Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(picolina @ 2009 12 12, 19:58)
tai tada as nesuprantu  g.gif  pas amne kaip tik oda sausa ir jautri, o va pries keleta dienu isigjau Ardeco krempudra mineraline ir pudra mineraline, nes patare konsultante.ir dar parasyta ant pakuotes sausai ir jautrei odai  doh.gif user posted image

Pas mane miltukais buvo 4u.gif Matyt ta skysta kazkokia nauja, nes kai as pirkau, tokios tikrai nebuvo ax.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Lu Lu @ 2009 12 12, 22:01)
mano riebi oda, tai gal visai nieko bus  g.gif nes is interneto baisoka uzsisakyti netinkama atspalvi  verysad.gif o kokiu firmu dar yra LT mineraliniu pudru?  4u.gif

Manau kad gal visai ir tiktu jums 4u.gif Na zinot, negaliu tiesiai sviesiai sakyti biggrin.gif O lietuvoj dar Loreal yra ir Eurokos parduotuveje is tu tokiu nezinomesniu firmu yra keletas 4u.gif Jei rinktumetes tarp loreal ir Artdeco tai siulyciau Artdeco geriau pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 12, 22:59)
Pas mane miltukais buvo  4u.gif  Matyt ta skysta kazkokia nauja, nes kai as pirkau, tokios tikrai nebuvo  ax.gif
user posted image


tai as dabar paskaiciau internete jos aprasyma tai raso kad tinki visu tipu odai ir net jautrei oda.dar yra pasiulymas kad jei oda sausa tuos miltelius sumaisyti su dieniniu kremu ir tepti ant veido.tai as turiu ta kremine pudra is artdeco, paskui turiu sita kur tu rasai ir dar plius Mineral Loose Powder.tai viskui labai patenkinta.mano odai tinka 4u.gif
Atsakyti
as ir isigijau artdeco mineralinius seselius ir pudra, super dalykas, wub.gif
Atsakyti
g.gif o kiek kainuoja artdeco mineraline pudrsa
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2009 12 13, 23:09)
g.gif o kiek kainuoja artdeco mineraline pudrsa


O apie kuria kalbat, kompaktine, biria,
Atsakyti
biggrin.gif biria, nors o kuri geriau padengia veida(nelabainusimanau, nes niekada nieko nenaudojau ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2009 12 14, 01:16)
biggrin.gif biria, nors o kuri geriau padengia veida(nelabainusimanau, nes niekada nieko nenaudojau ax.gif )


biri apie 70Lt
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti