Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti II

Aciu, kad atsiliepet, jauciu reikia nuvaryti i servisa, tegu paziuri... Oro filtra keiciau pries 8men. tada keiciau tepalus ir kartu visus filtrus ir t.t. Na masiniukas mano nejaunas 1996metu, bet kol kas geresnio nusipirkti neistengiu. teko kelis kartus pasildyti apie 10min, nes masina stovejo po pora dienu, langai prisale plonu ledu buvo, gal ir dega tas benzinas, juk cia tas pats kaip ir kamstyje pastoveti, niekur nevaziuoji, o kuras dega.....

Dar turiu klausyma, o savo automobilius siuo metu laiku plaunate? Maniske tokia purvina, bet jauciu plauti neapsimoka, nes karta isvaziuosi ir vel apsitaskys purvais...
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2009 01 23, 17:32)
Aciu, kad atsiliepet, jauciu reikia nuvaryti i servisa, tegu paziuri... Oro filtra keiciau pries 8men. tada keiciau tepalus ir kartu visus filtrus ir t.t. Na masiniukas mano nejaunas 1996metu, bet kol kas geresnio nusipirkti neistengiu.  teko kelis kartus pasildyti apie 10min, nes masina stovejo po pora dienu, langai prisale plonu ledu buvo, gal ir dega tas benzinas, juk cia tas pats kaip ir kamstyje pastoveti, niekur nevaziuoji, o kuras dega.....

Dar turiu klausyma, o savo automobilius siuo metu laiku plaunate? Maniske tokia purvina, bet jauciu plauti neapsimoka, nes karta isvaziuosi ir vel apsitaskys purvais...


Tai masina ir reikia sildyti,jei vaziuosi saltu varikliu gerokai daugiau kuro isdeginsi,ir masinai negerai.
Saviskes neplaunu,vat siandien lietutis nulijo,per keias balas prasilekiau-ir masiniukas svarutelis cool.gif

P.s.del oro filtro-as saviskei gal kokius tris kart per metus keiciu,bet realiai tiek nereikia,tiesiog as taip vazineju,kad reikia dazniau smile.gif Pajuntu,kada jis jau nebesviezias,traukos pradeda trukti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 24 sausio 2009 - 19:09
QUOTE(sigita @ 2009 01 23, 16:32)
Aciu, kad atsiliepet, jauciu reikia nuvaryti i servisa, tegu paziuri... Oro filtra keiciau pries 8men. tada keiciau tepalus ir kartu visus filtrus ir t.t. Na masiniukas mano nejaunas 1996metu, bet kol kas geresnio nusipirkti neistengiu.  teko kelis kartus pasildyti apie 10min, nes masina stovejo po pora dienu, langai prisale plonu ledu buvo, gal ir dega tas benzinas, juk cia tas pats kaip ir kamstyje pastoveti, niekur nevaziuoji, o kuras dega.....

Dar turiu klausyma, o savo automobilius siuo metu laiku plaunate? Maniske tokia purvina, bet jauciu plauti neapsimoka, nes karta isvaziuosi ir vel apsitaskys purvais...

6 litrų stovėdama neišdeginsi, maximum prisidės 1 l.
O mašiną plauti žiemą reiktų dar dažniau nei vasarą, kad nesurūdytų. Mašiniukui labai kenkia druskos ir purvo mišinys, kuris labai greitai ėda skardas, gumas ir pan. Kai labai daug prisivelia druskų mano mašinos vairas pradeda labai sunkiai suktis.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 01 26, 09:55)
6 litrų stovėdama neišdeginsi, maximum prisidės 1 l.
O mašiną plauti žiemą reiktų dar dažniau nei vasarą, kad nesurūdytų. Mašiniukui labai kenkia druskos ir purvo mišinys, kuris labai greitai ėda skardas, gumas ir pan. Kai labai daug prisivelia druskų mano mašinos vairas pradeda labai sunkiai suktis.


blecha mucha, reikia vaziuoti i servisa, neramu man cia pasidare g.gif
Atsakyti
Ziuriu, cia as viena nelaimele su savo bedom verysad.gif Siandien, kai prireike papildyti langu plovimo skyscio, pastebejau, kad masinos variklis tepaluotas... tepalo lygis dar normos ribose, bet neramu, kad gal kur per tarpine praleidzia? Noriu zinoviu paklausti, kas ir kaip? Smagiau i servisa vaziuoti, kai nors truputi gaudaisi situacijoj.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2009 02 03, 22:39)
Ziuriu, cia as viena nelaimele su savo bedom  verysad.gif  Siandien, kai prireike papildyti langu plovimo skyscio, pastebejau, kad masinos variklis tepaluotas... tepalo lygis dar normos ribose, bet neramu, kad gal kur per tarpine praleidzia? Noriu zinoviu paklausti, kas ir kaip? Smagiau i servisa vaziuoti, kai nors truputi gaudaisi situacijoj.


