Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI, XVII dalis

QUOTE(Gilaja @ 2009 06 19, 00:31)
išsiunčiau  mirksiukas.gif

Labai dekou, 4u.gif prisiziurejau visokiu grozybiu, tai reiks pasinaudoti biggrin.gif Po savaitgalio gausiu jaunuju nuotrauku, tai pradesiu sparciau judet i prieki rolleyes.gif
Atsakyti
Mergickos kas paraset i AZ, tai visoms issiunciau.
Atsakyti
labas, aš nevilty lotuliukas.gif
ką rengtis 2 dieną???
maniau kokią paprastą suknelę, bet ne pliažinę, elegantiškesnę. išieškojau bazes. nieko neradau. šiandien megą prašukavau. nepatikėsit - neradau. dar vienas variantas šovė galvon kapriukai juodi su kokia puošnia bliuzele. tai mano einamas dydis 40-42, mažai tokių radau, bet ką pavyko užsimaut, nesižiūri, per daug aptempia kažkaip... g.gif džiugu tas, kad radau ir per didelių. suknelės tai hmm arba bobiškos arba spalvos kvailos, arba trumpos visiškai. o aš aukšta, 180, nenoriu trumpos suknelės, tiesiog tokių nemėgstu. kur toliau ieškot, nežinau. be to, tas ieškojimas kainuoja laiko, emocijų, nes pikta ir pavargus grįžtu
o jums kaip su tais rūbeliais?
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 06 19, 15:27)
labas, aš nevilty  lotuliukas.gif
ką rengtis 2 dieną???
maniau kokią paprastą suknelę, bet ne pliažinę, elegantiškesnę. išieškojau bazes. nieko neradau. šiandien megą prašukavau. nepatikėsit - neradau. dar vienas variantas šovė galvon kapriukai juodi su kokia puošnia bliuzele. tai mano einamas dydis 40-42, mažai tokių radau, bet ką pavyko užsimaut, nesižiūri, per daug aptempia kažkaip... g.gif džiugu tas, kad radau ir per didelių. suknelės tai hmm arba bobiškos arba spalvos kvailos, arba trumpos visiškai. o aš aukšta, 180, nenoriu trumpos suknelės, tiesiog tokių nemėgstu. kur toliau ieškot, nežinau. be to, tas ieškojimas kainuoja laiko, emocijų, nes pikta ir pavargus grįžtu
o jums kaip su tais rūbeliais?


Labas nesinervuok ir viskas bus gerai dar laiko yra ir tikrai sugalvosi ir rasi kuo pasipuosti smile.gif
As tai pirmai dienai siunuosi, o antrai dienai turiu tokia kuklia suknele tik nervina tai, kad ji juoda, bet naujos nebeieskosiu nes finansai spaudzia, kaip tai tos vestuves labai daug islaidu reikalauja smile.gif

Visoms ryt svociaujancioms sekmes, geros nuotaikos ir gero oro, bei sukalbamu muzikantu smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 06 19, 14:27)
labas, aš nevilty  lotuliukas.gif
ką rengtis 2 dieną???
maniau kokią paprastą suknelę, bet ne pliažinę, elegantiškesnę. išieškojau bazes. nieko neradau. šiandien megą prašukavau. nepatikėsit - neradau. dar vienas variantas šovė galvon kapriukai juodi su kokia puošnia bliuzele. tai mano einamas dydis 40-42, mažai tokių radau, bet ką pavyko užsimaut, nesižiūri, per daug aptempia kažkaip... g.gif džiugu tas, kad radau ir per didelių. suknelės tai hmm arba bobiškos arba spalvos kvailos, arba trumpos visiškai. o aš aukšta, 180, nenoriu trumpos suknelės, tiesiog tokių nemėgstu. kur toliau ieškot, nežinau. be to, tas ieškojimas kainuoja laiko, emocijų, nes pikta ir pavargus grįžtu
o jums kaip su tais rūbeliais?


