Įkraunama...
Įkraunama...

Statybinės medžiagos iš Lenkijos

QUOTE(Raudona_Braske @ 2013 03 15, 12:02)
Oi kokia temute apmirus  unsure.gif  gal pavasariop atsigaus  biggrin.gif
As irgi intensyviai mastau ka daryt ar bandyt palekt iki lenku medziagu paziuret ar bandyt lietuvoj pirkti, bet jauciu susigundysiu pabandyt nuvaziuot bent jau apsiziuret kainas, nes mums siemet reikia ir kliju blokeliams ir stogo  ax.gif  labai idomu ar verta vaziuot butu.....


o kokia stogo danga desit? nes mums irgi stogo dangos reikes, lenkiskos PRODACH Esowka cerpes smile.gif
gal kai leksit galit i sitas zvilgtert?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loreciukaz: 15 kovo 2013 - 11:59
Sveiki, mane domina katilai, gal kas pirkot?
Atsakyti
QUOTE(alneda @ 2013 03 17, 19:17)
Sveiki, mane domina katilai, gal kas pirkot?

Mano tevai pirko DEFRO granulini katila Lenkijoje. Nezinau kiek tiksliai mokejo, bet tikrai pora tukstanteliu pigiau nei Lietvoje 4u.gif pasijunge patys mirksiukas.gif
Sakykite gal kas blokelius statyboms pirkote Lenkijoje, kaip kainos uz kiek atveza? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnekk @ 2013 03 27, 11:10)
Mano tevai pirko DEFRO granulini katila Lenkijoje. Nezinau kiek tiksliai mokejo, bet tikrai pora tukstanteliu pigiau nei Lietvoje  4u.gif  pasijunge patys  mirksiukas.gif
Sakykite gal kas blokelius statyboms pirkote Lenkijoje, kaip kainos uz kiek atveza?  g.gif

O gal konkreciau gali suzinoti, kokiam mieste ir kokioj parduotuveje?
Papildyta:
QUOTE(Daynews @ 2013 03 15, 09:55)
Gal kas naudojote lenkiška polistirolį Termoorganika? Ten pas juos žymėjimas kitoks nei LT, tai kokį konkrečiai naudojote fasadų šiltinimui su tinkavimu?

Mane irgi domina lenkiskas polisterolis, aplamai kazi ar jis skiriasi kuo nuo lietuvisko? Kazkas sake tik ne lenkiska deti, bet kode?
Atsakyti
QUOTE(alneda @ 2013 03 27, 16:34)
Mane irgi domina lenkiskas polisterolis, aplamai kazi ar jis skiriasi kuo nuo lietuvisko? Kazkas sake tik ne lenkiska deti, bet kode?


"Lenkiškas polisterolis" yra labai neapibrėžta sąvoka. Lenkijoje yra kelios dešimtys polistirolo gamintojų: nuo visiško lievako štampuotojų iki žinomų Vakarų Europos gamintojų valdomų fabrikų, kurių produkcija tikriausiai ir už lietuvišką geresnė.
Atsakyti
Na va ašb irgi svarstau, ar verta į PL važiuoti, kaip ten kainos dabar. Įrenginėjam kambarį vaikui, reikia ir grindims lentų, ir gispkartonio, ir apšildymo medžiagų, gal ir dažų tuo pačiu.
Atsakyti
Čia www.stogosamata.lt galima surasti visų Lenkiškų stogo dangos (čerpes) ir ne tik gamintojų kainas. Mes atvežame iki namu. Pasidomekite kiek kainuoja Lenkijoje, pridekite transporto išlaidas ir paskambikite mum. Kaina bus ta pati arba net mažesne!
Atsakyti
QUOTE(Andrej c @ 2013 05 13, 17:49)
Čia www.stogosamata.lt galima surasti visų Lenkiškų stogo dangos (čerpes) ir ne tik gamintojų kainas. Mes atvežame iki namu. Pasidomekite kiek kainuoja Lenkijoje, pridekite transporto išlaidas ir paskambikite mum. Kaina bus ta pati arba net mažesne!


Spamas!!!

Norėčiau paklausti susidurusių. Mums siūlo frezuota Neopora EPS 70 už kuba prašo 204 Lt (su PVM). Kiek jieškojau lyg ir nėra geresnių kainų, bet perkant 20 kubų gal galima rasti pigiau??? Juolab mums jo reikės po 2-3 mėn...
Atsakyti
QUOTE(Liepsnele111 @ 2013 05 13, 19:49)
Spamas!!!

Norėčiau paklausti susidurusių. Mums siūlo frezuota Neopora EPS 70 už kuba prašo 204 Lt (su PVM). Kiek jieškojau lyg ir nėra geresnių kainų, bet perkant 20 kubų gal galima rasti pigiau??? Juolab mums jo reikės po  2-3 mėn...



Cia gal "Santera" tokias kainas dave?
Atsakyti
QUOTE(S.B @ 2013 05 13, 21:27)
Cia gal "Santera" tokias kainas dave?


Ne ne Santera. Mums čia sienas rugpjūti firmelė montuos jie savo klientams medžiagas veža iš kažkur. Kaip supratau nenori pustuštės mašinos varyti tai ir pasiūlė iš anksto. Beje kaina su pristatymu į vieta. Ar normali ji čia? Gal verta pigiau paieškoti???
Atsakyti
Sveiki,
gal yra nesenai buvusiu lenkijoje, arciau sienos?
kaip ten kainos statybinems medziagoms? reikia visko: cemento, kalkiu, elektros kabelio, signalizacijos visu dalykeliu, rozeciu, sidymui kabelio, armaturos ir pan..
gal kas pasidalintumet informacija? :rolleyeys:
Atsakyti
QUOTE(Liepsnele111 @ 2013 05 13, 20:35)
Ne ne Santera. Mums čia sienas rugpjūti firmelė montuos jie savo klientams medžiagas  veža iš kažkur. Kaip supratau nenori pustuštės mašinos varyti tai ir pasiūlė iš anksto. Beje kaina su pristatymu į vieta. Ar normali ji čia? Gal verta pigiau paieškoti???

bent jau kaune siulo po 180lt, normalaus gamintojo neopora. grindini polistirola po 154lt siule.
Atsakyti