Jei po masina nerandi tepalo baluciu ir tepalo lygis nemazeja,tai nesuk sau galvos.Varikliai kartais buna tepaluoti,dazniausiai per karterio tarpine siek tiek leidzia,kartais per riebokslius,bet jei nevarva-nieko cia baisaus.Pavasari kai atsils orai galima bus varikli isplauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 02 03, 22:50)
Jei po masina nerandi tepalo baluciu ir tepalo lygis nemazeja,tai nesuk sau galvos.Varikliai kartais buna tepaluoti,dazniausiai per karterio tarpine siek tiek leidzia,kartais per riebokslius,bet jei nevarva-nieko cia baisaus.Pavasari kai atsils orai galima bus varikli isplauti smile.gif


Ne, baluciu nera, tepalai keisti pries metus, bet ju lygis normalus (tarp min ir max). Kazkur esu skaiciusi, kad variklio prapolvimas nelabai sveika masinai. O gal as klystu? man pasakojo, kad yra kazkokia medziaga, kuri pilama i benzino baka. Ji neva pravalo purkstukus ir sistema nuo suodziu. bet cia turbut ne tas pats? g.gif

Tiesa, jei kam idomu tongue.gif kai kreipiausi i jus anksciau, del kuro sanaudu. Nuvaziavau i servisa pasitarti. Apziurejo zvakes, oro filtra - viskas veikia gerai. Taciau parekomendavo pasidaryti diagnostika, nes gali buti kaltas kazkoks zondas esantis prie ismetamojo vamzdzio. bet kol kas nieko nedariau tik atlikau eksperimenta. kai baigiau baka degalu uzsipyliau vel pilna, pravaziavau 100km ir vel pyliau iki pilno - pripylaiu 12.7litro. Tai va, matyt buvo kaltas nekokybiskas benzinas, kurio prisipyliau per masini uzsipylima pigesnej degalinej.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2009 02 04, 09:00)
Ne, baluciu nera, tepalai keisti pries metus, bet ju lygis normalus (tarp min ir max).

Prieš kiek laiko? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 02 04, 09:15)
Prieš kiek laiko?  blink.gif

Kodel stebites?Jei per tuos metus mazai vaziuoja, tai ir nekeite.As asmeniskai turiu keisti kas puse metu.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 02 04, 10:18)
Kodel stebites?Jei per tuos metus mazai vaziuoja, tai ir nekeite.As asmeniskai turiu keisti kas puse metu.


Per nepilnus metus nuvaziavau 7tks. km - tai ir nekeiciu daznai, nes kiek zinau, tepalai keiciami, kas 20tks. arba kas 2metai.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 02 04, 09:18)
Kodel stebites?Jei per tuos metus mazai vaziuoja, tai ir nekeite.As asmeniskai turiu keisti kas puse metu.

Nes čia yra labai mažai važiuojama blink.gif
Kyla klausimas, ar išvis verta tą mašiną išlaikyt.. g.gif

QUOTE(sigita @ 2009 02 04, 11:46)
Per nepilnus metus nuvaziavau 7tks. km - tai ir nekeiciu daznai, nes kiek zinau, tepalai keiciami, kas 20tks. arba kas 2metai.

Nu jo..
Ne man suprast, kai teplaus ir visus filtrus kelis kartus per metus keičiu... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2009 02 04, 12:46)
Per nepilnus metus nuvaziavau 7tks. km - tai ir nekeiciu daznai, nes kiek zinau, tepalai keiciami, kas 20tks. arba kas 2metai.


Tepalai keiciami (ir visi filtrai) kas 10tks.km,arba,jei per metus tiek neisvazineji-po metu butinai reik pasikeisti.Cia,aisku,jei nori,kad motoras ilgiau gyventu mirksiukas.gif Jei masina nauja,tik nuo konvejerio-tada kas 15000 km arba po metu.
Papildyta:
QUOTE(sigita @ 2009 02 04, 10:00)
Ne, baluciu nera, tepalai keisti pries metus, bet ju lygis normalus (tarp min ir max). Kazkur esu skaiciusi, kad variklio prapolvimas nelabai sveika masinai. O gal as klystu? man pasakojo, kad yra kazkokia medziaga, kuri pilama i benzino baka. Ji neva pravalo purkstukus ir sistema nuo suodziu. bet cia turbut ne tas pats?  g.gif


Cia ne tas pats,as kalbejau apie variklio isores plovima,kai kuriose plovyklose ta paslauga teikia.Variklio vidaus plauti nepatariama. Na,o is tu,kur pilasi i kuro baka,tai as ziema pilu wyns prieda kuris nuo vandens kondensato apsaugo,nes ne visada pilnu baku vazineju (nors ziema reiketu) smile.gif O aplamai tai tu priedu reiketu vengti jei nera butino reikalo ir masina tvarkinga.Taip kad pasikeisk tepalus,filtrus ir nesuk sau galvos 4u.gif
As tepalus keiciu mazdaug pora kartu per metus,ir apie tai kad jau laikas juos keisti sprendziu ne tik pagal kilometraza,jei jau negrazus-tai ir keiciu,dazniausiai kas 8000km smile.gif
Atsakyti