Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai maitinančiai mamai

QUOTE(nireglina @ 2005 09 18, 23:33)
Taide, nebūtina klausti. Tinka tie patys, kuriuos gėrei besilaukdama.


Dėkui, jau nusipirkau. Tikiuosi ir mažiukas bus tvirtesnis, ir aš gerai jausiuosi.
Atsakyti
As nusipirkau Prenatal. Mokejau netoli 30lt. Pati vaistininke sake, kad juos labiau apsimoka pirkt, nes ju yra 100, o pregnace yra 30, o kaina skyriasi tik keliais litais. O koks skirtumas kokia firma, juk ieina tie patys vitaminai.
Atsakyti
Atkreipkite dėmesį, kad to paties Prenatal yra kelių gamintojų, bet sudėtis skiriasi, reiktų pastudijuoti sudėtį, aš rinkausi "Gamtos namų", nes juose vitamino C, E ir D, bei betakarotino buvo daugiausia iš visų ax.gif
Atsakyti
Tikrai, skiriasi vitaminų sudėris. Pvz. Maternoj yra žymiai didesnis geležies kiekis, aš juo gėriau, kai nestuke.gif buvo per žemas hemoglobinas, labai greit atsistatė .
Atsakyti
Nežinau kurioje temoje ,paklausti blush2.gif .Tai atidarau tema 4u.gif

Nusipirkau beta-karotino kapsiulių,nes galvoju pagersiu,gal ir į soliariumą užsuksiu prieš šventes.O gi skaitau ant dėžutės žindančiom reikia pasitarti su gyditoju g.gif .Tai specialiai dėl to tikrai neisiu pas gyditoja.Gal kas žinote ką nors ,ar gerete g.gif .O gal kur paskaityti inete galima plačiau apie beta-karotina.Ir ką galvojate apie soliariumą žindant kūdykį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dėja: 09 gruodžio 2005 - 19:39
Del karotino nezinau, bet soliariumas kiek zinau nerekomenduojamas jei dar likusi nuo nestumo ta tamsi juosta ant pilvo. Deginantis ji gali pasilikti. Cia taip viena medike sake. Bet cia gal kas pakonsultuos kas tikrai zino
Atsakyti
QUOTE(viltuke @ 2005 12 09, 20:57)
Del karotino nezinau, bet soliariumas kiek zinau nerekomenduojamas jei dar likusi nuo nestumo ta tamsi juosta ant pilvo. Deginantis ji gali pasilikti. Cia taip viena medike sake. Bet cia gal kas pakonsultuos kas tikrai zino

Jau 8mėn. po gimdymo g.gif ,tai gal jau ir nieko tokio.Aišku su saiku viskas.

Svarbi ir jūsų nuomonė,jūs iš savo patirties galit pasakyti,o daktaras daugiau teorija remesi,bet kaip eisiu su mergyte savo pas šeimos daktare,tai būtinai pasikonsultuosiu 4u.gif
Atsakyti
per nestuma as tu vitaminu tiek atsivalgiau, kad net purto i juos ziuret, tai nieko negeriu blink.gif nors maitinu 10 men.na vaiko feroglobina geriu po sauksteli, tai vieninteliai ikuriuos dar galiu ziuret. Pregnacare man rodos ne vienai sleikstuli kelia.Man tai baisiai bloga nuo ju budavo, beje perfectil yra tos pacios serijos nagam, plaukam), tai kieno paklausiu, kas vartoja arba nuo ju skrandis sustoja arba vemia.cia jokia antireklama, gal nuo organizmo prilauso. blush2.gif
Atsakyti
as geriu Materna 4u.gif
Atsakyti
Aš ir nėščia būdama, ir dabar, kai pati maitinu, geriu Prenatal Care. Labai thumbup.gif , negaliu skųstis nei nagais, nei plaukais, nei vitaminų kaina
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2006 02 19, 14:57)
Aš ir nėščia būdama, ir dabar, kai pati maitinu, geriu Prenatal Care. Labai  thumbup.gif , negaliu skųstis nei nagais, nei plaukais, nei vitaminų kaina

drinks_cheers.gif
Ir gydytoja man sakė,kad šitie vitaminai yra geri ir nėščioms ir maitinančioms mamoms.Tai aš irgi juos geriu ir viskas O.K
Atsakyti
Aš geriu kalcį ir prenatalį. Šiaip per daug vit gali alergizuoti lelių, bet mums nieko...
Atsakyti