Įkraunama...
Įkraunama...

Elektromagnetinių bangų žala sveikatai

QUOTE(" voresta " @ 2010 06 09, 14:29)
tai pirmiausia ir buvo padaryta,kepenu, cukraus kiekio kraujyje tyrimai, vaistai nuo alergijos, kurie nepadeda ir t.t. vnz- iprasti tokiais atvejais daromi tyrimai...


na nesenai teko ziureti per rusijos tv apie elektromagnetiniu spinduliu ginklus ,tai kad zmogui padaryti poveiki turi buti stiprus bangu generatoriai nukreipti i tiksla,kazkokia tv antena ar mikrobangine nemanau ,kad taip paveiktu
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2010 06 09, 14:09)
Gytojai irgi žmonės - ne visažiniai dievai. Viskas vadovėliuose nėra surašyta.

pritariu, gydytojai irgi zmones, 4u.gif kai meginau su savo hematologe apie tai pakalbeti- ji atsake atsiprasau- to neraso vadoveliuose, tai neirodyta, naujai informacijai studijuoti neturiu laiko, kruvis,as tik gydau, priezastys manes nedomina. Yra kaip yra, tikiuosi kada nors tai pasikeis...
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2010 06 09, 14:36)
na nesenai teko ziureti per rusijos tv apie elektromagnetiniu spinduliu ginklus ,tai kad zmogui padaryti poveiki turi buti stiprus bangu generatoriai nukreipti i tiksla,kazkokia tv antena ar mikrobangine nemanau ,kad taip paveiktu

kai kalbama apie greita poveikį , reikia stipresnių generatorių , taciau ilgalaikis silpnos spinduliuotes poveikis senai įrodytas ir tokie silpnos spinduliuotes generatoriai isbandyti Maskvoje, svitinant Amerikos ambasadą .
Verta prisiminti istorijos pamokas

Nuo šaltojo karo JAV vyriausybei yra žinoma, kad mikrobangos yra genetiškai pavojingos. Pradedant 1953 metais, ir vėliau su pertrūkiais apie tris dešimtmečius, Rusijos sovietinės struktūros slaptai naudojo mikrobangas išpuoliuose prieš JAV ambasados darbuotojus Maskvoje. Šių apšvitinimo kampanijų metu nukentėjo apie 1800 darbuotojų ir 3000 žmonių, gyvenusių ambasadoje per šį laikotarpį.

Rusai buvo nusitaikę į JAV ambasadą, slapta skleisdami nuo 2,4 iki 4,1 gigahercų spindulius tokio paties auksto dažnio , kaip ir Amerikoje naudojamų belaidžių mobiliųjų telefonų, namų mobiliųjų telefonų, bevielių kompiuterių, WiFi sistemų irmobiliojo ryšio antenų. Rusų daugiausia naudojamos spinduliuotės galia buvo maždaug nuo penkių iki 18 mikrovatų į kvadratinį centimetrą (5-18 µW/cm2).

1970 metų viduryje, John Hopkins medicinos komandai, vadovaujamai Dr. Abraom Lilienfield JAV Valstybės departamento buvo pavesta ištirti Maskvos apšvitinimo poveikį mūsų ambasados darbuotojų sveikatai. Jau pranešimo projekte buvo atskleista daugybė radiacijos sukeltų simptomų, įskaitant imuninės sistemos sutrikimus, padidėjusį baltųjų kraujo kūnelių kikį, lėtinį nuovargį, regėjimo pablogėjimą, kataraktą ir raumenų skausmus. Informacija apie vėžį buvo sąmoningai nuslėpta nuo Lilienfield komandos, tačiau vėliau buvo pranešta, kad vėžio atvejų ambasados darbuotojams pasitaikė keturis kartus dažniau negu įprastai populiacijoje.

Daugelis asmenų iš apšvitinto personalo buvo apsaugoti akmeninio ambasados pastato ir todėl gavo maždaug vidutiniškai tik 0,19 µWatts/cm2. Nepaisant to, apšvitintasis Maskvos personalas patyrė vaisingumo problemų, įskaitant raudonųjų ir baltųjų kraujo kūnelių anomalijas, dažnesnes chromosomų aberacijas, o persileidimų bei nėštumo komplikacijų kiekis viršijo įprastines normas. Ambasados darbuotojų kraujyje buvo rasti pakitimai ir jiems buvo nerekomenduojama pradėti vaikus iki tol, kol po šešių mėnesių jų somatiniai rodikliai normalioje aplinkoje tapo normaliais.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad po to JAV valstybės departamento vyriausiasis medicinos karininkas Herbert Pollack iškarpė Lilienfield ataskaitos išvadas. Galutinėje ataskaitoje buvo sufalsifikuota išvada, kad ambasados darbuotojus paveikus mikrobangų spinduliuote, neigiamo poveikio sveikatai nenustatyta.


