Įkraunama...
Įkraunama...

Statybinės medžiagos iš Lenkijos

QUOTE(braske1515 @ 2012 03 05, 00:30)
turiu jau racija isidejas, dabar kiek i PL vaziuoju kazkoks balvonas rekia , kad "malkas" perka  biggrin.gif

Pasiūlyk jam anglių thumbup.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų. Kaži ar apsimoka važiuoti į Lenkiją Ruki skardos važiuoti? Ir ar teisybė, kad šiai dangai lenkai neduoda garantijos vežant į LT?
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 08 22, 11:56)
Keliu temą į viršų. Kaži ar apsimoka važiuoti į Lenkiją Ruki skardos važiuoti? Ir ar teisybė, kad šiai dangai lenkai neduoda garantijos vežant į LT?

Ruukki monterey Plius (dengta Purex) 35.80 zl , Lietuvoje 32 Lt. Skirtumas siandieniniu kurus apie pora litu uz kvadrata. As galvojau pirkti Lenkijoj, kaina gautusi mazesne apie 600 Lt (pas mane 360 kvadratu), bet dar transporto islaidos ir siaip. Skarda pirkti lenkuos nelabai norisi, nes pirkau blokelius ,tai daug nervu kainavo su jais bendraujant ir broko buvo, o dabar dar kai zlotas pakilesm, tai jau geriau LT. Imsiu is www.vidara.lt
Atsakyti
Na susisekiau su vadybininku Pl tai palyginau kainas. Tėvai iš vidaros pirko po 27lt ( Ruukki monterey polisterio) ten 27zl. per 180 kvadratų susitaupo apie 670 litų g.gif O dar plėvelė, tik dar neišsiaiškinau kaip vinys ar ten pigiau. Ir žinoma priklausomai iš kokio miesto važiuotum. Tik čia man aiškina LT vadybinkas vienas, kad negalioja garantinis Ruukki skardai pirktai iš PL. Bet neparišku kodėl gali negalioti, jei buitinei technikai galioja. g.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 08 22, 17:48)
Na susisekiau su vadybininku Pl tai palyginau kainas. Tėvai iš vidaros pirko po 27lt ( Ruukki monterey polisterio) ten 27zl. per 180 kvadratų susitaupo apie 670 litų  g.gif O dar plėvelė, tik dar neišsiaiškinau kaip vinys ar ten pigiau. Ir žinoma priklausomai iš kokio miesto važiuotum. Tik čia man aiškina LT vadybinkas vienas, kad negalioja garantinis Ruukki skardai pirktai iš PL. Bet neparišku kodėl gali negalioti, jei buitinei technikai galioja.  g.gif

pasiziurek kaip ta danga atrodo po metu, kitu, nu ir kas ta garantija, tau keis ta stoga kas nors?
pasiziurek del garantiniu isipareigojimu ir apaksi, kad tai viso labo tik skambus marketinginis sukis..
Atsakyti
QUOTE(mokinuks @ 2012 08 22, 19:04)
pasiziurek kaip ta danga atrodo po metu, kitu, nu ir kas ta garantija, tau keis ta stoga kas nors?
pasiziurek del garantiniu isipareigojimu ir apaksi, kad tai viso labo tik skambus marketinginis sukis..

Būtent kokia danga? mano nurodyta kur konkrečiai? Nes ten rinkosi mano tėvai. O dabar reikia rinktis man pačiai. Tad domiuosi viskuom. O tai jeigu žinai kas ten tarp eilučių dėl to garantinio kalbama, tai gal gali čia plačiau pakomentuot. nes šiaip kas dėl RUUKKI tai visi neblogi atiliepimai. nebent ko nors dar nežinau.
Atsakyti

Gal kas mate ar yra kazkurioje suvalku parduotuveje situ katilu?

http://www.defrokati...rt-7792129.html

Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 08 22, 21:38)
Gal kas mate ar yra kazkurioje suvalku parduotuveje situ katilu?

http://www.defrokati...rt-7792129.html

tai yra lenkiskas produktas ir tikrai rasi kazkurioj parduotuviu sitos produkcijos.