as tai turiu keleta tokiu paprastu zemiau keliu sukneliu, dar kelias nusipirkau Lenkijoj, tai dabar tik reikia nuspresti, kuria detis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ardeine @ 2009 06 19, 14:32)
Labas nesinervuok ir viskas bus gerai dar laiko yra ir tikrai sugalvosi ir rasi kuo pasipuosti  smile.gif


jo, tokiu antrai dienai sukneliu yra ir akropoly ir kitose panasiose parduotuvese mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 06 19, 14:27)
labas, aš nevilty  lotuliukas.gif
ką rengtis 2 dieną???
maniau kokią paprastą suknelę, bet ne pliažinę, elegantiškesnę. išieškojau bazes. nieko neradau. šiandien megą prašukavau. nepatikėsit - neradau. dar vienas variantas šovė galvon kapriukai juodi su kokia puošnia bliuzele. tai mano einamas dydis 40-42, mažai tokių radau, bet ką pavyko užsimaut, nesižiūri, per daug aptempia kažkaip... g.gif džiugu tas, kad radau ir per didelių. suknelės tai hmm arba bobiškos arba spalvos kvailos, arba trumpos visiškai. o aš aukšta, 180, nenoriu trumpos suknelės, tiesiog tokių nemėgstu. kur toliau ieškot, nežinau. be to, tas ieškojimas kainuoja laiko, emocijų, nes pikta ir pavargus grįžtu
o jums kaip su tais rūbeliais?

As tai pirmai dienai neturiu dar, o antrai turiu dvi puosnes sukneles ta viena is ju desiuosi man jaunoji sake nieko nesinuomuoti ir neleisti pinigu. Pabandyk dar kaune yra tokia parduotuve urpeja man atrodo vadinasi, tikslaus pavadinimo nezinau, yra prie buvusios "Skalsos", dabar teismo rumai ten, tai netoli yra ta parduotuve, ten graziu uskneliu buna.

QUOTE(Ardeine @ 2009 06 19, 14:32)
Labas nesinervuok ir viskas bus gerai dar laiko yra ir tikrai sugalvosi ir rasi kuo pasipuosti  smile.gif
As tai pirmai dienai siunuosi, o antrai dienai turiu tokia kuklia suknele tik nervina tai, kad ji juoda, bet naujos nebeieskosiu nes finansai spaudzia, kaip tai tos vestuves labai daug islaidu reikalauja smile.gif

Visoms ryt svociaujancioms sekmes, geros nuotaikos ir gero oro, bei sukalbamu muzikantu smile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

o kur siuviesi suknele?Kokiam mieste?Kokia kaina gaunasi bendrai su medziaga ar lieka tau ta suknele ar salonui?
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 06 19, 15:27)
labas, aš nevilty  lotuliukas.gif
ką rengtis 2 dieną???
maniau kokią paprastą suknelę, bet ne pliažinę, elegantiškesnę. išieškojau bazes. nieko neradau. šiandien megą prašukavau. nepatikėsit - neradau. dar vienas variantas šovė galvon kapriukai juodi su kokia puošnia bliuzele. tai mano einamas dydis 40-42, mažai tokių radau, bet ką pavyko užsimaut, nesižiūri, per daug aptempia kažkaip... g.gif džiugu tas, kad radau ir per didelių. suknelės tai hmm arba bobiškos arba spalvos kvailos, arba trumpos visiškai. o aš aukšta, 180, nenoriu trumpos suknelės, tiesiog tokių nemėgstu. kur toliau ieškot, nežinau. be to, tas ieškojimas kainuoja laiko, emocijų, nes pikta ir pavargus grįžtu
o jums kaip su tais rūbeliais?