Palyginkite neigiamą ne daugiau kaip 0,19 mikrovatų/cm2 spinduliuotės poveikį JAV Rusijos ambasados darbuotojams ir jų šeimoms su dabartinėmis Lietuvoje leistinos spinduliuotes normomis.
Mikrobangų krosnelė skleidžia nemoduliuotas bangas, tuo tarpu mobilusis rysys- moduliuotas. tad gali būti ,kad dėti galvą prie mikrobangų krosnelės yra saugiau nei naudoti mobilkę...

http://www.mastsanit...july-2009-.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 09 birželio 2010 - 14:21
http://www.next-up.o...icroOndes.php#1

radau ir elektromagnetinį ginklą, jei kam įdomu ..
Atsakyti
Ka reiskia nemoduliuotos ir moduliuotos bangos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2010 06 09, 18:01)
Ka reiskia nemoduliuotos ir moduliuotos bangos?  unsure.gif



http://lt.wikipedia....iki/Moduliacija

Atsakyti
QUOTE(EVOY© @ 2010 06 09, 07:20)
Kas čia tokio? Priklausau tiems, kurie mano, kad mirčių priežastimis Nr. 1 yra vaistų šalutinis poveikis ir gydytojų klaidos, o geriausias visų laikų vaistas- placebo.



nu jau tikrai, pasikartosiu ir pacituosiu mano gerb. kolega- visame pasaulyje zmones mirsta nuo ligu, o Lietuvoj- nuo daktaru. Sorry, bet trumparegiskesnio poziurio neimanoma isivaizduoti. Noreciau as paziureti, kaip Jums seksis gydyti vaiku leukemija placebo vaistais. Sutinku su Jumis, daug kur be vaistu imanoma apieiti - kad ir ta vaiku temperatura numusti - nebutinas paracetamolis. Mums su vyru labai neblogai sekesi iki 40 karsciuojanciam vaikui temperatura numusti fizinemis priemonemis - viniojome blauzdas su saltais ranksluosciais, prie kaklo dejom leda, prie rankyciu, ir issivertem. Darbelio aisku visai nakciai....
Del placebo irgi sutiksiu dalinai - iki 40 proc. vaistu, net ir labai rimtu (nuo vezio, depresijos), poveikio sudaro placebo efektas. Bet likusiuju 60 proc. vistik nenurasyciau. Sutinku, kad kruva musu tautieciu naudojamu vaistu gali buti pakeisti placebo (bent jau puse tai drasiai), bet ne visi. Ir gydytoju klaidos nera toks jau daznas dalykas, kad tik del jo ir mirtu tautieciai kaip muses.
Kas liecia tema - bute miegamoje sienoje yra elektros skydelis, turint omeny, kad tai pirmas aukstas, isisvaiduoju, kad per ta skydeli eina visos laiptines ivadinis kabelis ir pasikirstymas. Ka daryti? Buto keisti bent kelis metus nesiruosiam, namas dar nepastatytas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nikvik @ 2010 06 11, 08:38)
Kas liecia tema - bute miegamoje sienoje yra elektros skydelis, turint omeny, kad tai pirmas aukstas, isisvaiduoju, kad per ta skydeli eina visos laiptines ivadinis kabelis ir pasikirstymas. Ka daryti? Buto keisti bent kelis metus nesiruosiam, namas dar nepastatytas schmoll.gif


Pirmiausia pamatuokite, ar jis tikrai kazka daro, jei jau neramina. Itariu, kad nieko blogo jis nedaro.
Atsakyti
QUOTE(nikvik @ 2010 06 11, 09:38)
nu jau tikrai, pasikartosiu ir pacituosiu mano gerb. kolega- visame pasaulyje zmones mirsta nuo ligu, o Lietuvoj- nuo daktaru.

Truputi neturiu laiko- tik koks velnias nešė pasidairyti kas darosi SM...