uolma kaip jau minejau as blokelius veziausi is Suvalku, galvojau ir skarda, bet zinok racionalus mano pasirinkimas bus pirkti is Vidaros. Nes visu pirma dar is tavo skirtumo kainu reiktu atimt transporta is Lenkijos, tai sutaupysi 300 Litu max. O ar lenkas atvaziuos i objekta ir ismatuos viska? Ar prisiims atsakomybe del broko ir t.t.? Patikek manim, lenkai yra lenkai ,kad ir kaip beskambetu. As patyriau savo kailiu tai. Aisku pirksiu as is ju dar visko nemazai, bet stogo tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(mfsouth @ 2012 08 22, 22:09)
tai yra lenkiskas produktas ir tikrai rasi kazkurioj parduotuviu sitos produkcijos.

uolma kaip jau minejau as blokelius veziausi is Suvalku, galvojau ir skarda, bet zinok racionalus mano pasirinkimas bus pirkti is Vidaros. Nes visu pirma dar is tavo skirtumo kainu reiktu atimt transporta is Lenkijos, tai sutaupysi 300 Litu max. O ar lenkas atvaziuos i objekta ir ismatuos viska? Ar prisiims atsakomybe del broko ir t.t.? Patikek manim, lenkai yra lenkai ,kad ir kaip beskambetu. As patyriau savo kailiu tai. Aisku pirksiu as is ju dar visko nemazai, bet stogo tikrai ne.

Man lenkų ir nereikia, kad paskaičiuotų, statybininkai paskaičiuos. Juk ir Vidaros vadybininkai nelipa ant stogo, juk dokumentai yra pagal kuriuos ir galima paskaičiuoti. O ant kelio man ir 100 lt užteks iki Suvalkų. Kaži kokia dabar dyzelio kaina ten, nes pas mus jau kažkoks košmaras. doh.gif Va dėl garantinio man dar reikia pasiaiškinti, kam jie duoda konkrečiai kam ne.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 08 22, 22:36)
Man lenkų ir nereikia, kad paskaičiuotų, statybininkai paskaičiuos. Juk ir Vidaros vadybininkai nelipa ant stogo, juk dokumentai yra pagal kuriuos ir galima paskaičiuoti. O ant kelio man ir 100 lt užteks iki Suvalkų. Kaži kokia dabar dyzelio kaina ten, nes pas mus jau kažkoks košmaras.  doh.gif Va dėl garantinio man dar reikia pasiaiškinti, kam jie duoda konkrečiai kam ne.

Nu pagal dokumentus tau niekas neskaiciuos smile.gif viska reikia naturoj daryt.
O nepamirsk kad maziausiai 300 zl uz skardos atvezima lenkas paims. Zodziu. As tau sakau realia situacija , o tu imk ,kad ir is Suomijos. As pats Suvalkuose tas vias parduotuves isvazinejes, su daugeliu vadybininku kalbejau ir turejau nemazai reikalu, bet skardos tikrai neimsiu. Na kokiam ukiniam pastatui ar sodybos renovacijai gal. Taciau ind. namo stogui ne smile.gif O dar zinant kokiu budu lenkas gauna ta skarda, tai nenustebk ,kad gausi nemazai apibraizytos, ko pasekoje po poros metu stogas prades rudyt smile.gif
Atsakyti
Tai patyrimu jau kaip ir daugokai is lenku..Mano tiekejas ( manau , kad saziningas ) atsisake kai kurias medziagas parduoti lenkiskas . Akivaizdus pvz - forume skelbtos bedos del schiedel kaminu (keramika ten t.p. lenkiska , akiv. eina konusais indeklai). Na , bet eksperimentai t.p. turi kainuoti..
Papildyta:
Atsiprasau , diskusija buvo apie skarda , nedaskaiciau... Rudys ne del apibraizymo , g.b.ir del to , bet daugumoje ( absoliucioje) del Zn sluoksnio storio. Cia rimtai.
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 08 22, 20:38)
Gal kas mate ar yra kazkurioje suvalku parduotuveje situ katilu?

http://www.defrokati...rt-7792129.html


Mes pirkome Suvalkuose:
Kram Spolka z.o.o, 16-400 Suwalki, Sejnenska 36, Tel. (87)563 28 48
Toje parduotuveje dirba lietuvis, galima paskambinus pasitikslinti, ar šiuo metu turi Jus dominamą katilą. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silainiai: 23 rugpjūčio 2012 - 08:56