Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas

[quote=Maroka**,2009 06 11, 20:00]
Sveiki,
As laikiau pas Pumputi, net nezinau, nieko gero as apie ji negaliu pasakyti. Rastu dave klausimus, bet reikalavimai MILZINISKI, atrodo viska ir atsakiau, buvo jeigu neklystu 5 kl. bet deja nepasiseke.
Patarciau mokintis tobulai, nes nuolaidziavimu apsji tikrai nesulauksit.



O jus pas ji viena ėjot laikyti? g.gif aš tai nieko lengvo ir nesitikiu, įsivaizduoju, kad reikalauja daug unsure.gif tik šiaip įdomu sužinoti, kas, kaip, kokias temas labiausiai mėgsta... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maroka** @ 2009 06 11, 20:00)
O gal kas turit neblogus konspektus BK spec. dalies? Pas MArcinauskaite itariu reikes ilgai ir nuobodziai vaikscioti, vis randa prie kazko prisikabint  doh.gif
Busiu dekinga, kas galesit permeskit i zjnamai@gmail.com

labai gerai fedosiuko skaidrės ir visai pakanka mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=mamute,2009 06 11, 20:04]
[quote=Maroka**,2009 06 11, 20:00]
Sveiki,
As laikiau pas Pumputi, net nezinau, nieko gero as apie ji negaliu pasakyti. Rastu dave klausimus, bet reikalavimai MILZINISKI, atrodo viska ir atsakiau, buvo jeigu neklystu 5 kl. bet deja nepasiseke.
Patarciau mokintis tobulai, nes nuolaidziavimu apsji tikrai nesulauksit.



O jus pas ji viena ėjot laikyti? g.gif aš tai nieko lengvo ir nesitikiu, įsivaizduoju, kad reikalauja daug unsure.gif tik šiaip įdomu sužinoti, kas, kaip, kokias temas labiausiai mėgsta... blush2.gif
[/quote]

Ejom visa grupe, bet labai daug kam nepavyko, daugiau nejau, nes baimes nenugaliu biggrin.gif kazkaip pasiliko man ta skola ir niekaip neprisiruosiu, kitais metais bus vienas mokinimasisi ir skolai ir valstybiniams lotuliukas.gif

[quote=l'eau,2009 06 11, 20:17]
labai gerai fedosiuko skaidrės ir visai pakanka mirksiukas.gif
[/quote]
Turiu man atrodo Fedosiuko, bet ten tikrai pas ja laikant nepakanka schmoll.gif
Atsakyti
kaip kas strategini moketes? gerai, kas turi strateginio nuotolines konspektus? ir administracine nuotolinius?
Atsakyti
[quote=Maroka**,2009 06 11, 20:24]
Ejom visa grupe, bet labai daug kam nepavyko, daugiau nejau, nes baimes nenugaliu biggrin.gif kazkaip pasiliko man ta skola ir niekaip neprisiruosiu, kitais metais bus vienas mokinimasisi ir skolai ir valstybiniams lotuliukas.gif


o tai galima laikyti konstitucinę lyginamąją, neišsilaikius konstitucinės? blush2.gif man šita skola irgi viena iš baugiausių unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamute: 11 birželio 2009 - 19:31
QUOTE(shiubidiuby @ 2009 06 11, 20:26)
kaip kas strategini moketes? gerai, kas turi strateginio nuotolines konspektus? ir administracine nuotolinius?

AS turiu strateginio kazkokius konspektus neblogus ir emokymu.
Siaip pas mus tai super pazymiai buvo, testukas, bet suktokas, surinkti buvo galima egzamine 13 balu.
Laikem pas Dzemyda.
Parasyk i emeila zjnamai@gmail.com permesiu ka turiu
Papildyta:
[quote=mamute,2009 06 11, 20:30]
[quote=Maroka**,2009 06 11, 20:24]
Ejom visa grupe, bet labai daug kam nepavyko, daugiau nejau, nes baimes nenugaliu biggrin.gif kazkaip pasiliko man ta skola ir niekaip neprisiruosiu, kitais metais bus vienas mokinimasisi ir skolai ir valstybiniams lotuliukas.gif
o tai galima laikyti konstitucinę lyginamąjč, neišsilaikius konstitucinės? blush2.gif man šita skola irgi viena iš baugiausių unsure.gif
[/quote]
Taip galima, as laikiau ir islaikiau, niekas man neuzdraude biggrin.gif
Atsakyti
Taip galima, as laikiau ir islaikiau, niekas man neuzdraude biggrin.gif
[/quote]

aišku, o aš galvojau gal negalima blush2.gif maniau viena čia tokia esu, nenugalinti perlaikymo pas Pumputį baimės, bet pasirodo ne... blush2.gif
Atsakyti
[quote=mamute,2009 06 11, 20:33]
Taip galima, as laikiau ir islaikiau, niekas man neuzdraude biggrin.gif
[/quote]

aišku, o aš galvojau gal negalima blush2.gif maniau viena čia tokia esu, nenugalinti perlaikymo pas Pumputį baimės, bet pasirodo ne... blush2.gif
[/quote]
biggrin.gif as jau kiek metu negaliu tos baimes iveikt, bet metodininke minejo, kad skolos lapeli rasys katedros vedejui, o ne Pumpuciui, kiek supratau, jis nelabai turi laiko visiems sitiems dalykams doh.gif
Nors ten visa katedra pagerinta, mokintis reikia.
Atsakyti
QUOTE(mamuciukas77 @ 2009 06 09, 13:00)
nu tai nuraminot siek tiek!!!! smile.gif  as eisiu laikyt kita ketvirtadieni, turiu skola is 3 semestro, o siaip dabar esu 2 kurse, teises spec., niekaip neuzbaigiu to 4 semestro g.gif


Suzinojau, kad destytoja Kauniene nebebudes kita ketvirtadieni schmoll.gif o jus esat neakivaizdininke gal? unsure.gif
Papildyta:
Ir aciu apsvietusioms apie Celki rolleyes.gif
Papildyta:
P.S. Sveikutes naujoj temoj biggrin.gif
Atsakyti
gal kas iš jūsų turi vadovėio "Civilinė teisė. Bendroji dalis" elektroninę versiją biggrin.gif .
Atsakyti
man rodos lyg ir turėjau g.gif galėsiu paieškot
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 06 12, 10:51)
man rodos lyg ir turėjau g.gif galėsiu paieškot


būtu puiku 4u.gif
Atsakyti