Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai maitinančiai mamai

Aš geriu Tardyferon'ą ir maitinu. Su gydytojos palaiminimu, aišku
Atsakyti
Kažin galiu gerti Pregnacare vitaminus, kuriuos geriau nėštumo metu? Nes turiu dar 2 dėžutes likusias neišgertas... g.gif ar jau netinkami jie?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 10 08, 18:56)
Aš geriu Tardyferon'ą ir maitinu. Su gydytojos palaiminimu, aišku


po viena tablete per diena ?
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2014 10 09, 14:43)
po viena tablete per diena ?

Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2014 10 08, 13:23)
Tai vat butent, kad ir nenoriu kad butu su papildomais vitaminais. Bet su maistu nepavyks man pakelti, iki normos.... net siuo metu hemogl 100  verysad.gif Visa gyvenima kankina ta mazakraujyste....

Tai gal tiesiog gelezies be jokiu priedu bandyk gerti.
Atsakyti
QUOTE(shejlita @ 2014 10 09, 11:19)
Kažin galiu gerti Pregnacare vitaminus, kuriuos geriau nėštumo metu? Nes turiu dar 2 dėžutes likusias neišgertas... g.gif ar jau netinkami jie?


Sveikos, va ir mane tas klausimas kankina? g.gif Palyginau vitaminu sudeti maitinancioms ir nesciosioms, tai skiresi tik kalcis idetas i maitinancioms skirtus vitaminus. Dar atskirai ir kalcio nuo nestumo turiu likusio, tai ir nzn ar galima? unsure.gif
Atsakyti
Nuo trečio nėštumo geriu Elevit, kadangi jie yra su geležimi.
Atsakyti
Taigi sugeriau viena lentele Tardyferon- ar pakilo hemoglobinas tiesa pasakius nezinau, nes pakartotinai nedariau. Taciau ka pastebejau, kad kol geriau mano mergytes kakiukas buvo zalias ir uzpakaliukas istisai raudonas buvo. Manau, kad nuo gelezies.
Atsakyti
Nuo geležies kakis juodas, o ne žalias
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 10 30, 23:48)
Nuo geležies kakis juodas, o ne žalias

Mano juodas buvo, o vaiko zalias
Atsakyti
QUOTE(braske11 @ 2014 10 29, 14:12)
Sveikos, va ir mane tas klausimas kankina? g.gif Palyginau vitaminu sudeti maitinancioms ir nesciosioms, tai skiresi tik kalcis idetas i maitinancioms skirtus vitaminus. Dar atskirai ir kalcio nuo nestumo turiu likusio, tai ir nzn ar galima?  unsure.gif


Galima gerti ir maitinancioms mirksiukas.gif
Deja, maniski alergizuoja sitie vitaminai.. Turiu pregnacare plus omega 3 pakuote ir pregnacare breast feeding. Kam reik, az 4u.gif
Atsakyti
Mamos, gėrusios Tardyferoną, kaip jūsų leliukų pilvukai? Ar nekietėdavo viduriai?
Man diagnozavo mažakraujystę, bet dukra ir taip retai tuštindavosi, o dabar dar ir užkietėjo... doh.gif
Atsakyti