Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai maitinančiai mamai

QUOTE(Liulia* @ 2005 01 24, 01:25)
Gėriau Lactalins, kodėl juos? Nes suveikė kvailas įsitikinimas-jei brangesni,tai geresni.Manau ir prenatal ar pan. patenkina vitaminų poreikį maitinančiai mamai ir jos mažiukui vienodai kaip ir manieji...

lygiai taip pat ir mano anyta galvojo,tai nupirko man biggrin.gif tai as juos isgeriau,aciu biggrin.gif Na o dabar geriu ''prenetali'' kaip ir nescia buvau,ir man jie labai tinka thumbup.gif Ir as manau,kad reikia maitinanciai mamai gerti vitaminus thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Nėštumo metu ir maitinant geriu gamtos namų "prenetal care" ir super calcį 750 mg, nes vaikas alergiškas ir vartoju mažai baltyminio maisto. O kalcio kaip patarė gyytoja reikėtų gerti netgi po dvi tab. per para iki 1.5 g. Buvau sugalvojusi pakeisti vitaminus ir nusipirkau Materną tačiau nežinau ar čia sutapimas vaikas pradėjo viduriuoti, nors maistą labai žiūrėjau daržovių nei vaisių nevalgiau. Viuriavo 2 savaites gydėmės visokiais būdais. Gydytoja įtarė kad nuo maternos. O šiaip labai skauda rankų ir kojų sąnarius kažin kokių mežiagų trūksta? Gal kam taip pat?
Atsakyti
As siuo metu geriu Pregnant care, juose yra visko ko reikia busimai mamai ir kudikiui, juos vartoti galima ir po gimdymo, netgi patartina zindant vaika juos gerti
Atsakyti
Labas visom mamytėm ir ne tik smile.gif ,
nezinau ar tokia tema buvo ar ne. Norečiau sužinot kokie vitaminai maitinančiai tinka ir yra geriausi.
Ačiū už atsakymus
Atsakyti
Sveika mamyte...Vakar kaiptik nusipirkau vitaminų maitinančiai.Vaistininkė pasiųlė trejus,galiu tik tiek pasakyti,kad tinka visi kaip ir nėščioms. nestuke.gif Man pasiųlė PRENATAL-apie 11lt.;PREGNANCARE-apie 30lt. ir MATERNA-apie 23lt.Aš pasirinkau pigiausius,nes manau,kad kaina lemia tik firmos pavadinimas,o sudėtis ta pati.... ax.gif Džiaugsiuos,jei kiek pagelbėjau.
Atsakyti
QUOTE(DaRiSa @ 2005 09 15, 13:40)
Sveika mamyte...Vakar kaiptik nusipirkau vitaminų maitinančiai.Vaistininkė pasiųlė trejus,galiu tik tiek pasakyti,kad tinka visi kaip ir nėščioms. nestuke.gif Man pasiųlė PRENATAL-apie 11lt.;PREGNANCARE-apie 30lt. ir MATERNA-apie 23lt.Aš pasirinkau pigiausius,nes manau,kad kaina lemia tik firmos pavadinimas,o sudėtis ta pati.... ax.gif Džiaugsiuos,jei kiek pagelbėjau.

Prenatal, manau, geras pasirinkimas, as ir juos naudojau, tik dabar kazkaip jokiu nenaudoju, o reikes pradet ax.gif
Atsakyti
Aš maitindama gėriau Prenatal ir Materna. Bandžiau Pregnancare. Netiko. Labai pykindavo, kartą net vėmiau jų išgėrusi, nors vartodavau tik po valgio. Nevisad kas brangiausia yra geriausia.
Atsakyti
[Aš iki 7mėn.gėriau Pregnancare-viskas buvo puiku(na gal dar dėlto,kad gyvenau Airijoj-gal ten kokybė kitokia)bet,aišku ir nuo organizmo priklauso.....maniškis tai viską toleruoja... 4u.gif
Atsakyti
jau keli menesiai geriu Lactalin.Man tinka thumbup.gif

tiesa, kainuoja jis apie 24 lt.Kiekis 30 vnt.
Atsakyti
Būdama nėščia gėriau "Pregnacare", tai pagimdžiusi pabaigiau, kas buvo likę. Dabar, manau, reikės paklausti gydytojos, ką rekomenduotų maitinančiai.
Atsakyti
Taide, nebūtina klausti. Tinka tie patys, kuriuos gėrei besilaukdama.
Atsakyti
Labai aciu uz atsakymus. Reiks lekti i vaistine nusipirkt, nes jau jauciu, kad organizmui truksta vitaminu.
Atsakyti