Įkraunama...
Įkraunama...

Greitai, paprastai ir skaniai - FARŠAS

QUOTE(Lera @ 2008 10 21, 18:23)
o bulvės nebūna kietos? g.gif Norėčiau tokiu labai essen.gif

kepant orkaiteje, kad bulves nebutu kietos, reiketu juos apvirti. Bulves su lupenom pavirti kokias 5 min. ir tada jau daryti pagal recepta. Bet man skaniau troskintos idarytos bulves, viskas tas pats: zalios bulves idarytos farsu troskinamos puode sultinyje. Galima valgyt ir kaip sriubyte thumbup.gif
Atsakyti
Pabandykite,ruošiant farša ne pjaustyti,o įtarkuoti svogūną ir česnaką tarkuoti.
Ir gerai,gerai išmaišyti faršą.
Skonis,bus visai kitoks,negu pjaustyto.
Aišku,nepatariu,jeigu tų priedų nemėgstate.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 25, 01:12)
Pabandykite,ruošiant farša  ne pjaustyti,o įtarkuoti svogūną ir  česnaką tarkuoti.
Ir gerai,gerai išmaišyti faršą.
Skonis,bus visai kitoks,negu pjaustyto.
Aišku,nepatariu,jeigu tų  priedų nemėgstate.

Aš kol supjaustau svogūną, visa apsiverkiu. O jį tarkuoti turbūt tik dujokaukę dėvint galima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2008 11 26, 14:06)
Aš kol supjaustau svogūną, visa apsiverkiu. O jį tarkuoti turbūt tik dujokaukę dėvint galima  unsure.gif

prieš porą dienų tarkavau dideliam bulbiniui blynui svogūną... tai žinok, geriau jau prastesnis skonis be svogūno negu tarkuoti ir verkti..
gal nebent su blenderiu?
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 26, 14:15)
prieš porą dienų tarkavau dideliam bulbiniui blynui svogūną... tai žinok, geriau jau prastesnis skonis be svogūno negu tarkuoti ir verkti..
gal nebent su blenderiu?


jau gal ir krypsatame nuo temos,bet as bulviniams blynams ir kugeliui svoguna tarkuoju tarkavimo masina kartu su bulvem thumbup.gif
ir dar...niekada nepjaustau svoguno rankomis,nes turiu tupperware mini quick chef smulkintuva...jokiu asaru ir susmulkina labai smulkiai(taip rankomis nesupjaustyciau) irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuliukas333 @ 2008 11 26, 14:54)
ir dar...niekada nepjaustau svoguno rankomis,nes turiu tupperware mini quick chef smulkintuva...jokiu asaru ir susmulkina labai smulkiai(taip rankomis nesupjaustyciau)  irnesakyk.gif

ne į temą dar.. kaip tas daikčiukas atrodo? g.gif
Atsakyti
gal kas pasigamins 4u.gif

is farso paruosto kaip kotletukams suformuoti apvalius apie 1cm storio blynus ir juos sudeti i aliejumi istepta kepimo skarda. ant virsaus uzdeti pakepinta morkyte, pora, paprika (galima naudoti viska ka randate saldytuve ir pagal savo skoni) su prieskoniais ir kepti orkaiteje apie 30min, poto uzbarstyti suriu ir dar pakepti kelias minutes.

patiekti su garnyru pagal skoni, skanaus 4u.gif


saldytuve dar yra apie 700gr farso, bet nesugalvoju ka cia siandien pagaminti valgyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 27, 12:45)
ne į temą dar.. kaip tas daikčiukas atrodo?  g.gif

http://nozebra.ipape...zine200802ltlt/
8-9 psl.
Man jis irgi nepamainomas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 25, 00:12)
Pabandykite,ruošiant farša  ne pjaustyti,o įtarkuoti svogūną ir  česnaką tarkuoti.
Ir gerai,gerai išmaišyti faršą.
Skonis,bus visai kitoks,negu pjaustyto.
Aišku,nepatariu,jeigu tų  priedų nemėgstate.


drinks_cheers.gif skonis tikrai geresnis, tik aš viską su blenderiu susmulkinu. Dedu svogūną, česnaką, petražolių, varškės, viską sumaišau ir tuomet į faršą. Kotletukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 27 lapkričio 2008 - 13:54
QUOTE(Barikada @ 2008 11 27, 14:41)

bigsmile.gif kai gražūs daikčiukai, bet ir kainelės atitinkamos. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 27, 14:08)
bigsmile.gif kai gražūs daikčiukai, bet ir kainelės atitinkamos. unsure.gif

na tas smulkintuvas tikrai vertas tiek moketi bigsmile.gif O kiti, na ka as zinau, ne visi, kai kurie - taip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 27, 13:45)
ne į temą dar.. kaip tas daikčiukas atrodo?  g.gif


jy galima rasti sitame kataloge 9psl http://www.tupperware.lt/16.htm# apie siuos indus yra atskira tema smile.gif
Atsakyti