Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti II

QUOTE(vovere74 @ 2008 06 19, 08:45)
-apšvifkes- kas tas per daiktas?

nu speju, kad tai nuo zodzio "apsvietimas" - lempos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 19, 09:45)
-apšvifkes- kas tas per daiktas?

nu čia ant visų keturių durų kur yra tas dalykas iš salono pusės, kur rankelnėlė jame langui atsukt, rankena durim atidaryt, porankis - va tas visas gabalas su medžiaga ant viršaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2008 06 19, 00:18)
ir dar smile.gif kur perkata valytuvus?  ax.gif  pirkau maximoj - nukrito -po keliu dienu, statoile - brangus velniskai ir po keliu menesiu nebevalo kaip turetu  doh.gif


as tai pirkau Lirostoj ( japoniskom auto). tai neblogai valo ir laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 19, 09:36)
Liuks thumbup.gif  Prisiminiau kaip tas daiktas vadinamas - moldingas. Norėjau vis apie juos paklaust, bet niekaip neprisiminiau kaip vadinasi blush2.gif  Mano opeliuko vienas moldingas atšokęs, ne daug, bet erzina nerealiai, be to kartais neturiu laiko pati plauti mašinos tai galėčiau į kokią automatinę Statoilo plovyklą užlėkt, bet bijau, kad tą moldingą ten ir paliksiu ax.gif  Gal kam teko pačiom jį klijuoti? Man darbe chebra sako - ai, su spiritu nuriebalink ir momentu klijuok, laikys. Hm g.gif  Kažkaip netikiu. Vyrelis mano vis žada ir žada man jį sutvarkyt, bet matau, kad dar ilgai nesišviečia man jo pagalba.


Jei tas atšokęs MOLDINGAS yra opeliuko, tai kaip ir aišku....Čia bendra liga ir aš su Omega turėjau bėdų...Esmė ta, kad tų plasmasinių laikiklių pakeitimas gali nieko nereikšti....
Moldingo konstrukcija: plastikinės juostos vidinėj pusėj yra ilieta plasmasėn skardinė juosta su skylutėm, kuriosna kišasi tie plasmasiukai ir kitais galais tvirtinasi į duris.
Bėda ta, kad ta skarda supūna, ji laikosi prie durų, o iš0rinė plasmasė jau nebesilaiko,...tada klijavimas be galo....vienoj vietoj priklijuoji-atšoka kitoj.
Aš padariau taip: nulupau moldingą , ilupau ir išmečiau velniop tos skardinės juostos likučius, su visais plasmasiukais....Plastikinio moldingo likusią tuščią vidinę ertmę užpildžiau silikoniniais stiklo klijais (brangūs zarazos - 80 lt už triūbą) ...ir priklijavau. Sudėtingiausias dalykas - tiesiai uždėti ir lygiai prispausti,....ir išlaikyti minimum 12 val.Aš dariau garaže, atremdamas į sieną su daug pagaliukų...Laikosi jau antri metai....
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2008 01 16, 14:58)
Praeitą savaitę sugedo stabdžių stiprintuvas, pakeitėm. Tai va, stabdžiai vėl yra, tik kad pedalas labai minkštas, daug minkštesnis nei buvo, servise sakė, kad viskas čia tvarkoj, stabdžiai yra ir normalūs, bet man tai kažkas ne taip g.gif 

Kai remontuoja stabdžius į stabdžių sistemą patenka oro, todėl po remonto ją reikia gerai nuorint, stabdžių skystyje susidaro daug mažų burbuliukų, dėl kurių stabdant ir padidėja stabdžių pedalo eiga ir reikia stipriau spausti stabdį. Jei sistema sandari ir niekur nesisunkia stabdžių skystis, greičiausiai po remonto bus blogai nuorine stabdžių sistemą. Tai nesudėtinga procedūra, galima atlikti daugumoje servisų. Gal būt jau laikas pakeisti stabdžių skystį. Jei mašina nėra labai sena, stabdžių skystį rekomenduojama keisti kas keletą metų, nes jis labai gerai absorbuoja drėgme. Po kiek laiko gali aprūdyti stabdžių sistema ir pablogėti stabdymo kokybė.
Dar reiktų pažiūrėti ar užvedus variklį ir laikant gan stipriai nuspaudus stabdį, jis po kiek laiko nepradeda labai iš lėto spaustis gilyn. Jei taip, greičiausiai bus kažkur nesandari stabdžių sistema.
Atsakyti
Tik dabar pastebėjau doh.gif kad atsakiau į labai seną žinutę, bet informacija manau bus aktuali daug kam. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyturys @ 2008 02 13, 15:13)
Ir dar vienas bajeris: stabdžiu pedalas "nukrenta"nu tipo suminksteja karts nuo karto. Tai pirma karta reikia minti iki galo, kad stabdyti pradetu, antra karta jau kietesnis, o trecia karta jau normalus. Tai taip ir "pompuoju' pries kokia sankryža schmoll.gif . Kas tai galetu buti?

