Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti II

Sveiki. As ir vairuoju Sharana. Nusipirkom vasara ir vis islenda problemos. Dabar pvz. paaiskejo kad ne sildo. Labai keistai istikruju, nes uzkuriau masina, laikiau ne maziau pusvalandzio, pas mane klimatronikas, uzstaciau 29 laipsniai maximumas cia, bet kai pute saltas oras taip ir, pavazinejau po miesta , nuejau i parde, po valandos grizau, tik ijungiau varikli, pradejo pusti siltas oras, paskui vel trumpai pavaziavau, vel sustojau, po 2 val.grizau ir vel saltas. Snd. nuveziau pas elektrikus i servisa, sako kad tikriausiai kazkoks autonominis peciukas neveikia(kuris kainuoja naujas apie 2000lt, jauciu ne naujas ir ne pigus verysad.gif ), bet tevas ziurejo, itare kad termostatas ne tvarkingai veikia, nes radijatorius siltas sako ir kazkoks vamzdis. Zodziu, vakare pasiimsu masina ir bijau kad problema liks. Gal kas susiduret su tokia problema? Ir dar noriu paklausti, retkarciais uzsidega geltona lempute - trikampis, viduje sauktukas o aplink apskritimu rodikle. Pastebejau karta, kad uzsidege kai vaziavau per "gulinti policininka", paskui dingo. Dar karteli uzsidege ir jau dege, kol ne sustojau, isjungiau varikli, kai vel uzkuriau masina, jau lempute nedege. Kas tai galetu buti? Ka reiskia ta lempute? Instrukcijoje vokiskai parasita kazka apie stabiluma doh.gif Aciu uz patarimus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hloja: 29 lapkričio 2010 - 15:40
Man irgi labai panasu kad pas tave termostatas nebeveikia...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 11 29, 22:33)
Man irgi labai panasu kad pas tave termostatas nebeveikia...

Pasiemiau masina. Servise ne sutvarke. Ziurejo su kompiuteriu, sako panasu kad ne veikia autonominis peciukas. Tik ne suprantu prie ko cia tas autonominis? Sake galim banditi keisti termostata, gqal tai padies. Ir tai kai as pasakiau kad tevas ziurejo ir pamate kad siltas radijatorius ir vamzdelis. Jauciu reik pakeisti ta termostata, gal uzteks to, jis ne toks brangus kaip tas peciukas kur sake naujas 2000 lt doh.gif O naudoti sako daznai buna ne veikiantis. Kas dar turi kokiu minciu? O kaip del tos lemputes?
Atsakyti
Ar degalines prekiauja jau zieminiu(arktiniu dyzeliu)?jei tap,tai kurios(Vilniuje)Snaigiu nemaciau,ar cia savaime suprantamas dalykas turetu but g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 11 30, 21:15)
Ar degalines prekiauja jau zieminiu(arktiniu dyzeliu)?jei tap,tai kurios(Vilniuje)Snaigiu nemaciau,ar cia savaime suprantamas dalykas turetu but  g.gif

Paprastai būna snaigės 4u.gif
Mačiau Statoilas jau turi (konkrečiai mačiau žemuose paneriuose - kaip kitur, nežinau) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 11 30, 21:15)
Ar degalines prekiauja jau zieminiu(arktiniu dyzeliu)?jei tap,tai kurios(Vilniuje)Snaigiu nemaciau,ar cia savaime suprantamas dalykas turetu but  g.gif


teoriskai nuo gruodzio 1 d. visos degalines privalo arktini D pardavinet, o praktiskai tai zinoma gali but ir kitaip biggrin.gif bet pavizdziui Neste 2 kl. arktini i pardavima pateiks tik tuomet, kai pranes baisiai didelius salcius. Bent jau taip raso ju tinklapy.
savanoriu prospekte Statoile tai tikrai zieminis jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hloja @ 2010 11 29, 21:46)
O kaip del tos lemputes?


labas, ta lemputė Sharane įsijungia pati kai būna slidu, reiškia elektroninę stabilumo sistemą, kuri apsaugo nuo slidinėjimo. nors praktiškai, kai važiuoju aš irgi vairuoju Sharaną), jei slidu, tai ar įjungta ta sistema ar ne, mašina vis tiek slidinėja smile.gif
apie kokį jūs autonom. pečiuką kalbat, apie webastą? Dėl šildymo aš irgi susidūriau su panšia problema: yra klimatronikas, bet mašina įšyla normaliai po 30 min. važiavimo, priekinis lagas nešildomas, webasto nėra, tai langas arba apšąla iš vidaus arba rasoja, o kol įšyla, tenka daug nuvažiuoti smile.gif
Atsakyti
Pasikartosiu unsure.gif
QUOTE(Lemyna @ 2010 11 29, 15:21)
Labukas,

Gal kas susiduret ir zinot priezasti?  smile.gif

Audi A4 1999 m., 1.8 turbo quotro atleidus ekseleratoriu sokineja apsukos  g.gif

Beje, sokineja tik kai automobilis rieda, kai stovi viskas gerai  g.gif

Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 12 02, 13:22)
Pasikartosiu  unsure.gif


gali but viena is keleto bedu, pvz oro srauto matuokle, laisvos eigos voztuvas arba lembda zondas kaltas. Nors pradziai pradeciau bedu ieskot nuo oro padavimo, gal kur papildomai prisigaudo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi_: 03 gruodžio 2010 - 00:01
sveiki,
gal padesite susigaudyti kokia priezastis:
Audi a3,dyzelis automatas,esant saltam varikliui, pvz.prie sankryzos stabdant susikrato,gesta,jei gaza nors siek tiek padidinciau- gesimo isvengciau.Varikliui isilus,si problema pradingsta.
Atsakyti
Pas mane lygiai ta pati problema atsirado uzvakar, tik mano Clio, benzinas. Vesiu diagnostikai treciadieni, jei neissiaiskinsiu kas cia jai pasidare verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 12 07, 00:17)
Pas mane lygiai ta pati problema atsirado uzvakar, tik mano Clio, benzinas. Vesiu diagnostikai treciadieni, jei neissiaiskinsiu kas cia jai pasidare  verysad.gif

ar issprendete problema?Ka diagnozavo?
Atsakyti