Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(GiedreU @ 2009 12 11, 15:22)
BM - bare escentuals zinoma gera bet sako ji dirgina jautria oda, bei mano kosmetologe sako kad ji su tuo bismutu irgi kemsa poras todel jos pasitepus atrodo taip kaip kauke uzsidejus..na bent jau man


Man ji nedirgino odos visiskai, nors esu sausiaode jautriaode - kas biski ir oda nurausta (dabar niekaip neatrandu paakiu kremuko tinkamo: pradejus naudot atrodo, kad idealus, o po keliu kartu paakiai visi nuraude kaip nudege sauleje doh.gif ). O del bismuto irgi kazko nepastebejau - cia gal aktualiau riebesne oda turincioms. Dabar turiu Mineral Fusion mineraline kompaktine pudryte, joje yra bismuto, bet visiskai ideali ji man - tiek kaip pasidengia, kaip laikosi, kaip oda su ja jauciasi.
Atsakyti
o ka galit pasakyti apie Essences ir Artdeko mineralines pudras|? g.gif ar uz tokia kainyte jos ten turi kokiu mineralu ar ne rolleyes.gif nes girdejau neblogu atsiliepimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 12 11, 23:56)
o ka galit pasakyti apie Essences ir Artdeko mineralines pudras|? g.gif ar uz tokia kainyte jos ten turi kokiu mineralu ar ne  rolleyes.gif nes girdejau neblogu atsiliepimu  g.gif


Kazkur SM'e teko skaitinet, kad Essence isims is prekybos.
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(GiedreU @ 2009 12 11, 17:17)
o dabar uzsisakiusi esu is tos antros pardes barexminerals rinkinuka 4 vnt
labai patinka tiek pudra tiek maskuotojas, be to labai geras kabuki sepetelis, jis toks daug didenes apimties nei BE sepetelis be to daug svelnesnis, ir tikru plauku o visai nebrangus, o maskavimo irgi labai geras ir labai svelnus.

bekrasto begalo dekinga nes ie tos antros parduotuves ka tik uzsisakiau mineralines pudrytes nemokamus meginukus drinks_cheers.gif thumbup.gif galvoju ir apie sepeteli g.gif toks neblogas pasirode g.gif odar po jusu atsiliepimu manau reik imt nes kaina krizes metu tikrai nedidele tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 12, 02:25)
Kazkur SM'e teko skaitinet, kad Essence isims is prekybos.



o kodel idomu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 11, 19:01)
Man ji nedirgino odos visiskai, nors esu sausiaode jautriaode - kas biski ir oda nurausta (dabar niekaip neatrandu paakiu kremuko tinkamo: pradejus naudot atrodo, kad idealus, o po keliu kartu paakiai visi nuraude kaip nudege sauleje doh.gif ). O del bismuto irgi kazko nepastebejau - cia gal aktualiau riebesne oda turincioms. Dabar turiu Mineral Fusion mineraline kompaktine pudryte, joje yra bismuto, bet visiskai ideali ji man - tiek kaip pasidengia, kaip laikosi, kaip oda su ja jauciasi.


na mano odyte tokia misri vietomis sausa vietomis rieboka na kaip visada toj T vieteles reiboka. gal del to man BE nelabai tiko

QUOTE(Lu Lu @ 2009 12 11, 23:56)
o ka galit pasakyti apie Essences ir Artdeko mineralines pudras|? g.gif ar uz tokia kainyte jos ten turi kokiu mineralu ar ne  rolleyes.gif nes girdejau neblogu atsiliepimu  g.gif


na apie essence pudra tai manau ten jos sudetyje daug kas nedarasyta, o jei nedarasyta vadinasi bandoma kazkas nuslepti
ardeco ne visiskai mineraline irgi turi ivairiu priemaisu kitokiu priemaisu.

be to pati ja turejau tai po to aciu dievui isejo perparduoti thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(pilveliukas @ 2009 12 12, 09:53)
thumbup.gif
bekrasto begalo dekinga nes ie tos antros parduotuves ka tik uzsisakiau mineralines pudrytes nemokamus meginukus drinks_cheers.gif  thumbup.gif galvoju ir apie sepeteli g.gif toks neblogas pasirode g.gif odar po jusu atsiliepimu manau reik imt nes kaina krizes metu tikrai nedidele tongue.gif


tai nera uz ka ...as pati pirkau is ten nes labai patiko kainos , nebrangu palyginus su kitomis, be to tikrai kokybe labai gera bei pats indelis labai grazus ir matosi kad kokybiskas, nes kai is parisos pirkau jis toks na kaip ir is ebajaus i paprasciausia ideta buvo o cia jis toks matosi geresnis i BE uznesa labai.

be to sepetelius nusipirkusi pati nustebau nes uz tokia kaina tikejausi kazko prastesnio
bet nenuvyle.
Atsakyti
as pries 2 dienas nusipirkau is Artdeco mineralines linijos 3 produktus.ir esu laai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 12 12, 13:27)
o kodel idomu?  unsure.gif


Nezinau kodel. Gal keis sudeti, pakuote ar pan g.gif Teko cia skaityt poros mamyciu diskusija, kai viena nusipirko ja, kita pagyre ir kazkas pasake, kad nebepardavines jos.
Atsakyti
tai cia busiu as ax.gif nebebus essence mineralines.pas mus vokietijoje ja ispardave pries 2 men. ir man sake konsultantes kad daugiau nebebus
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 12 11, 22:56)
o ka galit pasakyti apie Essences ir Artdeko mineralines pudras|? g.gif ar uz tokia kainyte jos ten turi kokiu mineralu ar ne  rolleyes.gif nes girdejau neblogu atsiliepimu  g.gif

Artdeco turejau, visai patiko 4u.gif Riebesniu vietu blizgesi man labai gerai kontroliuodavo ax.gif Nors jei esate sausiaode gal ir nelabai tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 12, 18:16)
Artdeco turejau, visai patiko  4u.gif  Riebesniu vietu blizgesi man labai gerai kontroliuodavo  ax.gif  Nors jei esate sausiaode gal ir nelabai tiks  g.gif

tai tada as nesuprantu g.gif pas amne kaip tik oda sausa ir jautri, o va pries keleta dienu isigjau Ardeco krempudra mineraline ir pudra mineraline, nes patare konsultante.ir dar parasyta ant pakuotes sausai ir jautrei odai doh.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 12, 19:16)
Artdeco turejau, visai patiko  4u.gif  Riebesniu vietu blizgesi man labai gerai kontroliuodavo  ax.gif  Nors jei esate sausiaode gal ir nelabai tiks  g.gif



mano riebi oda, tai gal visai nieko bus g.gif nes is interneto baisoka uzsisakyti netinkama atspalvi verysad.gif o kokiu firmu dar yra LT mineraliniu pudru? 4u.gif
Atsakyti