Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti II

pas mane irgi masinoj ne be mistikos smile.gif dingineja ausinimo skystis bash.gif servise isore apziurejo - nieko nerado, pries nepilna menesi pilta apie 3 l, jau buvo isgaraves, pripilta papildomai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2011 01 08, 22:05)
Del tepalu lemputes-vienas is paciu neskausmingiausiu variantu uzsikimses tepalu filtras,ziema taip gali atsitikti,reiktu gal ji pakeisti.Man taip buvo praeita ziema... doh.gif
Stabdziai...o skyscio uztenka,nera nuotekio? Hmm...geriau pas mechanikus apsilankyk,ir geriau kuo greiciau(abu reikaliukus sutvarkysi mirksiukas.gif )...As esu patyrus ta jausma kai visiskai dingsta stabdziai,patikek,daugiau nesinori...laime,tai buvo aikstelej... doh.gif
e

tepalus ir filtra keiciau vasara, nejaugi taip greitai galejo uzsikisti? dar pavasari keiciau tepalu davikli, nes senasis praleidinejo.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2011 01 09, 10:06)
e

tepalus ir  filtra keiciau vasara, nejaugi taip greitai galejo uzsikisti? dar pavasari keiciau tepalu davikli, nes senasis praleidinejo.

Galejo,pas mane tas pats variantas buvo,buvo kiles klausimas del tepalu slegio ir gal but kad varikliui amen,matavo tepalo slegi servise,o paskui man pasiule toki varianta pakeisti tepalo filtra ir ziureti kas bus,na,ir viskas susitvarke ax.gif Man ta lempute ant laisvu degdavo,pagazavus uzgesdavo kai susildavo variklis.Tepalo filtras turi tokius voztuveliu,tai jie gali uzstrigti,pagaliau ir filtras gali buti nelabai kokybiskas.Galu gale,tie filtrai nebrangus ir pakeitimas nedaug kainuoja,tai verta pameginti,galima ir patiems pasikeisti,nesudetinga ten.Bet siaip bet kokiu atveju patarciau i meistrus kreiptis,ypac del stabdziu.
Papildyta:
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 08, 22:47)
pas mane irgi masinoj ne be mistikos smile.gif dingineja ausinimo skystis bash.gif servise isore apziurejo - nieko nerado, pries nepilna menesi pilta apie 3 l, jau buvo isgaraves, pripilta papildomai doh.gif

Antifrizo nuoteki labai sunku rasti jei akivaizdziai srove nesiverzia.Pamegink nakciai po masina pakloti balto popieriaus ar ko panasaus,ir ryte ziurek ar ka rasi,ir butinai apziurek salta masina,jei kur leidzia turetu matytis,ypac ties sujungimais,radiatoriu reiketu kruopsciai apziureti.Nes ant karsto tikrai nieko nerasi.O i tepalus nepatenka,tepalai svarus?
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2011 01 08, 19:48)
pries dvi dienas uzsidege "tepalu lempute"

Pasitikrink tepalų lygį, gal paprasčiausiai jų trūksta.
Atsakyti
Labas vakaras,
gal kas galit patart kaip pigiau susitvarkyti vairuotojo puses veidrodeli - siandien priespriesiais vaziuodamas mikriukas nulauze verysad.gif Veidrodelis elektrinis , bet nesildomas, visas tiesiog nuluzo ir ant laido pakibo...
Tai dabar galvoju, ar cia "srote" kito ieskot (masina retoka - mazda demio), ar dar imanoma sena remontuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2011 01 10, 21:53)
Tai dabar galvoju, ar cia "srote" kito ieskot (masina retoka - mazda demio), ar dar imanoma sena remontuot  g.gif

Sunku pasakyt nemačius - gali būti ir remontuojamas dar.
Reikia kažkam suprantančiam parodyt, pasakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2011 01 10, 09:09)
Pasitikrink tepalų lygį, gal paprasčiausiai jų trūksta.


vakar pasitikrinau tepalu lygi - viskas gerai. nuvaziavau i servisa - tai ten pasake, kad priezasciu gali buti ivairiu, pvz. daviklis, ar elektronika. siandien sutariau del apziuros - paprasiau, kad pradziai filtra pakeistu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 12 14, 21:44)
Ar turi prasmes ryte vedant dyzelini automobili kelis kartus pasildyti zvakes, o tik paskui meginti uzvesti varikli?


Neturi. Jei nesikuria, reikia ieškoti gedimo. Anksčiau ar vėliau reiks tą daryti.
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2011 01 12, 21:34)
Neturi. Jei nesikuria, reikia ieškoti gedimo. Anksčiau ar vėliau reiks tą daryti.

Nu jau niekaip nesutiksiu lotuliukas.gif Dyzelis kiek kitokiu principu, nei benzinėnis veikia, ir šaltu oru reikia pašildyt žvakes, ypač senesnės kartos auto. Tai jums kiekvienas mechanikas pasakys smile.gif

Tik nereikia šildyti keliskart, kaip čia sakė Azazella, turėtų užtet karto, na, dviejų, jei daug šalčio. Jei reikia daugiau, tikrai geriau ieškot gedimo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2011 01 12, 21:34)
Neturi. Jei nesikuria, reikia ieškoti gedimo. Anksčiau ar vėliau reiks tą daryti.



As nerasiau, kad nesikuria, kuriasi normaliai mano masina per salcius, tiesiog girdejau tokia nuomone, kad kelis sykius pasildzius zvakes, kuriasi daug lengviau, t.y. greiciau.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2011 01 13, 10:00)
As nerasiau, kad nesikuria, kuriasi normaliai mano masina per salcius, tiesiog girdejau tokia nuomone, kad kelis sykius pasildzius zvakes, kuriasi daug lengviau, t.y. greiciau.

Kiek žinau, kad ne dėl greitumo, jas reikia pašildyti. Tiesiog nešildant žvakes, blogiau kursis mašina ir jas reikės dažniau keisti... Nes perkaista jos ar kažkoks biesas pasidaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2011 01 13, 14:30)
Kiek žinau, kad ne dėl greitumo, jas reikia pašildyti. Tiesiog nešildant žvakes, blogiau kursis mašina ir jas reikės dažniau keisti... Nes perkaista jos ar kažkoks biesas pasidaro biggrin.gif

Ne.Zvakes pasildo kura,ipurskus i suspausta cilindruose ora pasildyta kura uzsidega (uzsiveda) greiciau,nei ipurskus salta ar pasildyta maziau.Dyzeliui uzvesti reikia didesniu energijos sanaudu nei benzinui,o kuriant nepasildzius jos sunaudojama daugiau nei pasildzius,reiskia iskraunami akumuliatoriai.Vaziuojant dideliais atstumais tai nieko baisaus,nuvaziuosi kokius 50km ir pasikraus,bet jei vazinejama trumpais atstumais mieste-pasikraut nespes.Akumuliatoriui tai nesveika.Bet uztat sveika du tris kartus pasildyti zvakes,ypac senesniems auto-maziau reiks zulint starteri ir akumas pilnesnis liks ax.gif
Atsakyti