Žinutė sena, bet manau aktuali. Kai pradeda dinginėti stabdžiai, tai signalas, kad reikia keisti stabdžių skystį. Jei mašinoje yra kompas, tuomet jis praneš, kad kažkas negerai. Jei nėra, pradės dinginėti stabdžiai (bet ne visiškai). Tai reiškia, kad: trūksta stabdžių skysčio; papuolė oro į stabdžių skystį; papuolė vandens į stabdžių skystį. Kaip dėl stiprintuvo nežinau, bet gal tai irgi susiję. Vienu žodžiu, atsakymas vienas - tiesiu taikymu į servisą, nelaukti kol visai dings stabdžiai
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 06 20, 13:16)
Žinutė sena, bet manau aktuali. Kai pradeda dinginėti stabdžiai, tai signalas, kad reikia keisti stabdžių skystį. Jei mašinoje yra kompas, tuomet jis praneš, kad kažkas negerai. Jei nėra, pradės dinginėti stabdžiai (bet ne visiškai). Tai reiškia, kad: trūksta stabdžių skysčio; papuolė oro į stabdžių skystį; papuolė vandens į stabdžių skystį. Kaip dėl stiprintuvo nežinau, bet gal tai irgi susiję. Vienu žodžiu, atsakymas vienas - tiesiu taikymu į servisą, nelaukti kol visai dings stabdžiai

Dar galimas variantas, stiprintuvo mandžetėliai baigia isšeiti, arba galinis stabdžio skirstytuvas kvailioja.
Atsakyti
Gal kas galit man paaiskinti apie kuro sanaudas? Ar turi itakos sanaudoms nekokybiskas benzinas?

Vasara su savo mitsubishi carisma (automatine pavaru deze, 1.8) uzsipylusi pilna baka (55l) nuvaziuodavau apie 550km, atejus ziemai sanaudos pasikeite pilno bako pakanka apie 400km (14l/100km) nuvaziuoti. O pries naujaka, per masini uzsipilima pyliausi ir as - tai nezinau ar bako uzteks nuvaziuoti 350km (16l/100km), be to masina eme keistai trukcioti kai sustoju sankryzoje. dabar klausimas: gal man reikia susirupinti masinos bukle? gal kur nors yra koks defektas? Ar tai yra normalu, kad masina ziema ryja 60% benzino daugiau nei vasara?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigita: 22 sausio 2009 - 17:02
Pas mane ta pati situacija su astra,tik ji netrukcioja smile.gif Dideliu kuro sanaudu priezastis (mano atveju)-vazinejimas trumpais atstumais,iki darbo man tik keturi kilometrai,isvaziuoju nakti,masinos nesildau,tuos km pravarau penktu begiu per miesta,taigi...Namo griztu panasiai,tik leciau,nes dar ne visai naktis buna smile.gif Motoras labai nemegsta dirbti saltas.Isvaziavus uz miesto arba kad ir po miesta daugiau pasimalus(per iseigines buna ir po simta km susuku) kuro sanaudos visai nedideles,vasarines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2009 01 22, 16:59)
Ar tai yra normalu, kad masina ziema ryja 60% benzino daugiau nei vasara?

Šiaip, žiemą visada kuro daugiau susivalgo, nei vasarą 4u.gif Bet kad ant tiek, nemanau..
Oro filtrą gal laikas pakeist..
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2009 01 22, 16:59)
Gal kas galit man paaiskinti apie kuro sanaudas? Ar turi itakos sanaudoms nekokybiskas benzinas?

Vasara su savo mitsubishi carisma (automatine pavaru deze, 1.8) uzsipylusi pilna baka (55l) nuvaziuodavau apie 550km, atejus ziemai sanaudos pasikeite pilno bako pakanka apie 400km (14l/100km) nuvaziuoti. O pries naujaka, per masini uzsipilima pyliausi ir as - tai nezinau ar bako uzteks nuvaziuoti 350km (16l/100km), be to masina eme keistai trukcioti kai sustoju sankryzoje.  dabar klausimas: gal man reikia susirupinti masinos bukle? gal kur nors yra koks defektas? Ar tai yra normalu, kad masina ziema ryja 60% benzino daugiau nei vasara?

Labai nuo daug ko priklauso. Mano tiek vasarą, tiek žiemą ima panašiai, nors vasarą turėtų imti daugiau. Skiriasi padangų dydis (vasarinės platesnės), naudojamas kondicionierius/galinio lango šildytuvas, jei lauke slidu važinėji žemesniu bėgiu ir t.t. Bet svyravimai turėtų būti apie 1-2 litrus. Jei taip drastiškai pasikeitė kuro sanaudos (iki 6 l), reiktų apsilankyti servise. Gal problema mašinoje? (juk viskas genda). Mano paprastai (BMW E39, 2,8) ima 10-11 l/100 km, tačiau praeitą kartą išėjo 12 l. Priežastis paprasta: gerokai pasnigus tiesiog negalėjau greitai važinėti, teko net kelias dienas vos 40 km/h važiuoti visą kelią, nes buvo labai slidu, kelias nevalytas, snigo, tai ir pakėlė kuro sanaudas 1 l. Tačiau vis tik tilpau į gamintojo deklaruojamas kuro sanaudas (13,6 l), todėl dar nesuku galvos. Pažiūrėsiu kaip bus su šiuo baku, turėtų būti norma. Degalus esu pylusi ir Lukoile (pyliausi ir to pagerinto), ir Nestėje, ir PKN Orlen, ir Statoile, ir netgi kontrabandinio. Bet jokio skirtumo nei traukoje, nei kuro sanaudose nepastebėjau. Šiaip jau degalinės perka tokį patį benziną iš Mažeikių naftos, tik deda skirtingus kuro priedus, kurie ne visom mašinom gali tikti.
Atsakyti