Įkraunama...
Įkraunama...

Kokteiliai su alkoholiu

QUOTE(GirtasAngelas @ 2007 06 12, 09:05)
Grants džiną? ar viskį?

Dzina tongue.gif ,0,7 butelis 19,99 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kuziukas @ 2007 06 13, 00:43)
Dzina tongue.gif ,0,7 butelis 19,99 blink.gif



OK smile.gif
gali pabandyt:

negroni (jau rasiau kazkur)
1 dalis džino
1 dalis saldaus vermuto (raudono)
1 dalis campari

--
1dalis džino
1,2,3 dalys tonico pagal skonį wink.gif

--
1 dalis džino
Russchian Schweppes pagal skonį

--
4 dalys džino
1 dalis laimo sulčių

--
5 dalys džino
1 dalis sauso vermuto

--
2 dalys džino
1 dalis cinttrinos sulčių
cukraus sirupo ir sodos vandens pagal skonį wink.gif

na ir žinomiausias smile.gif
Long Island Iced Tea
po vieną dalį džino, degtinės, tekilos, balto romo, cointreau likerio (arba kito apelsinų likerio 40%)
0,5 dalies cintrinos sulčių
2 dalys cukraus sirupo
ir kokakolas šlakelį

arba galima gerti gryną wink.gif
Atsakyti
Aciu labai,isbandysiu per iseigines friends.gif gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2005 09 18, 19:15)


na dar bandem starka, alus ir pepsi...  ax.gif  irgi neblogai gavosi...



O kokiom dalim darot?
Atsakyti
QUOTE(Vytike @ 2007 05 08, 15:04)
Oi as gyvenu MAzeikiuose tai jauciu to sirupo cia nei su ziburiu nerasi


Tikrai nerasi, seniau buvo Maximole, o dabar niekur nera.
Atsakyti
QUOTE(JurgaJ @ 2007 06 07, 10:30)
sveikutes,
o gal zinot alkoholiniu kokteiliuku receptuku su svieziom braskem? Vienam filme tai maciau, kaip i kokteiline supyle daug ledo, braskiu, kazkokio alkoholio ir taip viska suplake. Tai taip graziai atrode, toks tirstas gavosi mmmmm. Gal kur girdeje, parasykit, labai lauksiu  4u.gif



Romas ten pilasi dar smile.gif
Atsakyti
man visai nieko toks : 40g žagarės, 100 greifrutų sulčių, ledukų i citrinos riekelė,kurią aš su šiaudeliu sumaigau,kad sultis išskirtų ax.gif
Atsakyti
Man patinka braskine margarita: sutrinti su blenderiu braskes (as imu saldytas - dar ne visai atsileidusias, tada leduku trinti nereikia), idedu cukraus pagal skoni, apelsinu sulciu, puse citrinos ipjaustau, tada viska vel suplaku blenderiu ir ipilu pagal skoni baltos tekilos thumbup.gif , skaniausia gerti per siaudeli drinks_cheers.gif
Atsakyti
tingiu viska skaityti, tai net nezinau gal kas jau rase toki paprastu paprasciusia, na net nezinau gal kokteiliu jo nepavadinsi, bet kokteili. tiksliu normu nera, bet as darau taip:

puse taures sampano, o likuse puse taures bobelines, cia jau pagal skoni, kas stipresne (35) kas silpnesne (20) ir leduku ir viskas, nu man tai labai skanu, kibira galeciau isgerti. alc.gif alc.gif alc.gif alc.gif alc.gif alc.gif alc.gif alc.gif alc.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 09 21, 09:54)
tingiu viska skaityti, tai net nezinau gal kas jau rase toki paprastu paprasciusia, na net nezinau gal kokteiliu jo nepavadinsi, bet kokteili.  tiksliu normu nera, bet as darau taip:
 
  puse taures sampano, o likuse puse taures bobelines, cia jau pagal skoni, kas stipresne (35) kas silpnesne (20) ir leduku ir viskas, nu man tai labai skanu, kibira galeciau isgerti. alc.gif  alc.gif  alc.gif  alc.gif  alc.gif  alc.gif  alc.gif  alc.gif  alc.gif


Tai tuomet dar pabandyk šampaną su Žagarės vyšnių likeriu. Tik šampanas turi būti būtinai briutas (ar bent jau sausas) o likerio koks 1/4 ar 1/5 taurės. Irgi labai geras reikaliukas. Analogiškom proporcijom irgi liuks šampas briutas + Vanna Talin tradicinis likeris. Išbandyta tongue.gif
Atsakyti
reikes pabandyti g.gif g.gif
Atsakyti
Is studiju laiku atsimenu - 100 g sampano, 50 g zagares ir 50 g degtines bigsmile.gif Daug leduku, toks apgaulingas dalykas, net po poros kokteiliu kai kuriems pradedavo smarkiai suktis galvele alc.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 21 rugsėjo 2007 - 21:29