Praleidote sakinį „Tai nereiškia, kad kada nors būčiau suabejojęs Santoriškių gydytojų profesionalumu, kai jiems patikėdavau savo vaiką“- ir viskas apsivertė. Kaip tik pastarieji pertvarkė gamtos klaidingai sudėliotus kanalus mano ką tik gimusiam vaikui, dėl ko šis pragyveno pilnavertį gyvenimą. Tikiu, kad su jų pagalbą niekas nesikeis ir toliau. Taip kad kaltinimai kokia tai antipatija gydytojams– neturi nė menkiausio pagrindo.

Tačiau negalima ignoruoti kelių niuansų:

1. Tai sistema privertė gydytojus tapti rašytojais, ekonomistais ir dar velnias žino kuo. Ne gydytojų kaltė, kad šie ne visada turi laiko pakelti akis į ligonį. Ne ligonio kaltė, jei jis nesugeba rišliai išdėstyti savo problemą. Tai tik sistemos kaltė, kad šiandien turim ką turim.

2. Savo laiku amerikiečiai tyrė kaip tiksliai nustatomos diagnozės. Neturiu laiko knistis po archyvą, ir ieškoti tikslių skaičių. Daugmaž. Po standartinės apžiūros gydytojų nustatytos teisingos diagnozės vos perlipo 50 %. Testų pagalba pats ligonis nusistatydavo savo ligą nepalyginamai tiksliau- gerokai virš 70 % tikslumu. Čia visai ne apie gydytojų kokį tai neprofesionalumą. Čia apie „ligonis su gydytoju prieš ligą arba ligonis su liga prieš gydytoją“ (kas tai tokio- nepamenu pažodžiui).

3. Placebo efekto taip nenuvertinčiau. Gerti vaistus, kuriais netiki ar gydytis pas gydytoją kuriuo netiki- tuščias užsiėmimas. Tuo esu absoliučiai užtikrintas. Mano stuburo išvaržoms padeda vienintelis Naklofen ir tik leidžiamas (išskyrus aišku leidžiamą Tramadol- tik tai jau kiek baisokas vaistas). Visi kiti vaistai ar procedūros, kuriuos teko išbandyti: nors ir visą 100 Lt kainuojančią pakuotę susibedęs- net poveikio nepajusčiau.

Ne taip seniai per visas Vokietijos TV rodė moteriškę, kuri buvo išleista su metastazėmis namo numirti. Kas tai jai šovė į galvą, kad bėgiojimas jai padės išgyti nuo vėžio. Bėgiojo ji taip fanatiškai, kad jau po pusmečio iš vėžio neliko net pėdsakų. Spėju, kad analogiškais pavyzdžiais Jūs pati galėtumėte užpildyti ne viena temą. Tik tai visiškai nereiškia, kad gydytojus reikia siųsti ravėti šieno...

4. Mano organizmas (kaip ir bet kieno kito) turi savo personalinį „gydytoją“, kuris pajėgus pats pasitvarkyti su didžia dauguma problemų. Jūsų pvz. su ranksluosčiais ir ledais bei Vorestos su žolelėmis, puikiai iliustruoja ko norėtus iš gydytojo: kad šis mokėtų pažadinti tą prisnūdusį „gydytoją“. Kas tai panašaus į Taunytės metodus. Deja: ne visais atvejais įmanoma „pažadinti“, ir be gydytojo su skalpeliu rankoje- paprasčiausiai neišsiversi.

Dėl elektros skydinės. Turėjau tą patį variantą. Paprasčiausiai miegamą perkėlėm į kitą kambarį. Sieną nusiraminimui užstatėm spinta. Šiuo metu šiuo kambariu iš viso niekas nesinaudoja- tik retkarčiais svečius „pašvitiname“.
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2010 06 11, 11:32)
Pirmiausia pamatuokite, ar jis tikrai kazka daro, jei jau neramina. Itariu, kad nieko blogo jis nedaro.

palaikau toki poziuri , visaip buna .
Atsakyti
EVOY©, cia ne apie gydytojus diskutuoti skirta tema nono.gif
Atsakyti
Nezinau kolegos, bet manau kad truputi muse steroidais maitinat ir is jos jau drambli darot smile.gif
Paklausiu paprastai:
Ar kas nors su "NORMALIU" prietaisu matavotes bangas? Ar pamatavus lyginot pagal normas (mes isvadu nedarykim, tam yra specialistai)?
Atsakyti