Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI, XVII dalis

QUOTE(loretita2 @ 2009 06 20, 20:32)
g.gif jei vyks sode, tai gal surask kokia kupryne, uzrasyk pastas ar spauda ir sudek ten, sveciams susirinkus pakviesk pasiimti savo prenumeratos.


drinks_cheers.gif Vis tik įdomiau antrą dieną išdalint
Papildyta:
QUOTE(*zadiv* @ 2009 06 21, 06:42)
Labas rytas ,jei noresi galesiu atsiust sabloniuka


labutis smile.gif gal ir man gali atsiųsti šabloniuką? 4u.gif į až nusiunčiau adresiuką. ačiū labai labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni_facija @ 2009 06 20, 12:18)
Leliukazz o kokioj Akropolio parduotuvėj radai tą krepšį?


Pirkau maximoj... Ieskojau dar visokiu smulkmeneliu vestuvem ir uzejau ta krepsi biggrin.gif Paskutinis buvo ax.gif

As irgi gaminu laikrastuka ax.gif Galvojau galvojau ir sugalvojau, kad reik doh.gif
Atsakyti
Kadangi maniškiai jokių spec priesaikų nesakys niekur,tai aš ant jų nuotraukų užrašysiu žodžius ir įdėsiu į remeli tą kur kaip knyga atsiverčia,kad galėtų vėliau pasistatyt ax.gif Esi mažytis mano metų laikas,
Su vasara marga tu atėjai
Ir mano skausmo drugelius išvaikęs
Auksiniu meilės rudeniu tapai

Pro jūrą mylimų akių matau švelnumą
Pro delnų prakaitą jaučiu tave
Jaučiuosi alkanas lietaus lašų artumo
Nes tu esi pavasario daina wub.gif
kiekvienam padaviau jų žodžius kad išmoktų,o kai surakins širdeles ant tilto.prieš išmetant raktus,pasakys vienas kitam ax.gif kaip manot? bigsmile.gif
Atsakyti
dėl priesaikų manau, kad jaunieji turi patys to norėti. o jei tu padėjai rasti tinkamus žodžius, tada thumbup.gif , bet jei jiems idėja primesta, tai, deja, tai manau bus nenuoširdžiai. aš pvz. nelabai įsivaizduoju savo jaunuosius skaitančius vienas kitam poezijos posmus, tiesiog ne tokie žmonės, ne taip meilę reiškia, todėl neprimetinėsiu jiems to, nor man pačiai būtų wub.gif
Atsakyti
o as siandien buvau Jyske - tai apsiziurejau visokiu nesamoniu vestuvems smile.gif musgaudziai ten pigus (darysiu zaidima su balionais), remelius nuziurejau 30x40 (nuimsiu stikla, desiu popieriu i viduri nuotrauka ir aplink parasai sveciu), maikutes pigios (desiu uzrasus "laimingas su zmona"), ir siaip visokiu smulkmenu dar ten radau...

gal kas atsimenat kur galima nusipirkti tos pleveles ant kurios atspausdinus su lygintuvu uzlygint ant marskineliu paveiksliuka galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 06 21, 15:42)
dėl priesaikų manau, kad jaunieji turi patys to norėti.

Tai jie norėjo,kažką tokio sakyti,ale kunigas toks konservatyvus ,kad prie altoriaus neišeina ten jiem cool.gif tai pritaikėm būtent toj vietoj pasakyti.

gal kam prireiks simbolika
Atsakyti
labutis,gal kuri atsimenat kuriam puslapy yra zodziai renkat komendantus?(...lyginau kelnes kaip paskambino...)kaip terorizavo pirsli is vakaro,kad isrinktu komendantais.niekaip nerandu,nors praeita savaite pati skaiciau
Atsakyti
As irgi vaziuosiu i vestuves, busiu svocia 4u.gif , net nezinau nuo ko pradeti ruostis. Vestuviu data 2009-08-21 g.gif
Atsakyti
Jau tiesa padariau akmenelius, t. y. paprastus sodo akmenukus ant kuriu uzrasiau neigiamus ir teigiamus zodelius, kuriuos jaunieji tures traukti is krepsio ir blogus, nereikalingus mest i upe nuo tilto, o gerus deti sau i maiseli (dekorativini). Uzrasius zodelius akmenukus nulakavau blizgiu nagu laku biggrin.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2009 06 21, 15:15)
Kadangi maniškiai jokių spec priesaikų nesakys niekur,tai aš ant jų nuotraukų užrašysiu žodžius ir įdėsiu į remeli tą kur kaip knyga atsiverčia,kad galėtų vėliau pasistatyt  ax.gif  Esi mažytis mano metų laikas,
                        Su vasara marga tu atėjai
                        Ir mano skausmo drugelius išvaikęs
                        Auksiniu meilės rudeniu tapai

                        Pro jūrą mylimų akių matau švelnumą
                        Pro delnų prakaitą jaučiu tave
                        Jaučiuosi alkanas lietaus lašų artumo
                        Nes tu esi pavasario daina  wub.gif
kiekvienam padaviau jų žodžius kad išmoktų,o kai surakins širdeles ant tilto.prieš išmetant raktus,pasakys vienas kitam ax.gif kaip manot? bigsmile.gif

labai grazus zodziai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TAI AS @ 2009 06 21, 16:16)
labutis,gal kuri atsimenat kuriam puslapy yra zodziai renkat komendantus?(...lyginau kelnes kaip paskambino...)kaip terorizavo pirsli is vakaro,kad isrinktu komendantais.niekaip nerandu,nors praeita savaite pati skaiciau

issiunciau i az mirksiukas.gif
Papildyta:
Leliukazz grazus kasikelis mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
pekuti l.grazus zodziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 06 20, 21:04)

As teiksiu medalius ir maza dovanele


bet tai cia, kaip suprantu, antra diena, kai bus sveciai apdovanojami, ar ne? rolleyes.gif as turejau omeny, kokius atributus iteiksit isriktiesiems tuomet, kai juos isrinksit mirksiukas.gif as galvoju, reikia tokius, kad is karto butu matyti ir pareigos, pvz., med. seselei - raistis ir t.t. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolė @ 2009 06 20, 13:32)
uoj kaip gražu  rolleyes.gif o kas čia tokio  g.gif


rafaelo mirksiukas.gif
Atsakyti