Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

Vaje..........as labai pasimetusi...........neuzilgo darysiu kaulines isaugos (t.y. issokes kauliukas ties nyksciu)operacija. Kiek suprantu tai kartais yra paveldima, arba nuo aukstakulniu. Zodziu mano mamos tokios kojos, o as tokiu nenoriu, kreivu ir dar su issokusiu kauliuku. tai va gydytojas mane stumia daryti sia op., o terapeute bando mane atkalbeti. Prasau jusu padeti, gal kas turejo sia problemele, kaip ja isspresti......o operacija ne uzkalnu....................
Atsakyti
o kodel terapeute bando atkalbet? ka ji sako? g.gif
Atsakyti
Paciai man neteko darytis "sestojo" pirsto operacijos, bet is tiesu manau verta, juk turetu buti nelabai patogu vaikstant ir peda deformuojasi. Jei pati esi netikra, tai pasikonsultuok dar su vienu chirurgu, o ne terapeutu. Man irgi idomu kodel terapeutas atkalbineja rolleyes.gif
Atsakyti
O tiesiog todel, kad labai skausminga ta operacija ir dar bendra narkoze savo daro..... Na tiesiog ji prisimine Tarybinius laikus, kuomet ji gal praktika lig. atliko? nezinau, bet zodziu mate tas motereles...mate tuos skausmus. Sako kol dar gali vaikscioti, tai vaiksciok, as jai saku galet tai galiu, bet kada kojos pasala, rekti norisi...........pasimetusi vis dar as.
Atsakyti
Jei visdelto pasirysi,parasyk kaip viskas ten buvo.Manau ir man reiktu ,nors dar ne taip baisu ,bet koja atrodo nelabai gerai ir batuku grazesniu neapsiausi
Bet juk labai baisu,ir tarp pazystamu neatsirado nei vieno kad papasakotu
jei bus nesunku lauksiu atsakymo ,kai baigsis vargeliai
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na, nemanau, kad tokiai operacijai atlikti bendra narkozej atlieka. Tiesiog "nuo puses" atjungs. Esu gulejusi vienoje palatoje su viena moteriske po tokios operacijos - tikrai nesiskunde, kad skauda daugiau, nei po kitos kokios operacijos.
Atsakyti
Dar 12 dienu apmastymams..... bet vis dar galvoju.... o gal dar metelius pavaikscioti, panesioti ideklus tarp pirstu, nusipirkti ortopedinius padelius...sako skausma kojose nuima..... bet vat su avalyne tai katastrofa... labai jau jie issitampo ir velniskai plati koja atrodo sad.gif
Bet betkurio atveju parasysiu, kaip man einasi susitvarkyti.
Atsakyti
nemanau, kad verta atidelioti, kai taip vargsti. juk jei ne siais metais, tai kitais reikes daryti, savaime nepraeis. sukaupk vias jegas bei drasa ir pirmyn! geriau viena karta pakenteti, negu visa gyvenima taip vargti ir vaikscioti su skausmu.
sekmes! ir parasyk kaip praejo operacija wink.gif
Atsakyti
Mano "kauliukai" irgi atsikišę.Vyras ragina daryt operaciją, tai gal vasarą,nes pooperacinis laikotarpis ilgokas.Ta prasme, jei pažeidimai nedideli,daro abiejų kojų iškart,bet dažniausiai-vienos kojos, o po kelių mėnesių kitos, nes po operacijos dar deda į langetę (turbūt kokiam mėnesiui).Kadangi man neskauda-aš ir neskubu, bet vasaros nelaukiu, nes kojos šiaip sau atrodo: nuospaudų daug turiu sad.gif
Atsakyti
Mano giminaite irgi iki paskutiniuju lauke, vis atideliojo operacija. Bet kai pasidare, tai sake, kad butu anksciau pasidariusi, jei butu kas nors protingai patares. Taip , pooperacini laikas sunkus, bet dabar kokia ji patenkinta, gali nusipirkti batelius tokius, kurie jai patinka, o ne tik tuos kurie tinka pagal koja. Jai anksciau tie kauliukai taip trukdydavo, kad iki krauju nuspausdavo.
Atsakyti
kaip seniai norejau apie tai su kuo nors pasikalbeti... pas mane ta pati problema-batai jau visi istampyti, o paskutiniu metu ir skaudeti ziauriai pradejo. Tik vienas dalykas mane labai stabdo nuo operacijos-tai pooperacinis periodas-juk praktiskai lieku nedarbinga-o menesiukui tai jau tikrai niekas neisleidzia nei is darbo nei is namu g.gif Va ir ka tada daryti?
Aschley-o pirmiausia reikia pas terapiauta nukeliauti dry.gif Kai suzinosi daugiau apie tokio pobudzio operacija butinai parasyk-nes tikrai esi nevienintele, kuri susidure su tokia beda-mes tave kuo puikiausiai suprantame wink.gif
Atsakyti
Su terap. lyg ir buvo apkalbeta, ji man nesiulo...nes "tarybiniais laikais" praktika atliko ligoninej..ir mate tuos pooperacinius skausmus.
Na o jusu ir chirurgo palaikymai yra kur kas man svarbesni.
Chirurgas patare is anksto nusipirkti ortopedinius padukus, idekla tarp pirsto.
Vat jau siandien ruosiuosi...pasidariau pedikiura....baisu, kada tu koju as nemegstu, del kreivu pirstu, tai ju ir nelabai priziuriu, nes as jas nuolat slepiu....bet su laiku pasitaisysim smile.gif
Vat ko labiausiai bijau- tai narkozes..nezinau, kaip ji mane paveiks.....
Atsakyti