Įkraunama...
Įkraunama...

Elektromagnetinių bangų žala sveikatai

QUOTE(nikvik @ 2010 06 06, 13:21)

Bet tikrai nezadu mob. telefono atsisakyti. Rekomenduojama, kad tarp skambuciu praeitu daugiau nei 15 min., ir pokalbio trukme nevirsytu 3 min. Stengiuosi siu rekomendaciju laikytis.


si rekomendacija paremta pasenusiu poziuriu, kad yra tik siluminis poveikis, ir pokalbiu trumpinimas yra reikalingas tam kad nespetu isilti smegenys.Taciau visiskai neatsizvelgiama i biologini poveiki kuris senai irodytas
http://www.wave-guid...ry/studies.html

dabartines rekomendacijos http://cell-phone-da...Pittsburgh.html

be to tas pats telefonas , blogo rysio salygom gali spinduliuoti tris keturis kart daugiau nei paprastai.
taip pat vieni telefonai ,isiunte viena signala labai smarkiai mazina spinduliuotes lygi ir toliau viso pokalbio metu spinduliuote labai nedidele , tuo tarpu kiti ta pacia auksta spinduliuotes lygi islaiko visa laika . Pvz. mano turimojo, blogo rysio salygomis, pakako sukelti sirdies ritmo sutrikimus zmonems su sirdies stimuliatoriais, jiems esant uz beveik metro blink.gif


Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2010 06 06, 09:37)
o jei prietaisas rodo teisingai  ir kompanija  savo klientams uz surinktus "biciuliu taskus dovanoja
http://www.vox.lt/po...ojami_telefonai
labai puikias dovanas ?  thumbup.gif
tai vis dar muse, ar jau panasu i drambli?


Ponia! Atsimerkite pagaliau, telefonai uz taskus duodami del to kad vyktu vartojimas - pelnas. Pasiulykite uz taskus laidini ir si telefona, kuri zmones rinksis? - nori likt rinkoje - konkuruok
Sukiai maximose, norfoje, iki, rimi ir t.t. "perki viena gauni du/tris!" del to kad "vitaminu e" prisirinktu zmones?

Juk jei tamstai pasiulytu senaji juodai balta sileli ir plasmini 48 coliu istrizaines plasmini tv uz ta pacia kaina. Imtumet sileli? Jei taip - parodytu akla uzsispyrima.


Prietaisas - tai kokia jo paklaida? su kokiais prietaisais lyginot, kad drasiai teigiate kad tas pats? Juk jei tas pats, tai kam pirkti brangius kai matavimus galima atlikti su prietaisu uz 200Lt? Kadangi baigta specialybe turi si ta bendro su metrologija, tai pakankamai suprantu, kad svelniai tariant "grybaujate" kai statote savo prietaisa lygiai su profesonaliu wink.gif

Panasu kad jauciates naujos kartos "burtininke" kuri gydo zmones. Senos kartos vaiksciodavo po namus ir uzkalbejimais nuimdavo uzkeikimus, Jus siuo atveju isivaizduojate kad esat "aukstesnes klases".
Jusu tikslas yra: Prigasdinti, o po to nuraminti patraukus kokia lempa. Tik va, klausimas, negi visa tai asmeninei "satisfakcijai"?
Atsakyti
QUOTE(EVOY© @ 2010 06 06, 13:37)
Tik nepradėkite čia girtis... Prisistatydama "kaimo bobute", save statote į vieną eilę su suvirintoju V. Uspaskich, kuris uždirbo daugiau, nei visi LT ekonomikos šviesuoliai kartu sudėjus, su trijų mėn. buhalterio kursus nebaigusiu John D. Rockefeller, su automechaniku Soichiro Honda ir kitais „kaimo diedukais ir bobutėmis“/daugelio kompanijų „monstrų“ įkūrėjais.

