Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai maitinančiai mamai

aš dar tik kalcį ir magnį geriu, galvoju, ar pirkt kokius tai bendrus, ar matinančioms, ar ir maitinančioms ir nėščioms tinkančius, ar visai nepirkt g.gif (draugė sakė, nieko negėrė ir ilgai maitino).Ką jūs geriat ar negeriat g.gif
Atsakyti
Man mano gydytojas tiesiog sake gerti, ka geriau neshtumo metu: vitaminai neshchiosioms (shiaip jau ant ipakavimo paprastai rasho, kad jie tinkami ruoshiantis pastot, neshtumo metu ir maitinant) ir kalcis (nelabai pieno produktu vartoju... doh.gif )
Atsakyti
Vitaminų jokių negeriu,tik stengiuosi sveikai maitintis.O pieno kiekis tikrai ne nuo vitaminų priklauso.
Atsakyti
vitaminai kad nenusilpt, nugaros neskaudėtų ir vistiek gi daug nukraujuota, daug energijos dabar reikia g.gif , čia kažkas forume sakė, kad pirmas savaites geriau jų negert, kad vaiko nealergizuotų blink.gif , ką manot g.gif
Atsakyti
QUOTE(virgyte @ 2004 12 22, 19:34)
Vitaminų jokių negeriu,tik stengiuosi sveikai maitintis.O pieno kiekis tikrai ne nuo vitaminų priklauso.


Taip, aš pilnai sutinku. Nors ginekologas ir pasiule gerti vitaminus žindyvems,jos beveikl negeriau- nes vaikas alergiškas buvo ir iškart beveik ir išberdavo.
Atsakyti
Na, maniske nealergiska, tai ir tebegeriu, ka ir nestumo metu geriau, nes abejoju ar mano mityba pilnaverte...
Atsakyti
As geriu vitaminus maitinancioms motinoms Lactalins, pieno padaugejo smile.gif
Atsakyti
Materna gėriau visą nėštumą, dabar nebe taip bijau visko-perku pigesnius,Jamieson Pre- natal, nes diesnė pakuotė. Sudėtis panaši.
Atsakyti
na, aš geriu 'Lactalins' vitaminus, būtent skirtus žindyvei, vaiko nealergizuoja smile.gif
Atsakyti
Geriu kalcį-magnį-cinką ir žuvų taukus. Nėštumo pabaigoje sugėriau 2 pakuotes Maternos, tai dabar darau pertrauką. tongue.gif
Atsakyti
Dar pries pastojant pradejau gerti Pregnacare. Iki siol geriu. Tik vis stebejaus, kodel kalcis i juos neieina. Tai pradejau gert atskirai.

QUOTE(leuleu @ 2004 12 27, 12:42)
As geriu vitaminus maitinancioms motinoms Lactalins, pieno padaugejo smile.gif


Isgirdau apie tuos Lactalins,gal verta juos pradet gert? Ar yra ten kalcio?-nereiktu atskirai pirkt. Tik ar tikrai ju gerimas susijes su pieno padaugejimu? Nes pieno tai mano 2.gif netruksta schmoll.gif
Atsakyti
As per nestuma geriau, ir dabar geriu.
Dabar geriu Your Life "Prenatal", labai patiko Gamtos namu "Prenatal care".
Manau, maitinant tikrai papildomai reikia vitaminu. Juk nesimaitiname mes taip, kaip reiketu.
Atsakyti