ltr/100km blink.gif  blink.gif . Nu isipyliau 25,68litro ir užgesau nuriedejusi 140km. Tai kas cia per velnias blink.gif  g.gif ?
Ir dar vienas bajeris: stabdžiu pedalas "nukrenta"nu tipo suminksteja karts nuo karto. Tai pirma karta reikia minti iki galo, kad stabdyti pradetu, antra karta jau kietesnis, o trecia karta jau normalus. Tai taip ir "pompuoju' pries kokia sankryža schmoll.gif . Kas tai galetu buti?
Aciu visoms bandancioms padeti 4u.gif


Stabdziu reikia isorinti manyciau, bet tokiaia klausimais geriausia kreiptis i stipriaja lyti. O del ryjimo, cia ne saltuoju periodu kartais?
Atsakyti