"kaimo bobute" ne pati pasivadinau,buvau pakrikstyta
QUOTE

Pritaria kiekvienas sveiko proto žmogus: kol neįrodyta kad kenkia/nekenkia- kam tampyti miegantį liūtą už ūsų. O dėl mokslininkų ir ekspertų- elementarus savęs apgaudinėjimas. Kažkodėl tai nė vienas iš jų iki šiol nesugebėjo besąlygiškai įrodyti, kad buitinių prietaisų ar kokių antenų skleidžiama spinduliuotė sukėlė nors vieną susirgimo vėžiu atvejį. Visi tie mėgėjiškas apklausas  primenantys tyrimai nelabai ko verti- bent jau joks teismas pasaulyje jų nepriimtų kaip įrodymo.

To neturėtumėte pristatyti kaip absoliučią tiesą. Kiekvienam tokiam „tyrimui“ yra „tyrimas“ su visiškai priešingais rezultatais- pastaruosius paprasčiausiai užsispyrusiai ignoruojate.
Net ir pačiam didžiausiam „baubui“ (elektra pašildomoms antklodėms)- yra vienodas skaičius „tyrimų“ su išvadomis „Kenkia“ ir „Nekenkia“.

http://www.bioinitia...eport/index.htm
gal pamegintumete paskaityti pranesima , kurio uzteko itikinti Europos parlamentui? jau pries keleta metu pripazinta ,kad senosios normos paseno ir butina atsizvelgti i naujausius mokslo irodymus.
Tuo pranesimu remiantis buvo isjungtos antenos Prancuzijoje? taip padarant precedenta
http://www.powerwatc...lles_appeal.asp
QUOTE
Viešpatie viešpatie... Negi nejaučiate jokio skirtumo tarp padoraus verslo ir elementaraus bandymo pasipelnyti iš prigąsdintų žmonių? Kas čia dar per бред'as „sulaiko spinduliuotę- tai tikra ,beveik 100%“? Ir kur „į komplektą“ koks šalmas- smegenis paliksite neapsaugotas?
kai paimi toki audini ir juo uzdengi pvz kazkoki el prietaisa ,kurio el laukas siekia 100-1000 V/m ir matuoklis parodo el. lauka -1Vm ,arba juo uzdengus Wi-Fi , pamatai simta kart mazesne EMS nelieka kuo abejoti , apie tokiu dalyku nauda jau segantiems veziu ar busimoms mamoms .
QUOTE
Puiki iliustracija fakto, kad Jūsų „žaliasis ekstremizmas“ yra absoliutus blogis. Vietoje to, kad parodytumėte kur įsigyti visiškai „žalią“ belaidį telefoną, veikiantį be nuolatinės elektromagnetinės spinduliuotės- sargdinate ir taip prigąsdintus žmones savo „baubais“. Dabar gaunasi taip, kad žmonėms daugiau pakenkiate, nei padedate.

jei jau yra laidas kam reikalingas tas bevielio rysio principu veikiantis ragelis,visa laika pokalbio metu skleidziantis spinduliuote i galva? juk juo ir vaikai naudojasi?
Tikrai nieko negasdinu,zmoniu valia rinktis,o kad galetu rinktis- reikia suteikti informacija .Ar nors vienas savo namuose turintis tokius telefonus, zino kokia spinduliuote jie skleidzia? Nematau jokio "zaliojo ekstremizmo"

Atsakyti
as labai noreciau pamatyti kaas butu jei isjungtu bent dienai visi operatoriai savo antenas smile.gif jauciu greit visi pamirstu apie spinduliuotes ir panasiai...
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2010 06 06, 17:44)
Ponia! Atsimerkite pagaliau, telefonai uz taskus duodami del to kad vyktu vartojimas - pelnas. Pasiulykite uz taskus laidini ir si telefona, kuri zmones rinksis? - nori likt rinkoje - konkuruok
Sukiai maximose, norfoje, iki, rimi ir t.t. "perki viena gauni du/tris!" del to kad "vitaminu e" prisirinktu zmones?