Nepanikuok turi dar laiko , as tai galvoju gal kelnes detis antra diena ,nes bus kaime saslyku diena , tai kad butu patogu noreciau kelniu ir batu be kulniuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 06 19, 13:27)
labas, aš nevilty  lotuliukas.gif
ką rengtis 2 dieną???
maniau kokią paprastą suknelę, bet ne pliažinę, elegantiškesnę. išieškojau bazes. nieko neradau. šiandien megą prašukavau. nepatikėsit - neradau. dar vienas variantas šovė galvon kapriukai juodi su kokia puošnia bliuzele. tai mano einamas dydis 40-42, mažai tokių radau, bet ką pavyko užsimaut, nesižiūri, per daug aptempia kažkaip... g.gif džiugu tas, kad radau ir per didelių. suknelės tai hmm arba bobiškos arba spalvos kvailos, arba trumpos visiškai. o aš aukšta, 180, nenoriu trumpos suknelės, tiesiog tokių nemėgstu. kur toliau ieškot, nežinau. be to, tas ieškojimas kainuoja laiko, emocijų, nes pikta ir pavargus grįžtu
o jums kaip su tais rūbeliais?

aš antrą dieną dėsiuosi juodas kelnes kogero ir tokį puošnesnį korsetą. su ju oman nežmoniškai pasisekė, būna tokios pardės, kur iš anglijos naujus veža bet pigiai rūbus, tai ten papirkau už 25lt thumbup.gif puošnus toks ir svarbiausia man tinka, nes man paprastai viskas per didelia būna doh.gif liko kelnes tik nusipirkti.
tai ir tu gal paieškok korseto tipo ir prie kapru jei jie ne sportiniai tiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiisstte: 19 birželio 2009 - 13:50
o kur siuviesi suknele?Kokiam mieste?Kokia kaina gaunasi bendrai su medziaga ar lieka tau ta suknele ar salonui?
[/quote]

suknele siunuosi Panevezyje, radau tokias siuvejas kurioms patikejau ja pasiuti:) tikiuosi nenuvils, suknele liks man, o kiek kainuos neisivaizduoju, medziaga pirko jos nes tinkamos Pnv neradome. Liepos pradzioje eisiu matuotis ir tiksliau zinosiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ardeine: 19 birželio 2009 - 13:54
QUOTE(aiisstte @ 2009 06 19, 14:48)
aš antrą dieną dėsiuosi juodas kelnes kogero ir tokį puošnesnį korsetą. su ju oman nežmoniškai pasisekė, būna tokios pardės, kur iš anglijos naujus veža bet pigiai rūbus, tai ten papirkau už 25lt thumbup.gif puošnus toks ir svarbiausia man tinka, nes man paprastai viskas per didelia būna doh.gif liko kelnes tik nusipirkti.
tai ir tu gal paieškok korseto tipo ir prie kapru jei jie ne sportiniai tiks biggrin.gif


gal isduosi paslapti, kur ta parduotuve? mirksiukas.gif
Atsakyti
o as ejau ejau per nuomas ir niekas man neitiko doh.gif grizus namo issitraukiau savo raudona ilga iki zemes progine suknele ant petneseliu, apsirengiau ir supratau kad geriau nieko nerasiu. Labai ji man patogi ir graziai atrodo, tik kad butu puosniau dar planuoju pasiuvinet prieki karoliukais ar gipiuro kokio pritaikius prisiut g.gif

o antra diena neoficiali, saslykai etc tai ten jau bet ka, vasariskai apsirengsim ir viskas.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif


QUOTE(aiisstte @ 2009 06 19, 00:45)
o Gilaja ir tu čia bye1.gif  biggrin.gif

aga, čia biggrin.gif



Dėl drabužių, tai man išvis patylėt turbūt reikia doh.gif nes aš neturiu jų dar nei pirmai, nei antrai dienai blink.gif Nežinau, ko aš laukiu doh.gif nu bet nekyla noras eit ir ieškot blush2.gif Tikiuosi prisiversiu kaip nors, nes paskui kad bėdų nebūtų blink.gif
Atsakyti