Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai maitinančiai mamai

Po pirmo ir antro vaiko geriau pregnacare brestfeeding, padeda geriau jaustis.
Atsakyti
As tai nestumo metu geriau Elevit vitaminus, kadangi gydytoja sake kad juos galiu ir maitinant gerti tai geriu Elevita ax.gif man jie labai gerai tinka ,jauciuosi geriau.
Atsakyti
Man nėštumo metu tiek buvo pakyrėję tie visi vitaminai, kad maitinant įprastinių neštukių vitaminų gert nebeprisiverčiau ir pastoviai pamiršdavau. Ir netikėtai atradau vaikiškus skanius vitaminus iš amerikos kurie man labai tiko ir patiko ir kas dien su malonumu juos suvalgydavau kaip saldainiukus. Ir vyresnėliams labai tiko, ko nepasakyčiau apie lietuvoje parduodamus vitaminus, nuo kurių ir alergizuodavo ir absoliučiai jokios naudos neduodavo.
http://www.iherb.com...-Chewables/5140
Kas man kaip maitinančiai mamai labai patiko, kad šiuose vitaminuose gausu B vitamino kurio labai trūksta gimdžiusiom mamom. O dvejose tabletėse vitaminų norma pilnai atitinka maitinančių mamom rekomenduojamą vitaminų kiekį. Tik kalcio ir magnio reikėjo dar atskirai nusipirkt nes šiuose nepakankamai.
O ir kaina šių vitaminų pagal tokį kiekį labai nedidelė. LT vitaminai daaaug brangesni ir prastesni doh.gif



 i 
Ištrintas kodas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 26 kovo 2013 - 19:43
O as nepritarciau Jusu nuomoneje amerikietiski siusti visokie vitaminai gali neatitikti kokybes.
Rekomenduociau mamytems i tai ziureti atsakingai ir rinktis tikrai patikrintus preparatus, kad ir mano naudojama Elevita, jis yra uzpatentuotas ar kaip ten vadinama ax.gif vaistu kontroleje , nes skiriamas kaip prie vaistiniu rusiu, o tai rodo kad yra saugus.
Atsakyti
QUOTE(shennon @ 2012 12 09, 17:45)
Geriu pregnacare i papildomai kalcio:)

o kalcis su vitaminu d? Man gydytoja patare dar paciai nebegerti d vitamino, nes neaisku kiek gauna vaikas su mamos pienu
Atsakyti
QUOTE(Costta @ 2013 03 30, 23:38)
o kalcis su vitaminu d? Man gydytoja patare dar paciai nebegerti d vitamino, nes neaisku kiek gauna vaikas su mamos pienu

O man gydytoja ortopedė, gerai žinoma Vilniuje, sakė, jog kūdikis nepasiima per mamos pienuką vit.D g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intrinsa: 03 balandžio 2013 - 19:04
Geriu kalcį su vit d.
Atsakyti
Geriu tuos pacius vitaminus kaip ir nestumo metu -besilaukiancioms mamoms, plius papildomai vit D su kalciu.
Atsakyti
Kai laukiosiu geriau elevit, taip ir toliau geriu elevit smile.gif
Atsakyti
Noriu atgaivinti tema.
Labai nukrito heboglobinas po gimdymo. Kokius preparatus gerete ? ar nebere jusu kudikelio ? mastau kazka apie skytos konsistencijos gelezi Floradix , bet jie su B vitaminu- gali berti g.gif arba Tardyferon gal reik g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blanchet: 08 spalio 2014 - 11:32
QUOTE(Blanchet @ 2014 10 08, 11:21)
Noriu atgaivinti tema.
Labai nukrito heboglobinas po gimdymo. Kokius preparatus gerete ? ar nebere jusu kudikelio ?  mastau kazka apie skytos konsistencijos gelezi Floradix , bet jie su B vitaminu- gali berti  g.gif  arba Tardyferon gal reik  g.gif


Kai pagimdziau is karto nustojau vitaminus gerti, stengiuosi maitintis kuo ivairiau, kad MP butu kuo maistingesnis. Dukryte nuo pat gimimo priaugineja svorio labai gerai.
Del nukritusio hemoglobino reikia gerti grynos gelezies preparatu, nesuprantu kam reikia dar su vit. B? Man pvz. nuo paprastos gelezies labai uzkieteja viduriai, todel as geriu spec. gelezi, kuri nekietina viduriu. Bet geriu tik tada, kai to reikia.
Atsakyti
QUOTE(pieniu pieva @ 2014 10 08, 13:10)
Kai pagimdziau is karto nustojau vitaminus gerti, stengiuosi maitintis kuo ivairiau, kad MP butu kuo maistingesnis. Dukryte nuo pat gimimo priaugineja svorio labai gerai.
Del nukritusio hemoglobino reikia gerti grynos gelezies preparatu, nesuprantu kam reikia dar su vit. B? Man pvz. nuo paprastos gelezies labai uzkieteja viduriai, todel as geriu spec. gelezi, kuri nekietina viduriu. Bet geriu tik tada, kai to reikia.

Tai vat butent, kad ir nenoriu kad butu su papildomais vitaminais. Bet su maistu nepavyks man pakelti, iki normos.... net siuo metu hemogl 100 verysad.gif Visa gyvenima kankina ta mazakraujyste....
Atsakyti