o jei pries siulydami pasakysite, kad tas modernusis virsyja mobiliojo rysio antenoms skirta HN keleta kartu? kiek zinau jokia tokia info nera nurodoma ,nors EP tai jau svarste ir nutare :
24. siūlo Sąjungai į savo oro kokybės vidaus politiką įtraukti bevielių buitinių prietaisų, kaip, pvz., interneto prieigai skirti Wifi įrenginiai ir skaitmeninio patobulinto belaidžio nuotolinio ryšio (DECT) telefonai, kurie pastaraisiais metais plačiai naudojami viešosiose vietose ir gyvenamuose namuose, paveikiant piliečius nuolat skleidžiamomis mikrobangomis;

25. nuolatos siekdamas pagerinti vartotojų informavimą, reikalauja, kad būtų pakeisti Europos elektrotechnikos standartizacijos komiteto (CENELEC) techniniai standartai, kad kiekvieną bevieliu principu veikiantį elektromagnetines bangas skleidžiantį prietaisą būtų privaloma žymėti etiketėmis, kuriose būtų nurodoma emisijos galia;


QUOTE
Prietaisas - tai kokia jo paklaida? su kokiais prietaisais lyginot, kad drasiai teigiate kad tas pats? Juk jei tas pats, tai kam pirkti brangius kai matavimus galima atlikti su prietaisu uz 200Lt? Kadangi baigta specialybe turi si ta bendro su metrologija, tai pakankamai suprantu, kad svelniai tariant "grybaujate" kai statote savo prietaisa lygiai su profesonaliu wink.gif

ko taip spirgate del mano prietaiso? turit toki belaidi telefona ir negalit patiketi jo skleidziama spinduliuote?
Gal palaukim truputi ,gal mildziuxp turinciam sertifikuota prietaisa , pasipainios po ranka toks telefonas ir pamatuos?
QUOTE
Jusu tikslas yra: Prigasdinti, o po to nuraminti patraukus kokia lempa. Tik va, klausimas, negi visa tai asmeninei "satisfakcijai"?

mano tikslas nera gasdinimas, o tik informacijos pateikimas. Nesiruosiu is to daryti kazkokio biznio ar pan. Jei jus anksciau nesusiduret su tokia informacija ir ji jus sokiruoja,tai negi cia as kalta?
pasiziurekite ivairiu saliu taikomus draudimus siai technologijai :
http://emfjournal.com/cell-phone-ban/
nors ju leistinos spinduliuotes normos ir didesnes ...O gal jus tame biznyje dirbate?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 06 birželio 2010 - 19:26
1.as dirbu su sildymo technika - nieko bendro
2.neturiu bevielio telefono - jis atgyvena kaip ir laidinis
3.uzmeskite sunkesni drabuzi ant wifi ir sis taip pat nespinduliuos.
4. Jus nesvieciate, jus "floodinat" - uzverciat informacija ir ja pagal save pataisot.

Kai situos punktus perskaitysite ir susimastysite is tikruju kad gali buti kitaip taip nerasysit.

Galit bandyti spekuliuoti buvusia liga (labai veikia), bet betkokiam taske nesistengiu buti kazkieno puseje, bandau mastyti blaiviai - siulau ir Jums pamastyti, gal ne toks juodas tas telefonas kokiu ji dazote.

Pabaigai paprastas pavyzdys apie irengimu tiksluma:
Geodeziniai matavimai,
Ju iragos kaina skaiciuojama tukstanciais (jei ka koordinaciu matavimui)
Ir GPS irangos kaina kuri naudojama navigacijai keliuose ir t.t. - 200lt

Pasiemu as GPS iranga vaikstau po sklypus ir keliu panika kad zmonems geodezininkai blogai ismatavo ribas.
Va sita darote siuo atveju Jus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paliukas: 06 birželio 2010 - 20:50
QUOTE(" voresta " @ 2010 06 06, 19:54)
Tikrai nieko negasdinu,zmoniu valia rinktis,o kad galetu rinktis- reikia suteikti informacija .Ar nors vienas savo namuose turintis tokius telefonus, zino kokia spinduliuote jie skleidzia? Nematau jokio "zaliojo ekstremizmo"

Visai išvedėte iš kantrybės, ko pasekoje visomis man įkandamomis kalbomis pradėjau rinkti tekstą „Vėžį sukelia stresas“. Paaiškėjo įdomus dalykas: su savo gąsdinimais esate pavojingesnė už bet kokią spinduliuotę. Hiustono Andersono vėžio tyrimo centras nepatingėjo, ir surinko šį faktą patvirtinančius įrodymus.
Atsakyti
QUOTE(EVOY© @ 2010 06 06, 22:51)
Visai išvedėte iš kantrybės, ko pasekoje visomis man įkandamomis kalbomis pradėjau rinkti tekstą „Vėžį sukelia stresas“. Paaiškėjo įdomus dalykas: su savo gąsdinimais esate pavojingesnė už bet kokią spinduliuotę. Hiustono Andersono vėžio tyrimo centras nepatingėjo, ir surinko šį faktą patvirtinančius įrodymus.

Ilgalaikis stresas ir depresija sudaro žmogaus organizme sąlygas, palankias vystytis onkologinėms ligoms.

thumbup.gif o dabar dar pagoooglinkit, kaip stresas ir depresija susiije su EML, melatonino ir seratonino pusiausvyra, kankorezine liauka, ir suprasite, kodel Svedijos mokslininkas Orjan Hallberg reikalauja :
Uždrauskite mobilaus ryšio telefonų naudojimą Švedijoje!

galima originalu varianta : http://www.radiation...erg_mobiles.pdf

arba jau mano isversta :
http://antenos.bloga...2.html#more-122
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 06 birželio 2010 - 22:35
Voresta, as jus palaikau 4u.gif
Jus saunuole vien todel, kad domites konkreciu dalyku ir dar dalinates sukaupta informacija su kitais thumbup.gif

Sukelete diskusija kaip reikalas, man visai patinka, kad pavirpinate kazkam smegenu vingius mirksiukas.gif
Pastebejau net zmoniu pasipiktinima, kad darote kazka blogo, net keista unsure.gif, nors ne, visai nekeista - cia juk Lietuva mirksiukas.gif
Tam kam idomu - jusu info pasiskaitys ir atsirinks, o tam kam ne - tegu sau ilsisi ramybeje apsikabine TV, PC ir Mob.
Liudna tik, kad vienas lauke ne karys, o ir armija pries jus - OI OI OI verysad.gif

P.S. Kazi kas butu, jei panasia diskusija uzvedus apie alkoholio zala sveikatai g.gif
Oi kaip sunku butu visiems/isgeriantiems pripazinti, kad yra socialiai uzprogramuoti "gerti".
Atsakyti
O as tai butinai paskaitysiu visas "vorestos" nuorodas. Tikrai idomu, tik beda, kad laiko daug neturiu doh.gif Bet pasistengsiu. Ir nematau reikalo, ko cia spirgeti nepatenkintiems - nepatinka informacija, neskaitykite. Man aktualu. Turiu berniuka su autizmo bruozais. Ne karta susimasciau, kad cia gali buti ir elektrtomagnetines bangos prikise savo darba. Besilaukdaba antro - tikrai stipriai ribosiu sedejima prie kompo, kalbejima mobiliaku ir pasimatuosiu bute. Tik va noreciau rasti tikrai patikima prietaisa, kad teisybe rodytu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 07 birželio 2010 - 01:20
QUOTE(mamagabi @ 2010 06 07, 00:26)
Sukelete diskusija kaip reikalas, man visai patinka, kad pavirpinate kazkam smegenu vingius

Gal būt neaiškiai dėlioju mintis. Visi čia pakankamai „žali“, ir niekas nė nediskutuoja „Kenkia“ ar „Nekenkia“. Tik dėl „Kiek kenkia?“ ir „Kaip saugotis?“. Pjautines sukėlusi Voresta atstovauja „žaliąjį ekstremizmą“, kuris į klausymą „Kaip saugotis?“ teturi vienintelį atsakymą: „Atsisakykime ryšio su pasauliu priemonių, visų buitinių prietaisų, bei grįžkime bent jau į viduramžius (geriau aišku į akmens amžių)“. Mūsų nuomone, tokios „žaliojo ekstremizmo“ rekomendacijos tėra absoliučiai beprasmis oro gadinimas, todėl ir atsakymas kiek kitoks: „Prieš tempdami kokį tai prietaisą namo, pasidomėkime jo charakteristikomis, bei parinkime jam tinkamą vietą“.

Faktas yra tai, kad šiandienai nėra nė vieno teisme įrodyto atvejo, kai būtų nubaustas kokio tai elektros prietaiso gamintojas už tai, kad jo prietaiso skleidžiama spinduliuotė sukėlė kokius tai konkretaus žmogaus sveikatos sutrikimus. Faktas yra ir tai, kad mokslo yra neginčijamai įrodyta, kad stresas (tame tarpe ir Vorestos gąsdinimų sukeltas „smegenų vingių pavirpinimas“) žmogui atsiliepia pačiais įvairiausiais sveikatos sutrikimais.

Neatsakytas lieka tik vienas klausymas. Kas greičiau sukels sveikatos sutrikimus: ar telekomunikacinės antenos skleidžiama spinduliuotė, ar pats telekomunikacinės antenos vaizdas? Problema tame, kad kai vietoje visus tenkinančio problemos sprendimo paieškos sukeliama paranoja- antrasis faktorius bus „efektyvesnis“ kartais. Tarp kitko- kai kam paranoja visai naudinga: galima neblogai „pasišildyti“ pardavinėjant įvairias apsaugines priemones.

Tikrai nėra sudėtinga atsivaryti „sunkiąją artileriją“, ir sugriauti Vorestos „tvirtovę“. Yra juk paviešinti ilgamečių sveikatos tyrimų rezultatai žmonių, kurie ilgai gyveno antroje po Černobilio pagal pavojingumą zonoje- kosminėje stotyje Mir. Yra tyrimai žmonių, ilgai dirbusių aukštos įtampos linijų remontininkais „po įtampa“. Yra gyvenimo trukmės statistika įvairiausioms specialybėms (kaip ir jau minėtiems rentgenologams). Tik kam to reikia: tiesa vis vien bus kaip visada- kur tai per vidurį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EVOY©: 07 birželio 2010 - 07:43
QUOTE(Ice @ 2010 06 07, 02:18)
O as tai butinai paskaitysiu visas "vorestos" nuorodas. Tikrai idomu, tik beda, kad laiko daug neturiu  doh.gif  Bet pasistengsiu. Ir nematau reikalo, ko cia spirgeti nepatenkintiems - nepatinka informacija, neskaitykite. Man aktualu. Turiu berniuka su autizmo bruozais. Ne karta susimasciau, kad cia gali buti ir elektrtomagnetines bangos prikise savo darba. Besilaukdaba antro - tikrai stipriai ribosiu sedejima prie kompo, kalbejima mobiliaku ir pasimatuosiu bute. Tik va noreciau rasti tikrai patikima prietaisa, kad teisybe rodytu  g.gif



ir ka darysite kai pamatysite bute kad ojojoi kokios kenksmongos salygos ? Atsisakysite visko,ar tiesiog gyvensite veliau baimeje?

P.s. jo,geriausia viska suversti elektromagnetinem bangom,del berniuko autizmo bruozu..
ieskojote pateisinimo,radote,sveikinu.

Ir dar.. Nieko jus nesureguliuosite su tais vaiko suvarzymais.. Nebent pradzioje. Poto paaugs-dvigubai atsiims.
Atsakyti